PDA

View Full Version : Zapoznanstvo s nashite !!!



vyprositelno_f-4e
10-14-2006, 10:30
Kak da zapoznaq gadjeto si s nashtite ?? Kakvo da mu kaja , za da se zapoznae s nashite ?? Koito ima mnenie da pi6e :)

She-Devil
10-14-2006, 10:37
Може би когато ти си готова да запознаеш двете страни.Няма срок ...кога това да стане...Но аз ти съветвам да не бързаш.Представи си,че ходиш от един два месеца и ги запозанеш родителите ти знаят за него , той за тях също - евала...аа скъсате и после...
Родителите ти ще ти намилат от сорта-видя ли аз ти казах защо бързаш не сте един за друг...- бла бла бла...поне това се случи с мен.Сега не искам да бързам.. НЕ БЪРЗАЙ!ЗА всичко си има ВРЕМЕ!!!

{_^PaS$IoN`KiSs^_}
10-14-2006, 10:40
Da i az sum na sushtoto mnenie =D>

KuReC
10-14-2006, 15:40
ne im kazvai nikoga nikoga nikoga dan ti minavat prez uma takiva raboti !!!

GLeZoRanA
10-14-2006, 15:43
Каниш го във вас . И го запознаваш :roll:

kofti_nick
10-14-2006, 15:43
Нидей им кааа чиии ... абе не е препоръчително !

juliana_joli
10-14-2006, 15:46
abe tva si e li 4no za kvo 6e gi zapoznava6? da ne si na 25... Predstai si kolko 6e mu e neudobno na gadjeto ti...

leko_otkachena
10-14-2006, 15:51
abe gluposti shto pak da ne gi zapoznae kfo tolkova malko ili mnogo tq si reshava naprimer bratovchedkami hodi s edin na 21 i kakvo cqloto ni smeistvo go poznava

assd
10-14-2006, 15:52
казваш му- баща ми да знаеш каква ракия вари на село, яла да се утрепеме с наще довечера с тая парцуца
ако е истински мъж ще дойде

leko_otkachena
10-14-2006, 15:53
казваш му- баща ми да знаеш каква ракия вари на село, яла да се утрепеме с наще довечера с тая парцуца
ако е истински мъж ще дойдеaxoaixaxaxa m

strange__
10-14-2006, 17:59
Ми аз му казах,че и майка ми,и баща ми ще са много по-спокойни,ако знаят с какъв човек се размотавам всеки ден и че бих искала да ги запозная.Не му стана приятно намуси се и каза-"Да,някой път ще дойда...".След около месец му казах:"Айде ела утре ввечерта до нас" и той ми каза"Добре",тогава го попитах дали се е сетил с каква цел го каня и той потвърди...дойде,запознаха се,изпиха 2л бира с баща ми,лафиха си ии добре минаха нещата :mrgreen: Не е сложно просто му го кажи,дори и да не е очарован от идеята-настоявай,че това е важно за теб и така :wink:

KisskilleRcHe
10-14-2006, 21:24
Ми казваш му : "Наште иска да се запознаят с теб !?!?!?!" Чакаш отговог от него.... ХАХхаХАХАХх

ABSOLUTme
10-14-2006, 22:36
Ми аз му казах,че и майка ми,и баща ми ще са много по-спокойни,ако знаят с какъв човек се размотавам всеки ден и че бих искала да ги запозная.Не му стана приятно намуси се и каза-"Да,някой път ще дойда...".След около месец му казах:"Айде ела утре ввечерта до нас" и той ми каза"Добре",тогава го попитах дали се е сетил с каква цел го каня и той потвърди...дойде,запознаха се,изпиха 2л бира с баща ми,лафиха си ии добре минаха нещата :mrgreen: Не е сложно просто му го кажи,дори и да не е очарован от идеята-настоявай,че това е важно за теб и така :wink:

pri men be6e po-razli4no...v smisul toi drapa6e da se zapoznava s tqh,a te ne 6tqha mnogo,6toto si misleha,4e i kum nego nqma da sum seriozna 8-[

Tender Poison
10-15-2006, 08:09
Не мога да ти дам съвет,защото до сега не съм го обмисляла,а и евалата на нашите,защото преди време ми казаха следното:В къщи ще ми доведеш само тоя за когото ще се жениш =D> Големи веселяци са :-D :-D

alkobalko
10-15-2006, 08:23
Казваш му, че искаш да се запознае с родителите ти. Завеждаш го у вас и ги запознаваш. Няма нщо сложно в това. Само че преди това трябва да си сигурна в чувствата си към него/нея, за да не стане някоя кофти ситуация след време.