PDA

View Full Version : Харесвате ли така наречените "Фешънчета"?



cvetityy
10-14-2006, 11:43
е какво ще кажете допадат ли ви или са ви противни ако е да защо? ако не защо? или просто не ви правят впечетление

10-14-2006, 11:49
kfo zna4i fe6yn4e?

Mo6nooo
10-14-2006, 11:56
Важно е дали се облича с вкус, а не дали е фешънка или не.

kenny_
10-14-2006, 12:04
"Абе хора по-яко от писането на латиница с цифри смесено със всякакви дфуги ехе няма. Не го ли разбрахте много е газарско!!!"

AliceSw
10-14-2006, 12:04
фешън4ета не мога да търпя - некви гнусни, еднакви всичките - ся в момента пък явно са мн мн модерни кецовете и забелязвам че голяма част от ботушите, които излизат ся по магазините прили4ат на кубинки :shock: мамка им как ще зимат неща, характерни за други стилове :evil:

cvetityy
10-14-2006, 12:08
фешън4ета не мога да търпя - некви гнусни, еднакви всичките - ся в момента пък явно са мн мн модерни кецовете и забелязвам че голяма част от ботушите, които излизат ся по магазините прили4ат на кубинки :shock: мамка им как ще зимат неща, характерни за други стилове :evil:

за жалост е така ама кво да се прави и аз не мога да ги търпя мноо ме дразнят

Mo6nooo
10-14-2006, 12:09
"Абе хора по-яко от писането на латиница с цифри смесено със всякакви дфуги ехе няма. Не го ли разбрахте много е газарско!!!"
Пак ли ми копирате цитата? :lol:
Пръво, Не дфуги, а други.
Второ, Не "ехе", а "екстри". "E" значи е, "Х" значи кс от онглийски, 3 значи три(от цифрата).

И какво искаш да кажеш с копирането на цитата ми?

alice sw - всичките сме фенни малко или много.

kenny_
10-14-2006, 12:11
Е за "ф"-то е печатна, ама иначе не може да смесваш така българско с английско писане, дори да е много газарско [-X :D .
А с т'ва че го копирам искам да кажа че се съгласявам. И ми се ще ако може всички неграмотници да станат грамотници, да спрат да пишат през една главните букви да не пишат "0" вместо "о" и още. За мен това са уеб-фешънчетата.

In4iTu_
10-14-2006, 12:13
Хората не трябва да се преценяват по това дали са "фешън" или не, а по това - какво има в главата им и дали изобщо го има...

white_chik
10-14-2006, 12:37
фешънчетата са ужасни.Не мога да ги понасям :smt013 По принцип хората не трябва да се преценяват по дрехите,но не мого да приема момчетата с розовите блузки,прилепналите дънки,гадните прически тип гребенче и гадни обувки.По принцип всеки си има право на собствен стил,но и всеки има право да изкаже мнението си :wink:

psycho_girl
10-14-2006, 12:38
ммм някви мн смешни сааа, напоследък гледам някви откачалки с клинове по улицата се размотават, просто нереални са, и аз трябва да си взема :-D
аааааааааааа а вчераа гледам по улицата няква ненормалница по потниче супер изрязано, едно че кръста и беше гол, и не само тва ами и беше си обула едно от тея клин4ета, което и стигаше до под коляното, а в/у него мн мн къси гащи, като я видях в тоя студ( аз квато съм зиморничева, ходя с по 5 блузи) ииии ме втресе развикахме се с едни фр " бездетниЦААААА"
неее, нее, простоооо е нереално ](*,)

hamilcar
10-14-2006, 12:42
Повечето са много зле и много ме нервират, идвами да се развилнея с една кирка. Но има и изключения.

cvetityy
10-14-2006, 12:43
фешънчетата са ужасни.Не мога да ги понасям :smt013 По принцип хората не трябва да се преценяват по дрехите,но не мого да приема момчетата с розовите блузки,прилепналите дънки,гадните прически тип гребенче и гадни обувки.По принцип всеки си има право на собствен стил,но и всеки има право да изкаже мнението си :wink:

да тук съм напълно съгласна
psycho_girl така е и на мен тва ми прави яко впечетление

whatthe
10-14-2006, 12:55
лично мнение ? МРАЗЯ ГИ ;)
защо ? некви са ми антипатични...само като ги видя ми действат на отделитената система де*а

skate_warrior
10-14-2006, 13:15
Че вие не сте ли фешънчета? Псувате ги ама и вие сте такива... носите кецове, а не маратонки - 'щото така е модерно,нали? А за чалгарките нямам думи просто... те като видят по тИлИвизията любимата си фолк пИвица и после отиват в магазина и си купуват същото каквото носи и тя..

А тия с прилепналите блузки, тип - виж какво оформено и мускулесто тяло имам, за разлика от плоския си мозък.. И дето носят кожени якенца Harrison + 1кг сребърни ланци и и се хвалят с некви коли - е такъв като видя ми иде да се издрайфам..

cvetityy
10-14-2006, 13:21
Че вие не сте ли фешънчета? Псувате ги ама и вие сте такива... носите кецове, а не маратонки - 'щото така е модерно,нали? А за чалгарките нямам думи просто... те като видят по тИлИвизията любимата си фолк пИвица и после отиват в магазина и си купуват същото каквото носи и тя..

А тия с прилепналите блузки, тип - виж какво оформено и мускулесто тяло имам, за разлика от плоския си мозък.. И дето носят кожени якенца Harrison + 1кг сребърни ланци и и се хвалят с некви коли - е такъв като видя ми иде да се издрайфам..

