PDA

View Full Version : Гадна коса



elit0o0o
10-14-2006, 07:13
Еми проблема е в това,че немога да я оформя,за да изглежда добре.Много е мека и чуплива.Ако й слагам всеки ден пяна,става ужасно суха и върчи,а нямам с какво да я изправям.Имам течни кристали,слагам си ги понякога след къпане,обаче като си легна,на сутринта косата пак е кофти-стърчаща навсякъде. :( Някакви предложения как да третирам всеки ден? :

maybelline
10-14-2006, 08:58
Не я третирай всеки ден.Купи си шампоан Лореал(сега не ми се мисли как се пише на френски) и я мий през два дни.Не я боядисвай,не ползвай пяна за коса.Просто я осави намира за известно време.Може да отидеш на фризьор и да му кажеш каква прическа искаш,той ще ти я направи и ще ти даде съвет как да се грижиш за косата си.Можеш също да си купиш книгата "Хубаво момиче",полезна ще ти е.

tetko`
10-14-2006, 10:12
mole i malko pove4e info za tazi kniga??? :-D

strange__
10-14-2006, 10:31
Аз пък ще помоля за тези течни кристали да ми обясни някой-какво точно правят на косата?!Как и действат?!Абе за какво и как се използват като цяло :mrgreen: И книгата ако я има някъде в нета,да дадете линк,ако може :wink: Мерси :D

elit0o0o
10-14-2006, 11:14
Ето аз намерих инфо за книжката
http://books.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=1883&cat=2665&shop_id=37
8)

maybelline
10-14-2006, 11:21
mole i malko pove4e info za tazi kniga??? :-D

Книгата се казва "Хубаво момиче(от 10 до 20 години)",авторката е Татяна Халек.В нея е описано подробно как да се грижиш за външния си вид.Има цяла глава посветена само на косата - правилна грижа,къдрене,прически и т.н.Има за кожата- типове,грижа и поддържане,маските,парна баня,за акнето и др.Разбира се,има и за гримирането - как да се гримираш,основата за грим,очите, устните,парфюмът и т.н.Цяла глава е посветена и на тялото - къпането,кремове,масла, гърдите,коремът, краката,ръцете,ноктите...Съ о така са дадени много съвети как да поддържаш перфектна фигура,разни упражнения за тяло и др.

tetko`
10-14-2006, 11:45
A hubava li e i kolko struva?

maybelline
10-14-2006, 16:59
A hubava li e i kolko struva?

Струва 6.50(поне толкова пише на моята,но аз си спомням,че като бях на 11,със сестра ми събрахме 10 лева за нея...абе незнам,6.50 трябва да е).А дали е хубава...ами лично аз не я харесвам,но това е защото не се занимавам с гримове и разни маски,нямам проблеми и с фигурата и изобщо книгата не ми е необходима.Сестра ми обаче(сега на 20 години) страшно много харесва книгата и казва,че е много хубава(тя я е чела по-подробно) и все ми казва,че си заслужавало да я прочета.Затова предполагам,че ако си падаш по гримове и маски и разни там луксове за кожа,коса и тяло,ще ти хареса много.Да,хубава е за който се интересува от тези неща.

KaTiTyYy..
12-03-2014, 08:44
Значи трябва да ти види косата фризьор за тая работа....

marilyn
12-04-2014, 14:02
Темата е от 2006!