PDA

View Full Version : vlubena sum,a nz dali toi izpitva su6toto.....



10-13-2006, 18:38
hiiiiiii sladuri...moqt problem qvno e mnoo 4esto sre6tan v tozi furum!mnoooooooooooooooo haresvam edno mom4e.toi e 3 godini po-golqm ot men no tova ne pre4i za6toto sum imala i po-golemi gajeta.No kakto i da e!ne sum sigurna dali toi me haresva....no naistina postoqnno me gleda i nz no use6tam 4e me haresva!kajete molq vi ako mojete da mi pomognete kfo da pravq! :wink:

The Interceptor
10-13-2006, 19:35
Ами не разбрах само дали се познавате или не. Ако не се познавате иди и се запознай с него. И от там нанатък виж как ще се развиват нещата. Нищо не губиш! Само може да спечелиш :-) \:D/

No_LiMiTe^f
10-13-2006, 20:57
Ами как по-точно можем да ти помогнем като не знаем как те гледа той?!Ти сама трябва да си усетиш и ако те харесва да почнеш и ти да го гледаш така!:)

Viktoriq_
10-13-2006, 21:25
Браво Мел , аз сам с теб ...
А на теб какво да ти кажа , освен , че любовта се усеща и нито аз нико който и да е не може да ти каже дали той те харесва , така че давай , усети го ;)

ThePainIsReaL
10-13-2006, 21:30
На колко си , девойко ?

Бтв аз имам приятел от година и половина и не знам дали изпитва същото , което и аз , дали е наистина така , както аз го чувствам , ти искаш без да имате много много общо от един поглед да то чатнеш тва :mrgreen: Е , браво , ако се справиш , но не забравяй , че понякога интуицията греши :smt016

delfin4eto
10-13-2006, 21:31
Ако не се познавате , най-добре иди и се запознай с него , щом со усетила, че може би има някакво пеовличане между вас, а , ако вече се познавате може да започнеш да си говориш повече с него.Да научиш повече неща за него и неговите интереси-с няколко думи да добиеш по-ясна представа какъв е ТОЙ.И така и ше УСЕТИШ дали наистина "прехвърчат искри" между вас.

PaMit0
10-13-2006, 22:13
Годините нямат никакво зна4ение според мен ,но както и да е.Ако не се познава6 с това мом4е отиди и се запознай с него и сама ще разбереш дали те харесва,но внимаваи да не те изльже,за6тото ако си хльтнала по него ще страда6 много.За всеки влак си има пьтници тьй,4е споко :wink:

Scarabey
10-13-2006, 22:16
Е от погледа абсолютно никога няма да разбереш дали те харесва или не.Най-добрия приятел на гажето ми си беше вношил,че го харесвам шот съм го била гледала,а пичагата не зацепил че така си гледам принципно...Виж запознайте се и според тва как се държи с тебе как си контактувате ще разбереш дали чувствата ви са взаимни :)

koalka
10-14-2006, 05:04
А запознала ли си се с него?Това е от значение,а и по този начин можеш да разбереш за чувствата му.

BeBencEto
10-14-2006, 06:25
emi ako ne se poznavate..otivash zapoznavash s nego izlizash napred nazad nqkolko puti i ako oshte si struva deistvai!