е ся аз не съм фешънка ае не ме обиждай и НЕ СЛУШАМ ЧАЛГА а относно тия момченца с розовките блузки и нарязани дънки :smt078

Psycho Realm
10-14-2006, 13:26
В последно време започва да става все повече актуално да си анти-фешън. :lol:
А тези с розовите блузки, бицепсите, калибрите, нокиите за 1000 лева и естествено среброто, супер жалки са, но се имат за гъзари & биячи.

skate_warrior
10-14-2006, 13:31
Че вие не сте ли фешънчета? Псувате ги ама и вие сте такива... носите кецове, а не маратонки - 'щото така е модерно,нали? А за чалгарките нямам думи просто... те като видят по тИлИвизията любимата си фолк пИвица и после отиват в магазина и си купуват същото каквото носи и тя..

А тия с прилепналите блузки, тип - виж какво оформено и мускулесто тяло имам, за разлика от плоския си мозък.. И дето носят кожени якенца Harrison + 1кг сребърни ланци и и се хвалят с некви коли - е такъв като видя ми иде да се издрайфам..

е ся аз не съм фешънка ае не ме обиждай и НЕ СЛУШАМ ЧАЛГА а относно тия момченца с розовките блузки и нарязани дънки :smt078 Не знам.. не те познавам, но дано наистина не си, защото тва е гнусно :?

cvetityy
10-14-2006, 13:33
ако питаш мен е повече от гнусно за тва пуснах тази тема да видя дали и други мислят като мен

kenny_
10-14-2006, 13:36
"Гнусното" е че те интересува мнението на непознати хора.

cvetityy
10-14-2006, 13:39
не ме интересува просто ми е чудно какво мислят за тва

kenny_
10-14-2006, 14:01
не ме интересува просто ми е чудно какво мислят за тва
За тавтология чувала ли си?

Swinkenhoffer
10-14-2006, 14:13
В последно време започва да става все повече актуално да си анти-фешън. :lol:


верно си е...

всички сме фешъни, стига сте се опитвали да се правите на готЯни... "колко сме мразели фешъните"... еее, добре бе :lol:

много малко хора могат да са оригинални, ама наистина оригинални и те определено не са тук. факт!

machoka
10-14-2006, 14:14
А тия с прилепналите блузки, тип - виж какво оформено и мускулесто тяло имам, за разлика от плоския си мозък.. И дето носят кожени якенца Harrison + 1кг сребърни ланци и и се хвалят с некви коли - е такъв като видя ми иде да се издрайфам..

Много тийн емоции лъхат от тая тема. Направо на смях ме напушва.

Всеки казва 'тоя се прави на гъзар, оня се прави на гъзар' - а от къде знаете, че не са? Да си 'гъзар' е начин на живот и поведение и не винаги е лошо. Другото се нарича 'позьор' - такъв, какъвто се прави на гъзар, а не е. За да 'онагледя' какво искам да кажа, ето:

'Гъзар' = телефон за 1500, Ауди RS4 /новото/, мезонет в центъра или модерна вила в околностите, поне 7-800 лв в джоба и многократно повече в кредитната и т.н...

'Позьор' - SAGEM за 69 лв. на промоция с безплатни минути към 3 номера, Лада 5-ца комби - фолирани тъмно-черни стъкла за 20 лв, ремус - лепенка естествено, кученце клатещо главата си на предния прозорец, 20 лв. в джоба и панелка в Люлин.

Да, позьорите са тези, от които трябва да се възмутите. До сега никъде не видях от вас някой да каже, че еди кой си е гъзар. Сякаш няма такива, а всъщност ги има - ще ги видите в Син Сити, ще ги видите в Червило, в БИАД, ще ги видите и на още 100 елитни места.. ама не през деня, а вечер.. ще ги познаете по ламботата, черните CLS-и и G класи пред изброениете примерни заведения и т.н.

Т.нар. 'гъзари' са тарикати хора, може би само няколко процента от тях са спечелили парите си по честен път, но всички знаем, че във всяко голямо богатство има по нещо 'тъмно'. Тези хора знаят как да се оправят в живота, могат да издържат жена и дете.. могат да си позволят много неща.

По въпроса за модата - някои от тях са млади - 25-30 годишни, готини, с хубави прически, мускулести, носят модни очила, хубави дънки, тясни блузки /може и розови/, пръскат се с парфюми по над 100 лв опаковката и с една дума са готини и стилни. Може да носят малък ланец с тънка плетка, но тя ще е от платина примерно и ще струва повече от семейният ви автомобил. Всичко казано против тях е просто един вид злоба.


Така че си има тариката и гъзари, има си и пози. По-горе преувеличих малко образа на 'гъзарите', но разбрахте какво имам предвид. В първия момент, в който си намеря стилна розова блузка и хубави дънки си ги взимам, стига да ми стоят добре не ме интересува дали по някакви форуми ще ме оплюват.. а вие се замислете над това, което казах.. стига сте злобяли по чуждите схващания, гледайте си себе си и това е.. аз злобея ли по адрес на 'скейтърите', мъкнещи се с провиснали дънки, мръсни опърпани тениски с къс ръкав, 2 номера по-голям от техния размер, несресани и т.н. - мода тип 'неглиже', ама криворазбрания и вариант?
Щом така се харесват - машалла, аферим, да са живи и здрави.. но да не ми се смеят на розовата блузка и скъпия парфюм, за да не започна да ги нареждам тях..
/това се отнася за всякакви подобия на 'субкултури'/.

:idea:

DoPye
10-14-2006, 14:20
Че вие не сте ли фешънчета? Псувате ги ама и вие сте такива... носите кецове, а не маратонки - 'щото така е модерно,нали? А за чалгарките нямам думи просто... те като видят по тИлИвизията любимата си фолк пИвица и после отиват в магазина и си купуват същото каквото носи и тя..

