PDA

View Full Version : които е попадал в гадна ситуацияяяяяяя....шит работааааа



нег1р4е от алабама
10-14-2006, 08:25
здрасти:) искам да ви попитам..какво да правя по вьпроса...оби4ах две години едно мом4е...а преди 2 години го зарязах 7 пьти...и накрая тои тр1гна с едно моми4е и пак ми казва6е 4е ме оби4а но аз ....не исках да ги разделям..после след като скьсаха му казах кво изпитвам и тои само казва6е 'нкз' и аз го питам харесва6 ли ме а тои пак 'нкз' и ми писна и го питах 'ако някоя ти каже 4е те оби4а на живо..а не в 4ата какво 6те направи6' и тои ми каза ' ами ако не я харесвам 6те и кажа 4е нз или нкз ...за да не я обидя..' а ако си ти сь6тото ама не то4но..... :roll: как да го разбирам тва??? и както и да е мина време и аз се влубих в едно мом4е...а 6тото града ни е мал1к...разбрах следното ' това мом4е пьрвото мом4е - моми4ето с което е ходил го е зарязало (а те две години ходиха) заради едно мом4е...и как така по слу4аиност аз нау4авам 4е тва мом4е е 2-то ...:) ' а те.. двете мом4ета преди две години бяха като братя...сега малко се отдале4иха... кво да кажа по вьпроса... :-& а това моми4е е идвало при мен след като скьсаха с 1 мом4е да ми казва да не го занимавам.. ида не я имитирам..при положение 4е аз с1м с 4ерна коса а тя с руса моита е д1лгааа а неината кьса...????? ама ин4е с1м я имитирала....ибах смех...ама както и да е...днеска 2-то мом4е ми каза 4е ем оби4а и отдавна ме е оби4ал..6тото работихме преди на 1 място и от тогава...и днеска трябва да излизам с него..и искам...за6тото имам 4увства...ама ако доиде оная пак да ми опява 6то ходя с 2 мом4е??? и за6то пак я имитирам..(демек зимам и 2-я ) ? а мисля 4е имах 6ансове и с 1...просто трябва6е да по4акам.... искам да сьм с 2 но оби4ам и 1...малко кофти зву4и..ама вие какво бихте направили???? :shock: :?

10-14-2006, 09:51
nadqvam se nqkoi da pro4ete napisanoto ot men..:( prosto s1m v bezizhodica... :( :( :( :smt010

SlAdKo~BeBe
10-14-2006, 10:29
spored men purvo trqbva da razberesh kakvo vsushnost iskash dali da si s 1 momche ili s 2 izqsni si chuvstvata izlez s 2 momche nishto ne gubish a za taq drugata izobshto da ne ti puka opredeleno go pravi ot zavist vseki ima pravo na izbor i ne mislq che trqbva da se suobrazqvash s neq che haresva tova momche koeto i ti [-X no nai-veche izqsni chuvstvata si pojelavam ti uspeh i dano napravish pravilniq izbor :wink:

tX
10-14-2006, 10:51
здрасти:) искам да ви попитам..какво да правя по вьпроса...оби4ах две години едно мом4е...а преди 2 години го зарязах 7 пьти...и накрая тои тр1гна с едно моми4е и пак ми казва6е 4е ме оби4а но аз ....не исках да ги разделям..после след като скьсаха му казах кво изпитвам и тои само казва6е 'нкз' и аз го питам харесва6 ли ме а тои пак 'нкз' и ми писна и го питах 'ако някоя ти каже 4е те оби4а на живо..а не в 4ата какво 6те направи6' и тои ми каза ' ами ако не я харесвам 6те и кажа 4е нз или нкз ...за да не я обидя..' а ако си ти сь6тото ама не то4но..... :roll: как да го разбирам тва??? и както и да е мина време и аз се влубих в едно мом4е...а 6тото града ни е мал1к...разбрах следното ' това мом4е пьрвото мом4е - моми4ето с което е ходил го е зарязало (а те две години ходиха) заради едно мом4е...и как така по слу4аиност аз нау4авам 4е тва мом4е е 2-то ...:) ' а те.. двете мом4ета преди две години бяха като братя...сега малко се отдале4иха... кво да кажа по вьпроса... :-& а това моми4е е идвало при мен след като скьсаха с 1 мом4е да ми казва да не го занимавам.. ида не я имитирам..при положение 4е аз с1м с 4ерна коса а тя с руса моита е д1лгааа а неината кьса...????? ама ин4е с1м я имитирала....ибах смех...ама както и да е...днеска 2-то мом4е ми каза 4е ем оби4а и отдавна ме е оби4ал..6тото работихме преди на 1 място и от тогава...и днеска трябва да излизам с него..и искам...за6тото имам 4увства...ама ако доиде оная пак да ми опява 6то ходя с 2 мом4е??? и за6то пак я имитирам..(демек зимам и 2-я ) ? а мисля 4е имах 6ансове и с 1...просто трябва6е да по4акам.... искам да сьм с 2 но оби4ам и 1...малко кофти зву4и..ама вие какво бихте направили???? :shock: :?
Първо, куха си и то много, ама предполагам щото си на 13.
Второ, научи се да се изразяваш правилно и смислено.
Трето научи се да пишеш четливо и смислено.
Четвърто, мене ако ме зарежат ЦЕЛИ 7 пъти, не бой, а не знам какво ше и дръпна.
Пето, същото като първото.

