PDA

View Full Version : Обичам я, а тя мен... ?



Лудо Влюбен
10-14-2006, 09:32
Значи мн харесвам едно момиче от класа.До онзи ден седяхме на два съседни чина (тя пред мен, а аз зад нейния чин).Обаче вчера две момчета се настаниха на мойто място, че да си говортят с други двама дето са по-назад.И това момиче, коет харесвам почна едва ли не да ме моли да остана да седя накъде до нея.Как мислите - харесва ли ме и как да подходя ?

CrazyWitch
10-14-2006, 10:02
Да не би да си отличник ;-) .
Защо така бъркате понятията - привличане, влюбване и най-важното според мен ОБИЧ.
Привлича те.. Супер. Ем .. Най-вероятно и тя може да има някаква тръпка към тебе, но да седиш и да се чудиш..А, не! Така не става :)
Покани я на среща.. Просто направи нещо по-така от това да сядаш зад или до нея в час =) Айде късмет от менЯ.

10-14-2006, 10:13
Ами като за начало ще я питам дали чати някъде (skype, mirc...) и ще се завържат нещата.това добра идея ли е :D ?

She-Devil
10-14-2006, 10:19
Ама защо всичко трябва се пренася във виртуалния свят?!Както каза
CRAZY WITCH просто я покани на кафе или ако е още хубаво времето на разходка...от там ще се завържи разговора ако наистина мъничко поне те харесва....

10-14-2006, 10:50
Ама защо всичко трябва се пренася във виртуалния свят?!Както каза
CRAZY WITCH просто я покани на кафе или ако е още хубаво времето на разходка...от там ще се завържи разговора ако наистина мъничко поне те харесва....
мисълта ми бе да си полафим ей така се едно през мирк щот нали сме от тази година в един клас.просто поканата за разходка ще изглежда така...хм...съмнителна

Reich_06
10-14-2006, 10:56
кое му е съмнителното?ти я харесваш и според мен и тя теб=>е напълно нормално да направиш нещто по въпроса!ако се притесняваш да я поканиш да излезете просто започни да прекарваш повече време с нея,да я изпращаш до спирката след даскало-да си говорите повечко и нещата ще станат от самосебе си!успех O:)

assd
10-14-2006, 11:59
абе къв чат, кви пет лева?
що не си полафите на живо? най-добрия начин е да избягате сутрин от даскало на кафе, така ти гарантирам че ще стане много по непринудено

cskamoni4ka
10-14-2006, 12:04
Харесва те. :D

delfin4eto
10-14-2006, 13:21
Само от едно молене , не трябва да си вадиш изводи.Може просто да не иска тези момчета да стоят зад нея.А може и да те чувства , като много близък приятел.Но , дали те харесва , може и да е вярно.Трябва да видиш . как ще продължи да се държи към теб по-нататък, и тогава вече може да се каеже със сигурност какво изпитва.

koalka
10-14-2006, 14:13
Ами според мен те харесва.Защо не и предложиш?Не си най-добър приятел с нея,така че няма опастност да загубиш приятелството й.Нищо не губиш.

KuReC
10-14-2006, 15:01
na4i kopele vij sq sedni s neq 1-2 puti i i kaji ami [imeto] v ponedelnik ili nqkoi den ot sedmicata svobodna li si ama ei tei ili ne6to ot sort i i vij reakciata v slu4aq mislq 4e 6a svur6i rabota ... ina4e tva det kaza koalka e interesen variant su6to ...

. Marto.cool . .
10-14-2006, 23:05
Bratleee kakvo da ti kaja moje da ima ne6to.. v smi tq moje da ti e hvurlila oko ama da ne se izdava.. Pokani q da se vidite nqkade.. ama iskam da te posuvetvam po skoro da ti kaja 4e spored men nai tupoto ne6to koeto mojete da napravite na purvata si sre6ta i da otidete na kafe.. 100 puti po dobre e da se razhodite nqkade samo dvamata i da si pogovorite.. taka i dvamata 6te mojete das e otpusnete mnogo pove4e ot kolkoto v nqkoe zadu6no kafence... :D

Tender Poison
10-15-2006, 07:45
Абе хора :-k говорете,говорете,говорете ...за тва ни е даден език и гласови струни и т.н. с чат всичко е по-лесно-да,ама не е истинско бре!!!Говорете,говорете,гов рете моля ви #-o

KisskilleRcHe
10-15-2006, 07:51
Да не би да си отличник ;-) .
Защо така бъркате понятията - привличане, влюбване и най-важното според мен ОБИЧ.
Привлича те.. Супер. Ем .. Най-вероятно и тя може да има някаква тръпка към тебе, но да седиш и да се чудиш..А, не! Така не става :)
Покани я на среща.. Просто направи нещо по-така от това да сядаш зад или до нея в час =) Айде късмет от менЯ.

Много съм съгласен с теб..... !!!!!!!!!