А тия с прилепналите блузки, тип - виж какво оформено и мускулесто тяло имам, за разлика от плоския си мозък.. И дето носят кожени якенца Harrison + 1кг сребърни ланци и и се хвалят с некви коли - е такъв като видя ми иде да се издрайфам..

е ся аз не съм фешънка ае не ме обиждай и НЕ СЛУШАМ ЧАЛГА а относно тия момченца с розовките блузки и нарязани дънки :smt078

:lol: :lol: :twisted: :twisted:

priti_kiti
10-14-2006, 14:23
мачока - евалата наистина.. най-смисления пост,който прочетох в тази тема :)
.. и в крайна сметка всеки има правото да се 'мъкне' както си иска и ни най-малко не трябва да му пука за мнението на другите..

Psycho Realm
10-14-2006, 14:37
'Гъзар' = телефон за 1500, Ауди RS4 /новото/, мезонет в центъра или модерна вила в околностите, поне 7-800 лв в джоба и многократно повече в кредитната и т.н...
т.е. твоята мечта.

'Позьор' - SAGEM за 69 лв. на промоция с безплатни минути към 3 номера, Лада 5-ца комби - фолирани тъмно-черни стъкла за 20 лв, ремус - лепенка естествено, кученце клатещо главата си на предния прозорец, 20 лв. в джоба и панелка в Люлин.
Мда, люлин е диагноза, не квартал.

.. ама не през деня, а вечер.. ще ги познаете по ламботата, черните CLS-и и G класи пред изброениете примерни заведения и т.н.
Струва ми се, че се възхищаваш от този тип хора, коли, заведения. Там е проблема, че повечето хора ( като се започне от дебилни пубери, снимащи непрекъснато новите коли из София, и се стигне до такива като теб) възприемат всичките тези неща за MEGA COOL. А това, някакви мутри да са ти идоли...Jesus Christ!


По въпроса за модата - някои от тях са млади - 25-30 годишни, готини, с хубави прически, мускулести, носят модни очила, хубави дънки, тясни блузки /може и розови/, пръскат се с парфюми по над 100 лв опаковката и с една дума са готини и стилни. Може да носят малък ланец с тънка плетка, но тя ще е от платина примерно и ще струва повече от семейният ви автомобил. Всичко казано против тях е просто един вид злоба.
Злоба, а? А, това да носиш розово, нормално ли е? До преди няколко години, никой, ама никой въобще не си е помислял да облича тези шибани блузки, защото се считаше, че е педалско? А, нищо чудно след 5-6 години да е "нормално" да си педераст, и да те разцепват всяка вечер, но нищо и тогава ще приемаш това за готино и стилно. Хубави прически, че 50% от "прическите" са стил мутра от 95-та, а другите - стил "педалското в мен напира". Мускулести били, хубаво, чудесно прекрасно, но явно стават по-мускулести за сметка на интелектуалното си ниво. Е, не може винаги съотношението акъл-тяло да е 1:1. Същото важи и за парфюма. :D
Модни очила - Highway Patrol Officer, Late 70s? Според мен това време отмина отдавна.
Нямам какво повече да кажа, освен да се пръсна от смях...

kenny_
10-14-2006, 14:46
^ WORD! Psycho Realm е най-добрият!

machoka
10-14-2006, 15:25
Psycho Realm,

освен да се посмееш, можеш да се заровиш някъде надълбоко, барабар с остарелите си комунистически схващания :lol: :D

Розовото било педалски цвят? :shock: Чакай бе, кой си ти да казваш кое е педалско :lol: Мога да ти кажа, че прозрачни бели панталонки, през които чудесно се виждат червените прашки, в комбинация с тясна блузка - тип моряшка - на сини хоризонтални лентички е много по-педалско от стилна 'фешън' розова блуза.

2. Моята мечта съвсем не е това. Някъде да съм го споменал? Темата не е за моите мечти, а за твоите и на останалите консервативни схващания.. Проблемът е, че това е схващане в прогресия, то да беше само тази тема бива.. ама чета, чета вече все повече подобни, та реших в крайна сметка да изкажа гледната си точка..

3. Нещо против Люлин ли имаш? Или сега ще делим хората по 'качество', освен по предпочитания 'чалга-метъл' и по квартала в който живеят? Ако си чалгар или живееш в Люлин - 'по диагноза' си болен и обратното? :shock: :lol:
По-голяма глупост не бях чувал, честно.

А от кой да се възхищавам? От депресантите метъли, дето като видя такова момиче и имам чувството че ще ме изяде и пребие с кубинките си /винаги намръщени и кисели/ или ще си свали веригите от ухото и носа и ще ме обеси на тях,, да се възхищавам от чалгарките, мъкнещи се с 30гр. дрехи по тях, да се възхищавам от скейтърите - онагледени по-горе от мен? От кои?
Всъщност аз знам от кои, не се тревожи за мен.. дори не подозираш ;)

Тука говорим не за мен и за теб, а за принципа като цяло. Винаги има изключения, но установения принцип си е такъв.

machoka
10-14-2006, 15:42
пак се яде само боб и леща, за да има пари за новата фешън изгъзица...

Аааа, не съм съгласен. И милионер да стана един ден, ще си хапвам бобец като пич.. пристрастен съм :| :D

leko_otkachena
10-14-2006, 15:46
machoka pravilno go kaza =D>

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-14-2006, 16:04
фешън4ета не мога да търпя - некви гнусни, еднакви всичките - ся в момента пък явно са мн мн модерни кецовете и забелязвам че голяма част от ботушите, които излизат ся по магазините прили4ат на кубинки :shock: мамка им как ще зимат неща, характерни за други стилове :evil:

за жалост е така ама кво да се прави и аз не мога да ги търпя мноо ме дразнят

dam taka e.. pove4eto sa ednakvi4ki :? ima nqkoi koito mn`me draznqt.. na drugi ne obrushtam vnimanie i tai :smt016

х
10-14-2006, 17:05
друго си е да ядеш само боб, защото нямаш пари за друго... или по-точно си ги инвестирал в блузка Дизел с италиански дизайн и анадолски произход... :lol:

може би ще прозву4а нескромно но мисля 4е имам обективно мнение по въпроса!"италиански дизайн и анадолски произход... "-такова нещо няма! незнам защо толкова много се подценяват българските и турските специалисти, но въобще не сте прави! в българия, турция и китай се шият мн конфекции от наи-известните дизаинери в света! версаче, дона карън, валентино, келвин клаин и мн мн др! моделите по тъи наречените-"фешън магазини", са с1щите, но просто са по-евтини, с по-кофти качество платове! ина4е кроиката и цветовете се дублират!

а под определението фешън всеки разбира разли4ни неща! ако фешъни озна4ава да си обле4ен модерно, неразбирам какво лошо има в това? тенденциите се менят, няма да си ходим както сме си ходили 98 година!!! ](*,) !

http://www.geocities.com/SunsetStrip/Balcony/5220/baby.jpg
http://www.grudge-match.com/Images/spicegirls.jpg
и хи хи, вси4ки бързо забравиха лъскавите потници и обувките на 30 см платформа! \:D/ ех, диви години... :roll:

всички се съобразяват с модата!!! модни кецове, или модни сандали-няма зна4ение! :::

XePouH
10-14-2006, 17:09
аве не ми харесва никак стила им и музиката,но тия поне коит познавам са готини по характер

reason
10-14-2006, 18:29
Интересно,кой се интересува дали дънките ти са Дизел,Левис или нещо подобно?Или пък дали си облечен по последна мода...
И мене много ме дразни,че всички ходят еднакво,ма нищо не мога да направя...ако нещо,по последна мода,ми хареса си го взимам.И да не е много модно пак ще си го взема.Малко се получава безвкусица май #-o ама нищо....

х
10-14-2006, 18:36
защо не коментира предишното ми мнение, където давам двата примера за фешъни:

1 повечето от тези дрешки, които носите тука с марка Дизел, Бензин, Безоловен, Енерджи и прочие... на Запад изобщо не съществуват като модели... ;)

значи освен по- скапаните материали, нещо и кроиката и модела и всичко е леко измислено... само Емблемата е еди каква си...

еми не те знам кви магазини имаш впредвид, и те откъде зареждат!!! има дизел и на килограм- от турция-5 евро килото, а тука се продават за 6о лв бр ](*,) но аз не фиксирах това... [-X
аз говорих за дизайнерите и масовите конфекции, а не за масовите дънки, щот за мене дънките са си дънки, независимо на валентино ли са, или от "дънки за всеки" :mrgreen: просто незнаех 4е да носиш дизел е фешън! сорри! :::

Silverfang
10-14-2006, 18:44
Ооо аз много "обичам" такива "ФЕШЪНЧЕТА" толко ги обичам че ми идва да ги размажа на тратоара кат ги видя ( и съм го правил веднъж)
Сега6ния фешън е баси педалския! Са аре донякаде разбирам полепналите дрехи (за тия мекотели които изкат поне малко да им се показват мускулите) ама да носиш розови фланелки си е чиста ПЕДАЛЩИНА! (да не говоря за прическите)
Що вместо да харчат пари не земат да ходят по улиците с табелки
"I AM GAY"!
Лично мен най си ме кефи как се обличат скиновете (тяхната мода не се е променила още пт 60-те години)

brain_stew
10-14-2006, 18:45
Интересно,кой се интересува дали дънките ти са Дизел,Левис или нещо подобно?Или пък дали си облечен по последна мода...
И мене много ме дразни,че всички ходят еднакво,ма нищо не мога да направя...ако нещо,по последна мода,ми хареса си го взимам.И да не е много модно пак ще си го взема.Малко се получава безвкусица май #-o ама нищо....

Искаш да кажеш, че ако не се обличаме по последна мода, сме без вкус?Еми то тогава аз сигурно съм един от най-безвкусните човеци на тоз свят! :lol:

А относно фешънчетата-някои хора ме питат защо обичам да се разхождам по Витошка.Ами там е толкова забавно!Всякви индивиди могат да се видят там!Днеска видях много интересен-ми уж на гребен, ма не съвсем, бритона му е рус, косата основно е черна, и отзад оставил една обашчица и тя руся, беше в потурки и малка ленена розовка блузка!Ми сега кажи ми кво му е хубавото на тва мазно съшество?

hello
10-14-2006, 18:48
фешънчетата са ужасни.Не мога да ги понасям :smt013 По принцип хората не трябва да се преценяват по дрехите,но не мого да приема момчетата с розовите блузки,прилепналите дънки,гадните прически тип гребенче и гадни обувки.По принцип всеки си има право на собствен стил,но и всеки има право да изкаже мнението си :wink:
ахахахахаха стига , бе момчетата с розови блузки , прилепнали дънки и гадни обувки + прическа Панайот от Биг брадър 3 и високо самочувствие на сваляч направо се поболявам да им се смея :lol: Нищо лично ама е гейско , мамка му! :lol: :lol: :lol:

reason
10-14-2006, 18:56
Интересно,кой се интересува дали дънките ти са Дизел,Левис или нещо подобно?Или пък дали си облечен по последна мода...
И мене много ме дразни,че всички ходят еднакво,ма нищо не мога да направя...ако нещо,по последна мода,ми хареса си го взимам.И да не е много модно пак ще си го взема.Малко се получава безвкусица май #-o ама нищо....

