PDA

View Full Version : Няколко съвета и един въпрос от мен :)



10-13-2006, 18:24
СТОП или максимално намаляване на целулита:

1.Скачане на въже - веднъж дневно 40мин-1час. За удоволствие по време на скоковете може да слушате ритмична харесвана от вас музика,даже незабелязвате как минава времето!
2.Клякане - 10 клека в 3 серии.Това опражнение има най-голямо влияние в/у дупито!
3.Танци - не е казано,че трябва да се запишете в школа за танци. Необходимо е да намерете пространство в стаята си, пускате музиката която ви кара да се движите с удоволствие и в продължение на 40мин-1 час,домашния дансинг трябва да е ваш!
4.Вода - тя е МНОГО важна за борбата с целулитът и е ГОЛЯМА пречка за неговото появяване. Литър и половина всеки ден !! Който може и повече!
5.Храна - СТОП на диетите!Не са неоходими,както разбрахте от по-горните редове,ВАЖЕН е спортът! НО,
се ограничавайте от сладкото - не е нужно да се лишавате!
Трябва да се закусва обилно! Закуската е много важна,не я пропускайте,обядът също нетрябва да се пропуска...колкото до вечерята,която трябва да е преди 19:00ч. ,трябва да бъде много лека! Може просто да си направите една хубава салата от зеленчуци или плодове! До тук отностно храната стана дума за основните ядения,м/у тях естествено може да си хапвате я някой плод..нещо за предпочитане полезно и лекичко!
6.Козметика - За по-голям резултат е добре да използвате анти-целулитни кремове, мога да препоръчам изпитана марка -"NIVEA" !КАто цена е достъпна мисля за голяма част от хората.Естесвено има много по-скъпи и ефекасни кремове на всеки му известни големи марки!

Спазвайте описаното по-горе в продължение на 2-3месеца ,за да забележите промяната, а такава ИМА! Естествено след това трябва да продължавате в същия дух!
Обърнете внимание на това как изглежда тялото ви сега,приложете написаното от мен и вижте тялото си след 3 месеца! Промяната е очеизваждаща! ;)

ПОМАГА !! От личен опит !

А сега моя въпрос: Как се премахват сртий ? Ползвам крем на "Регал" и наистина леко се заличиха..даже бих казала,че само при определено движение се виждат,иначе в нормално състояние- не. Но искам да попитам,ако някой знае по ефекасно нещо или по ефекасен начин,моля да ми го каже !? :)

KoRn
10-13-2006, 18:27
ee mene tva kvo me gree az ne sam debel :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

baby girl
10-13-2006, 18:30
avon-абе има там някви кремове,наистина помагат.

Пепи Пекторалиса
10-13-2006, 19:36
Дебеланките що не пишат тук!?!?!
Да си ядат пък после да ви видим дали ще обяснят... :smt018

Epws
10-18-2006, 13:32
ee mene tva kvo me gree az ne sam debel :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Абе ти тъп/а ли си?Не само дебелите момичета имат стрии!!!Аз съм слаба и пак имам!Като не си запознат/а поне не пиши за неща,от които нямаш и минимална представа!!!! :!: