PDA

View Full Version : Mi Koito Iska Da Vidi..... :)



10-13-2006, 18:26
zdraveite hora!trqbva mi su4inenie na tema Kakava e rolqta na razkazva4a v r-za Dervi6evo seme. Mn vi molq za6toto mi trqbva za popravqne na ocenka puk az malko se zatrodnqvam s taq tema 6toto sum tupi4ka :P.emi koito moje da mi pi6e 10x predvaritelno

brain_stew
10-13-2006, 18:31
Е!Каква е ролята на разказвача?Ми да разкаже историята!Разказвача всъщносте Рамадан, който разказва историята си.Ако не знаеш това е станало по истински случай-Николай Хайтов е пътувал във влака и срещу него седял един възрастен човек.Човека испуснал снимка на красива девойка.Хайтов го попитал на кой е снимката и човека му разказал историята си, а Хайтов я е разказал на нас!Тва може като теза да го ползваш!А иначе си направи сам увода, доказателствената част и заключението.Все пак си там да се научиш, а не ние да ти ги пишем тез неща.Обръщаш внимание на това как се изразява разказвача, как се исказва, вълнението му, болката му.Обърни внимание и на запазения диалект, който запазва автентичността на историята и внася настроение и представа за времето в което се развива историята!Не е трудно! :wink:

оффтопик:темата не е в правилния раздел!

10-13-2006, 18:35
mi nali ti kazax tupa sum i mi e mn trydno :cry:

brain_stew
10-13-2006, 18:42
Ми извинявай ама едно съчинение разсъждение (мое) е най-малко 4-5 страници тъй че не мога да помогна.Казах ти на какво да наблегнеш!Потърси в някой сайт с разработени теми или във вестници, помагала, перифразирай малко....дай си зор бре дете!Как ше минеш осми клас, като не можеш едно елементарно съчинение да напишеш? ](*,)

10-13-2006, 18:43
koi sait

10-13-2006, 18:49
pls

10-13-2006, 18:54
molq vi trqbva mi mn spe6no :cry:

Lorein
10-13-2006, 18:59
Потърси тук:
:arrow: http://www.belschool.net/
:arrow: http://literatura.pomagalo.com/

carevi4noto_momi4e
10-13-2006, 19:00
mi vij tuka we http://www.teenproblem.net/school/index.php?m=search

10-13-2006, 19:14
)I-( murtva sum ne moga da se opravq :cry:

10-13-2006, 20:00
a moje li da mi q napi6ete tyk O:) pls

i'm so excited!
10-13-2006, 20:41
виж какво мила, никой няма да седне да ти пише темата, по простата причина, че и ние като теб сме се зарили в домашни и т.н., така че сядай спри да се мотаеш от кафе на кафе, седни си на дупарата и си напиши темата, не е толкова трудно.

reason
10-13-2006, 20:58
виж какво мила, никой няма да седне да ти пише темата, по простата причина, че и ние като теб сме се зарили в домашни и т.н., така че сядай спри да се мотаеш от кафе на кафе, седни си на дупарата и си напиши темата, не е толкова трудно.

Ема тя нали си е тъпичка...

i'm so excited!
10-13-2006, 20:59
и аз съм си тъпичка, ама сама си пиша темите.

brain_stew
10-13-2006, 21:01
виж какво мила, никой няма да седне да ти пише темата, по простата причина, че и ние като теб сме се зарили в домашни и т.н., така че сядай спри да се мотаеш от кафе на кафе, седни си на дупарата и си напиши темата, не е толкова трудно.

Ема тя нали си е тъпичка...

еми то не сме виновни ние, че тя е тъпа!Не можем да й помогнем освен да я светнем че така добри оценки не се изкарват!Къде е била 6-7ми клас да се научи как става номера с тея съчинения?Да ходи по кафета!Ми сори ама няма да стане така!Верно никой янма да седне да й го напише тва чудо!

а?
10-14-2006, 19:08
ебати тъпата тема!!! Каква може да е ролята на разказвача? Е няма никаква логика колкото и да се опитвам да го разбера... Ролята на разказвача е ролята на Рамадан :-s А Рамадан е разказвача , той разказва историята. Аз само това мога да кажа по темата. И какво да наблегне на чувствата му... т'ва какво общо има с ролята му в разказа? :-k Ох и аз съм много зле....