Искаш да кажеш, че ако не се обличаме по последна мода, сме без вкус?Еми то тогава аз сигурно съм един от най-безвкусните човеци на тоз свят! :lol:


Нее.Не се изразих правилно....Аве карай.

hollaback_girl
10-14-2006, 20:37
Awe sori ama mn ste zle...edinstvenoto adekvatno mnenie be6e na ma4oka...

brain_stew
10-14-2006, 20:46
Awe sori ama mn ste zle...edinstvenoto adekvatno mnenie be6e na ma4oka...

щото мисли като тебе ли?

Значи модата е нещо, което кара хората да бъдат смешни!Имам предвит, че си гледал по Фешън ТВ например, новата колекция на...Келвин Клайн и ти е харесал някъв модел и се стараеш да си готин кат модела.Ама някои хора ен могат да разберат, че по този начин са смешни, защото модата тук в България и някъде в Лондон например е съвсем различна.Че тук хората няма да те възприемат като модерен, а като смешен!А някога изобщо запитвали ли сте се, защо дизайнерите не носят своите модели?

koalka
10-14-2006, 20:52
Мен ме дразнят чалгарчетата.Много са се навъдили нещо.С някви прически отгоре,където им стърчи и някакви такива смешни дрешки.Еми,няма да си кривя душата-ДРАЗНЯТ МЕ!

scion_of_Storm
10-14-2006, 20:59
Че вие не сте ли фешънчета? Псувате ги ама и вие сте такива... носите кецове, а не маратонки - 'щото така е модерно,нали? А за чалгарките нямам думи просто... те като видят по тИлИвизията любимата си фолк пИвица и после отиват в магазина и си купуват същото каквото носи и тя..

А тия с прилепналите блузки, тип - виж какво оформено и мускулесто тяло имам, за разлика от плоския си мозък.. И дето носят кожени якенца Harrison + 1кг сребърни ланци и и се хвалят с некви коли - е такъв като видя ми иде да се издрайфам..
Хм...аз не съм и смея да ти го твърдя съвсем честно. Единственото, което е фешън по мен, са черните ми кецове. Че и те вече не са фешън май, трябваше да си взема някакви сигнално зелени или жълти :D Иначе темата ме кефи, толкова много неадекватни мнения се изписаха, че стигат за година напред. Евала на Мачока, въпреки че...бе де да знам.
За фешъните сега:Не ми харесват. Днеска си седя пред Халите и гледам 3 пича. Единия с ботуши до коляното почти, другия с почти женска чанта и прилепнало женско поло, третия...третия с прическа като на пудел, само че леко изрусена и зализана пред очите. Чалга-емо, какво да се прави. Е как да уважаваш мъж, който е в женски ботуши примерно, с изрусена по краищата коса, с цайси, които ще подхождат повече на един хипопотам, зщаото му покриват половината лице. И да не забравя прилепналите скъсани и на места с пайети дънки. Аз що ли си мислех, че един мъж не трябва да изглежда така...Баси заблудения съм значи.
А жените/момичетата, които ходят според днешната "фйешънка". Да, мода, ок, но тази мода тук е чалгарския начин на обличане. Пола тип коланче, обаче ботуши дълги почти до тази пола. Е тва е ебаси смисъла, честно. Айде да допълним и факта, че повечето са чисти курви, и са по-глупави от нормално дете в 6 клас. Не искам никой да обиждам, просто по-голямата част от тях са такива. Доспа ми се накрая, айде със здраве и до утре. Квото щете правете, както щете си ходете. Всеки си избира какъв ще бъде- днешняит фйешън педал/курва или нормален човек. Аз съм от вторите и застреляйте ме, няма да се променя. Ае :smt006

Mo6nooo
10-14-2006, 21:01
Harrison
И аз нося суичър Хьрисън. :lol:

samotna
10-14-2006, 22:10
Мен ме дразнят чалгарчетата.Много са се навъдили нещо.С някви прически отгоре,където им стърчи и някакви такива смешни дрешки.Еми,няма да си кривя душата-ДРАЗНЯТ МЕ! не ги понасям

LostDemon`
10-14-2006, 23:45
Не че не ги харесвам.. МРАЗЯ ГИ!!! надути гъзари мислещи се за голямата работа :evil: :evil: :evil:

teenkopele
10-15-2006, 01:28
Повечето са много зле и много ме нервират, идвами да се развилнея с една кирка. Но има и изключения.

Няма какво повече да кажа. :wink:

eas7a
10-15-2006, 01:30
Не че не ги харесвам.. МРАЗЯ ГИ!!! надути гъзари мислещи се за голямата работа :evil: :evil: :evil:
Споделям

RoyTheReaper
10-15-2006, 07:24
за мен фешън е доста широко понятие което включва всички които се обличат по някаква мода, независимо дали чалгарска, скейтърска или пънкарска. тези фешъни които описвате са само част от всички.

мода? не разбирам защо трябва да се обличаш така както някой друг ти диктува? не мога да разбера хората които се стремят да са "в крак с модните тенденции".

все пак зависи от конкретния фешън. може някой да ме подразни, друг да ме накефи. хората са различни. аз не съдя по дрехите.

cvetityy
10-15-2006, 07:55
за мен фешън е доста широко понятие което включва всички които се обличат по някаква мода, независимо дали чалгарска, скейтърска или пънкарска. тези фешъни които описвате са само част от всички.

мода? не разбирам защо трябва да се обличаш така както някой друг ти диктува? не мога да разбера хората които се стремят да са "в крак с модните тенденции".

все пак зависи от конкретния фешън. може някой да ме подразни, друг да ме накефи. хората са различни. аз не съдя по дрехите.

