PDA

View Full Version : къде да кандидатствам?



10-13-2006, 20:59
Сега съм 7 клас и се чудя къде да кандидатсквам. Искам нещо с компютри. Просто...са ми страст. По-големите от мен ме разпитват за всякакви неща свързани с компютрите и ми се чудят откъде знам толкова мн. Но просто от бебе майка ми имаше комп. и си играх на игрички и такива глупусти.... :mrgreen: таакакво ще ми предложите? :)

10-13-2006, 21:03
ot kude si?

delfin4eto
10-13-2006, 21:05
Прородо-Математическа гимназия:
паралелка -Информатика с английки език!!!Но само да ти кажа , че това е най-елитната паралелка в града и там се влиза най-трудно и трябва да имаш по-висок бал!!!!!!Ако не упсееш там може и Информатика с немски език , защо и Информационни технологии с немски , но последната паралелка е тази , в която се влиза с по-нисък бал!

delfin4eto
10-13-2006, 21:06
Но това се отнася , най-вече за град Хасково!!!!!Зависи от каде си?

10-13-2006, 21:18
От Бургас съм

RedChil
10-13-2006, 21:18
Като за начало запомни,че се пише "глупОсти".А пък до изпитите и записванията има цифра време,така че ти е рано.При всеки обаче е различно.Аз си бях решил за къде ще кандидатствам от 6 клас някъде.

RoyTheReaper
10-13-2006, 22:27
Като за начало запомни,че се пише "глупОсти".А пък до изпитите и записвянията има цифра време,така че ти е рано.При всеки обаче е различно.Аз си бях решил за къде ще кандидатствам от 6 клас някъде.
:lol:

щом се увличаш по компютри се "записвяй" в природоматематическа гимназия или техникум по електроника, защото нещата които се изучават там ще са ти от полза при следването. аз сега следвам компютри, а съм завършил езикова гимназия с 2 часа седмично математика последната година и ми се вижда доста нанагорно. колегите ми от математически гимназии се забавляват с висшата математика, а аз се чудя откъде да я захвана; чертането, нещо толкова непонятно за мен, не е нищо ново за колегите ми от техникуми.

RedChil
10-13-2006, 22:28
Еее,молим ти се.Това е техническа грешка,а не грешка от незнание.

RoyTheReaper
10-13-2006, 22:29
Еее,молим ти се.Това е техническа грешка,а не грешка от незнание.

след като се заяждаш за правопис, дори и толкова не можеш да си позволиш :wink:

melani
10-16-2006, 07:46
Сега съм 7 клас и се чудя къде да кандидатсквам. Искам нещо с компютри. Просто...са ми страст. По-големите от мен ме разпитват за всякакви неща свързани с компютрите и ми се чудят откъде знам толкова мн. Но просто от бебе майка ми имаше комп. и си играх на игрички и такива глупусти.... :mrgreen: таакакво ще ми предложите? :)

Ei,pi4 i az sam 7-mi klas i sam ot burgas q kaji v koe daskalo u4i6?

10-16-2006, 20:44
В Кирил и Методий съм

10-17-2006, 08:41
ok...