OF
10-14-2006, 11:14
na 17 s1m!!!!!!!!!!ako nqmash smisleno mnenie po temata zashto pishesh...zashtoto tfoito 5-to vaji za teb qvno...

strange__
10-14-2006, 12:21
Абсолютно нищо не разбрах :!: И какво подяволите ще рече нкз :shock:

aaaaaaaqqqqq
10-14-2006, 13:06
ne kazvam demek....aman ot t1potiq..

Cosmo
10-14-2006, 13:26
ami spored men trqbva da se zamislish koe ot 2te momcheta se dyrji po dobre s teb....s koe ot 2te ti e e priqtno....a moje bi e po dobre da zagyrbish minaloto i da gledash napred :)
otnosno momicheto tegli i edna maina!Gledai na teb da ti e dobre...Pyrvo sebe si,posle ostanalite!
:wink: :wink: :wink:

koalka
10-14-2006, 14:11
Еми то и мен да ме зарежат 7 пъти ще постъпя така по принцип.МОмчето просто се е отказало от теб и го разбирам.Той е решил,че не го харесваш и ти си си виновна.Явно с него нищо няма да стане,щом до сега не го е искал.Аз бих се отказала от него.Много ми е интересно как можеш да обръщаш вниманеи на тая?Според мен трябва да забравиш миналото и да продължиш с второто момче.

blood_dodo
10-14-2006, 14:45
Това трябваше да го прочета 2 пъти докато разбера написаното. За бога - четвъртокласник може да се изкаже по-свързано.
По темата - откажи се от 1вия, ходи си с 2рия и не й обръщай внимание на тая.

KuReC
10-14-2006, 15:06
macka mai nemoi6 da pi6i6 ama zaebi taq raota vse pak si rusa xaxa tei de 2ria e haresva6 go prai6 mrusno na onaq posle 1 6a sa naprai na 2 i 6a stane o6te po golqm film hva6tai 2 i sled 1 mesec pi6i koi kogo e prebil i ko e stanalo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

azz pak
10-14-2006, 18:39
ami hora predi malko izleznah s 2 mom4ee i toi mi kaza 4e 6te napravi si4ko da zabravq 1...i 4e mnogo me obi4a...celuvahme se gushkahme se...i mi be6e mnou qku...i ne 4e ne moga da pisha...:PP prosto nz kirilica ne6tu mi e krifo..xaxa :) aide jiveite...mn se radvam{} i 6e vi pisha sled vreme koi koi prebil... :smt005 :twisted:

Tender Poison
10-15-2006, 09:09
Браво,радвам се че си разбрала какво искаш :)

IKisseDAGirL
10-15-2006, 09:21
"искам да съм с 2, но обичам и 1" wtf... :-s

звучи ми като "мамо, искам и кукла, и топка да ми купиш, обаче нз кое повече искам и сега кое от двете да изберааа...!?" :smt089

tX
10-15-2006, 19:49
ami hora predi malko izleznah s 2 mom4ee i toi mi kaza 4e 6te napravi si4ko da zabravq 1...i 4e mnogo me obi4a...celuvahme se gushkahme se...i mi be6e mnou qku...i ne 4e ne moga da pisha...:PP prosto nz kirilica ne6tu mi e krifo..xaxa :) aide jiveite...mn se radvam{} i 6e vi pisha sled vreme koi koi prebil... :smt005 :twisted:
Господ да му е на помощ на пича... [-o<
Ако знае с какво неграмотно хленчещо гюбре се е хванал... :::

hforce
10-16-2006, 03:10
ami hora predi malko izleznah s 2 mom4ee i toi mi kaza 4e 6te napravi si4ko da zabravq 1...i 4e mnogo me obi4a...celuvahme se gushkahme se...i mi be6e mnou qku...i ne 4e ne moga da pisha...:PP prosto nz kirilica ne6tu mi e krifo..xaxa :) aide jiveite...mn se radvam{} i 6e vi pisha sled vreme koi koi prebil... :smt005 :twisted:
Господ да му е на помощ на пича... [-o<
Ако знае с какво неграмотно хленчещо гюбре се е хванал... :::

Почва да ми става жал за него, представи си че говори така както пише, боже опази, много ми е интересно колко време ще искарат заедно

10-16-2006, 03:23
kakvo e nkz?

exelero
10-16-2006, 08:05
ami hora predi malko izleznah s 2 mom4ee i toi mi kaza 4e 6te napravi si4ko da zabravq 1...i 4e mnogo me obi4a...celuvahme se gushkahme se...i mi be6e mnou qku...i ne 4e ne moga da pisha...:PP prosto nz kirilica ne6tu mi e krifo..xaxa :) aide jiveite...mn se radvam{} i 6e vi pisha sled vreme koi koi prebil... :smt005 :twisted:
Господ да му е на помощ на пича... [-o<
Ако знае с какво неграмотно хленчещо гюбре се е хванал... :::

Почва да ми става жал за него, представи си че говори така както пише, боже опази, много ми е интересно колко време ще искарат заедно

Не повече от 2 месеца :) като я разбере каква е......... :mrgreen: Ние тука със 5 изречения я разбрахме а горкото момче какво мъчение го чака :-({|=

п.п. афторката не трябваше да си пишеш годините че се изложи бая си глупавичка за 17 :) те я ги виж тука на 15-16 какви теми развиват !