да съгласна съм че под мода се разбира много широко понятие но нали се сещаш че сега за мода се смята момчетата да се обличат като момичета и са с някви смешни прически те така мислят за тях това се нарича мода :smt078

dream_dragon
10-15-2006, 09:32
Абе в един момент ми изглеждат всички много еднакво.

Rock'N'Roll
10-15-2006, 09:57
Не мога да понасям фешънчета [-X
Сега е модерно да си хипи :D
Много се дразня на такива хора.В моито у-ще едно момиче си слжило лента със знака на хипарите. :lol: Като я попитах за какво го носи ми вика щото сега било модерно да се носи :lol: :lol: :lol:

Psycho Realm
10-15-2006, 10:36
...можеш да се заровиш някъде надълбоко, барабар с остарелите си комунистически схващания.
Комунистически, анти-комунистически, все едно. Но тук работата е, че всичките тези неща (прически, розови педалски блузи, etc.) са се извратили. Още по-жалкото в случая, е че ти ги възприемаш като нормално, стилно и хубаво.

Розовото било педалски цвят? Чакай бе, кой си ти да казваш кое е педалско
Няма значение кой съм, да КАЗВАМ, че е педалско.

Мога да ти кажа, че прозрачни бели панталонки, през които чудесно се виждат червените прашки, в комбинация с тясна блузка - тип моряшка - на сини хоризонтални лентички е много по-педалско от стилна 'фешън' розова блуза.
Е, явно тези бели панталони & shits са next generation, след време и това ще започне да се възприема за нормално, тогава ще се говори как това не е педалско, и така се стига до момента когато да ти сцепват анала ще се счита за "не-педалско".

Tемата не е за моите мечти, а за твоите и на останалите консервативни схващания..
Дай да се изрусиме всички, да станеме cool пичове...

3. Нещо против Люлин ли имаш?
Да, имам. Квартала е супер мизерен като цяло, а за хората, които живеят там... :shock: Е, не разбира всички, но по-голямата част стават Amor биячи от 13-14 години, след това идва периода Golf, тогава са малко по-близо до идолите им - стилно облечените мутри с "Же" класите... enough.

А от кой да се възхищавам? От депресантите метъли, дето като видя такова момиче и имам чувството че ще ме изяде и пребие с кубинките си /винаги намръщени и кисели/ или ще си свали веригите от ухото и носа и ще ме обеси на тях,, да се възхищавам от чалгарките, мъкнещи се с 30гр. дрехи по тях, да се възхищавам от скейтърите - онагледени по-горе от мен? От кои?
A трябва ли да се възхищаваш от някои въобще?
btw Най-лошото в случая е, че носенето фешън парцали определено прави човека доста по-тъп. Справка - хилядите индивиди, които можете да видите по улиците, тяхния живот се върти около Mercedes-и, телефони, селски кръчми, и разни свободни съчинения тип "снощи пребих трима, щото съм tough guy".

machoka
10-15-2006, 10:51
Ето малко онагледяване по темата, смеска от 'фешъни' в стрийт и елегантен вид, все мъжка мода. Мен лично ме радват много, не виждам какво против тях имате и кой точно ви изглежда като гей?! Туй то, пичове от класа - така наречените 'гъзари' ;)


http://jonathandespres.com/photos/billabong1.jpg
http://www.shoppingcenter.ru/wardrobe/men/fashion-2005-men-03.jpg
http://www.bkkradio.com/club/bkk%20intrend/fashion%20men/fashion%20men.jpg
http://offstone.com/fashion/men/images/iam007.jpg
http://offstone.com/fashion/men/images/iam005.jpg
http://outnext.typepad.com/photos/uncategorized/dandgjeans2005.jpg
http://www.millerhats.com/productimages/491b.jpg
http://www.handbag.com/graphics/library4/andre3000.jpg
http://www.de-zarraluqui.net/ajz/fashion/photogallery/200309011045_DolceGabbana_14.jpg

Psycho Realm
10-15-2006, 10:54
Би ли обяснил какво му е елегантното на това ( справка педерастите от снимките ) ? :shock:

Boot
10-15-2006, 10:54
А някоя снимка на МЪЖ няма ли да пуснете?!

RoyTheReaper
10-15-2006, 10:59
костюмите са яки, но останалите - определено не бих носил такива неща.

sherry
10-15-2006, 11:14
Голяма работа кой какво обича или кой какво харесва, по - важното е какъв е характера му...

machoka
10-15-2006, 11:17
Екс, както виждаш не са само мъже в костюми. Плюс това те също спадат в графа 'фешъни'.. тъй като, ще останеш изненадан, но и официалното /и/или елегантното/ облекло търпи модни тенденции .. и бтв напоследък знаеш ли какво е 'модерно' - бизнесмени да ходят с розови вратовръзки :) Всъщност елегантното облекло има къде-къде по-интересни примери за фешън такова, но мисля в тоя форум никой не го интересува това, за това гледам да наблегна и акцента да падне в/у всекидневното/стрийт облекло.

Буут - къде видя жена на снимките, или всяко красиво момче за теб е педераст? :)

Лейк - аз пък бих носил. Това говори за екстравагантност, опит за бягство от даден стереотип /безвкусно, едноцветно обличане/, говори за освобедност, непредубеденост, говори за толеранс към 'различно от нормалното', оригинално е и е свежо, младежко, иновационно бих казал, щуро ако щеш.. и не ми пука дали ще ме заклеймят еди как си, ако ще ми стои добре :) Само някакви готини цаки да си намеря, търся вече месеци :-k :D

Boot
10-15-2006, 11:20
мачок, просто ни се разминават разбиранията за красиви хора. :wink: Тези младежи са ми гнуснички, просто.

RoyTheReaper
10-15-2006, 11:48
носи каквото си искаш, но аз лично предпочитам изчистени, непретенциозни дрехи. просто видя ли някакъв крясък върху себе си (например в пробната), това просто не съм аз.