10-21-2006, 11:24
edna dobra novina prepisax go ot edin sbornik \:D/

The_White_Witch
10-22-2006, 15:51
виж какво мила, никой няма да седне да ти пише темата, по простата причина, че и ние като теб сме се зарили в домашни и т.н., така че сядай спри да се мотаеш от кафе на кафе, седни си на дупарата и си напиши темата, не е толкова трудно.




e kak da ne se nasere6 ot smqh :-D Ti i eba maikata !

The_White_Witch
10-22-2006, 16:54
виж какво мила, никой няма да седне да ти пише темата, по простата причина, че и ние като теб сме се зарили в домашни и т.н., така че сядай спри да се мотаеш от кафе на кафе, седни си на дупарата и си напиши темата, не е толкова трудно.

Ема тя нали си е тъпичка...

еми то не сме виновни ние, че тя е тъпа!Не можем да й помогнем освен да я светнем че така добри оценки не се изкарват!Къде е била 6-7ми клас да се научи как става номера с тея съчинения?Да ходи по кафета!Ми сори ама няма да стане така!Верно никой янма да седне да й го напише тва чудо!


Aide brain_stew ne mi obqsnqvai za6totot ti 7 mi klas ne izliza6e ot kafetata =; =; =; =; =; =; =; =; =; =; =; =; =;

brain_stew
10-22-2006, 20:01
виж какво мила, никой няма да седне да ти пише темата, по простата причина, че и ние като теб сме се зарили в домашни и т.н., така че сядай спри да се мотаеш от кафе на кафе, седни си на дупарата и си напиши темата, не е толкова трудно.

Ема тя нали си е тъпичка...

еми то не сме виновни ние, че тя е тъпа!Не можем да й помогнем освен да я светнем че така добри оценки не се изкарват!Къде е била 6-7ми клас да се научи как става номера с тея съчинения?Да ходи по кафета!Ми сори ама няма да стане така!Верно никой янма да седне да й го напише тва чудо!


Aide brain_stew ne mi obqsnqvai za6totot ti 7 mi klas ne izliza6e ot kafetata =; =; =; =; =; =; =; =; =; =; =; =; =;

ъЪъ!?!?!?Не ми казвай ти, дет бягаше от даскало, къде съм била!И кво като съм ходела по кафета?Изкарах си изпита с доволното 5,25 и то без да ходя на уроци!Аре стига скромности!

Elektra_x
10-22-2006, 20:29
zdraveite hora!trqbva mi su4inenie na tema Kakava e rolqta na razkazva4a v r-za Dervi6evo seme. Mn vi molq za6toto mi trqbva za popravqne na ocenka puk az malko se zatrodnqvam s taq tema 6toto sum tupi4ka :P.emi koito moje da mi pi6e 10x predvaritelno
Кво очаквах някой да седне и да свърше работата кято ти сама трябва да свършиш ли? [-(

The_White_Witch
10-22-2006, 21:16
виж какво мила, никой няма да седне да ти пише темата, по простата причина, че и ние като теб сме се зарили в домашни и т.н., така че сядай спри да се мотаеш от кафе на кафе, седни си на дупарата и си напиши темата, не е толкова трудно.

Ема тя нали си е тъпичка...

еми то не сме виновни ние, че тя е тъпа!Не можем да й помогнем освен да я светнем че така добри оценки не се изкарват!Къде е била 6-7ми клас да се научи как става номера с тея съчинения?Да ходи по кафета!Ми сори ама няма да стане така!Верно никой янма да седне да й го напише тва чудо!


Aide brain_stew ne mi obqsnqvai za6totot ti 7 mi klas ne izliza6e ot kafetata =; =; =; =; =; =; =; =; =; =; =; =; =;

ъЪъ!?!?!?Не ми казвай ти, дет бягаше от даскало, къде съм била!И кво като съм ходела по кафета?Изкарах си изпита с доволното 5,25 и то без да ходя на уроци!Аре стига скромности!




Qde ne mi obqsnqvai ti !? Az moje da bqgah ama vleznah v qko daskalo i vaob6te ne sajelqvam malkata mi marsnice :D :D :D