няй-хубаво е да носиш костюми: те са непретенциозни, изчистени, дори за моя изненада на бала, удобни. точно сега не ми е времето за костюми, но някой ден като си намеря хубава престижна работа, само официален ще ходя :mrgreen:

machoka
10-15-2006, 11:54
Екси, гледай сега..

приеми, че твоето и моето мнение са твърде незначителни на фона на общата маса хора и те двете хич не водят до фалит на марки като Долче, Лакост, Дизел и каквито още щеш, а напротив - прогресивно увеличавт доходите им.. Това следва да говори нещо - техните неща се продават, т.е. харесват се. Аз съм на мнение, че никой няма да сложи нещо, което не му харесва, само за да е модерен. Т.е. техните продукти първо се харесват, после се купуват като топъл хляб.

Друго на ръка е това, че ти казваш че е кич, съвсем не означава примерно, че то е такова... хубаво е да имаш лично мнение, лошо е да считаш, че то е вярното. Тука въпроса е на вкус. Гореизброените примери ми допадат повече от това да нося тежки кубинки, метални съоражения за близък бой и всякакви атрибути, присъщи на твоят стил на обличане. Само дето не ти казвам 'баси, колко е грозно, кичозно да се мъкнеш с това'..

Буут-а го каза - само въпрос на вкус е. Ако нея я кефят дългокоси метъли, облечени в тениски 3 пъти по-голям размер от техния, окичени с гривни с шипове и провиснали дрънкулки от вратовете и т.н. и т.н., то що се отнася до мъжка визия ми допадат дадените от мен примери.

Така че какво е това мода, красиво, естетично го решава всеки сам за себе си. Човек, който хули чуждия избор и го нарича грозен, просто защото се различава от личния му вкус, този човек мисли тесногръдо и ограничено. Толкова си далеч от този вид стрийт обличане, както и в официалния, колкото съм аз далеч от метъл/скин и подобни стилове. Така че вместо да се убеждаваме колко един стил е по-добър/лош от друг, по-добре приеми че това не зависи от нас и си се обличай както знаеш, аз също.., а по реакциите ни на улицата, виждайки хора 'изповядващи друга религия' ще се познае кой колко широко е скроен.

И в крайна сметка хора, които съдят за други хора само по облеклото какви са?! Повърхностни. Ако си намеря момиче, което да е достатъчно зряло и да въплащава в себе си това, което търся у едно момиче, никога не би ме интересувало дали се облича метълски, скински, чалгарски или каквото и да било и какво точно слуша като мзуика.. А при теб така ли ще бъде? :)

Бъди жив и здрав и кажи кога точно заминаваш, белким има време да хапнем малко бобец в някоя шкембеджийница )

Lake_bodom
Аз пък се мъкна всеки ден с различни сака и трябва да ти кажа, че си има своите недостатъци, но когато ти е необходим представителен външен вид, не можеш да си позволиш много своеволия в гардероба ;)

ЕдиТ:
Екс, лъжа ли се или Whisskas ти допада с екстравагантният си /=фиешън за мен/ стайлинг, който съм виждал на някои снимки да демонстрира? :D

Briseis
10-15-2006, 12:54
Зависи от човека.Ако е пекан, що пък да не ме кефи.Убер тъпо е да се заклеймява човека според облеклото му.Има и интилигетни "фешъни", както и тъпи "метъли", образовани "пънкари" и всякакъв труг тип, които са простаци.
Не дрехите определят човека.И тези, които се обявяват "анти-фешън" са най-големите фейкове.Хора,които си избиват комплексите, като се обявяват за различни./Различните се отличават, не се самопрозъгласяват/.Пък и те са фешън.Да сте видели момиче с дънки примерно с висока талия? Това беше тенденция преди години.А сега и метълки, и чалгарки, и тези, които слушат електронна музика, носят ниски талии/лични наблюдения/.Това не е ли вид тенденция? И ако искате да сте толкова различни от собствените си субкултури, драги "анти-фешъни", защо не облечете дрехи, били модерни примерно преди 1 или 2 сезона? Тогава ще се real "анти-фешън"...
Или убер яките нео-метълки ще се супер различни в розово? Нали няма други такива?
И все пак.Всяка субкултура си има своята "мода".Колкото и да не си го признават.
Аз лично се обличам всевъзможно най-шарено, удобно и по детски.Казват ми, че съм смешна.Пука ми...Аз си се харесвам :-({|=

ErinEverly
10-15-2006, 13:05
Не, за мен модата е за хора, които нямат собствено мнение и собствен характер.

fake
10-15-2006, 13:18
за мен модата не е нещо, което сляпо следваш, без изобщо да се замисляш, че си смешен...да речем клин с къса пола :smt012
обличала съм се и така, че ако някой не ме познава би казал "бахти чалгарката", както и по начин, който кара хората да се обръщат и да гледат странно-ужасено...но поне си знам, че не съм го видяла по модните списания, а съм си го избрала сама и знам, че ми отива.

machoka
10-15-2006, 13:22
за мен модата не е нещо, което сляпо следваш, без изобщо да се замисляш, че си смешен...да речем клин с къса пола

.. което ми напомни, че оня ден в тролей Но.11 се качи някаква много готина мацка с интересно облекло.. бели кецки, бяло, късичко якенце с голяма яка, а надолу беше с хубави дънки, и над/върху тях едно бяло минижупче :shock:

Много интересно беше, нестандартно и хващаше окото )

fake
10-15-2006, 13:26
мда, и аз се кефя на мацки(дори и фешънки) които си съчетават дрехите добре.убийте ме с камъни. ама извини ме, да обуеш подобен цвят клин със синя дънкова пола и да речем розова блуза...ще ме прощаваш.
иначе наскоро си къпих тесни дънки, които ми отиват на кецовете, и ги нося с рокличка с пеперуда нагоре. и кво, това променя ли ме като човек? не смятам, че дрехите са от ТОЛКОВА важно значение. днес съм с рокличка и дънки, утре с широк панталон и развлечена тениска. ще си се обличам както си искам, някой да ми каже нещо и ще си получи заслуженото, независимо дали съм с поличка или широките дрехи.

SummeRLove08
10-15-2006, 14:19
Ако става за въпрост АЗ съм фешънче.Искам винаги да съм по модата,ма не ви разбирам кво имате предвид,че сте против модата ли??Ако да то дайте сички да си носим старовремските или откачени дрехи... :wink: :lol:
И все пак както казаха някои умни хора тук,не е важно как се обличаш,а дали е хубав стила ти.

Psycho Realm
10-15-2006, 18:19
Явно има някаква нова мода. Днес видях няколко субекта с зелено-кафяви тесни якенца, на рамената им гордо седяха нашивките на 101st Airborne:
http://www.packrat-toyz.com/images/Reenactor%20stuff/101st%20Airborne.jpg
Под тях пък имаше разни сержантски нашивки от този тип:
http://www.dmva.state.pa.us/paarng/lib/paarng/SSG.jpg
:shock: :shock: :shock:

Eleonora
10-15-2006, 18:22
Явно има някаква нова мода. Днес видях няколко субекта с зелено-кафяви тесни якенца, на рамената им гордо седяха нашивките на 101st Airborne:
http://www.packrat-toyz.com/images/Reenactor%20stuff/101st%20Airborne.jpg
Под тях пък имаше разни сержантски нашивки от този тип:
http://www.dmva.state.pa.us/paarng/lib/paarng/SSG.jpg
:shock: :shock: :shock:

Втория ми прилича на този на Диезел :lol:

Psycho Realm
10-15-2006, 18:23
Някой да ти е давал думата?

brain_stew
10-15-2006, 19:05
Ако става за въпрост АЗ съм фешънче.Искам винаги да съм по модата,ма не ви разбирам кво имате предвид,че сте против модата ли??Ако да то дайте сички да си носим старовремските или откачени дрехи... :wink: :lol:
И все пак както казаха някои умни хора тук,не е важно как се обличаш,а дали е хубав стила ти.

малеее!Ти тука ни искара някви протестанти, ходещи с табелки "Долу модата!" :shock: Никой не е казал че сме против модата, против хората сме, които се обличат сляпо следвайки модните тенденции и неосъзнавайки, че обличайки се така стават за смях!
Аз не съм модерна, никога ен съм била!Ходя така както ми е удобно!Но това не значи, че ако например, една блуза ми е удобна, кефи ме как стои, а в същото време точно този тип блузи са модерни, ще я сваля!Но ен значи и че, ако розовото е модерно, ще се навлека с розово!(което ми подксазва каква извратеност имам към розовото!)
И какво разбираш под старовремски начин на обличане?щото аз разбирам рокля с обръч! :lol:

Наистина си зависи от стила!Но, да ме прощаваш, никой чалгар например няма да тръгне с кубинките, черните дрехи и знака на анархията например!

Мачок - ти не би облякъл кубинките, с металите по себе си, боксове и всичко което се носи от един самоуважаващ себе си метъл/пънкар/скинхед, защото просто културата ти не е такава.Имаш различни разбирания, различа музика слушаш и т.н.
Но все пак има разлика между фешън обличане в ежедневието и фешън обличане при официални случай.Защото например едина приятно розова риза, съчетана със изискан сив костюм например и подходяща вратовръзка стои прекрасно!
Бтв и аз съм виждала индивиди като този, който описа!И ако е добре облечен, бих се зарадвала,ч е има хора с вкус!

оффтопик:Днеска стояхме пред билетния център със scissorhand и Rock'n'Roll и просто...ни изтекоха очите!Видяхме наистина странни същества!Не мога да ги опиша, защото не ги видях добре...сълзите ми от смях напираха в очите!Само видях едното същество със сравнително дълга косица, изрусена, със сребристо лъскаво якенце!И го видях щото му се изсмях в лицето!Направо!Още ме боли корема от това дет се смях.Наистина бяха много забавни!И сега, вярно всеки има право на вкус, ама това беше наистина прекалено! :lol: :lol: :lol:

MimityYy
10-15-2006, 19:16
ko e tyi feshan4eta ?

LunaTriCk
10-15-2006, 20:50
има трендове, които ми харесват има които не. респективно се нося по тези, които ми харесат.

techCandy
10-16-2006, 01:13
Написах едно мнение, агресивно, признавам си, грешна съм, само че
след това прочетох всички мнения в темата.... и се обърках... Не харесвам "фешъните", тези които се клонират. Познам няколко личности, които си купуват фешън парцалки, но ги съчетават адски стилно, без да е чалгарско, без да е кич и комерс. Обаче тия личности на фона на клонираните са просто...малцинство, честно казано. Първоначално почнах с това, че няма как човек, който се облича фЯшън да е особено интелигентен, или поне е недоизградена личност, но след тва прочтох мненията на мачока, и пак се обърках. Да го фомулирам така, не одобрявам хората, които се разминават по улиците и навсякъд виждат огледалното си отражение, безлични са. Не виждам как, някой, който не умее да откроява някак си с нещичко скромната си личност от масата, никога, по никакъв начин би могъл да бъде всестранно различна личност, тези които на мен са ми интересни. Всичко е въпрос на виждания, едва ли аз ще успея да убедя някой в нещо...

Amayo
10-16-2006, 03:05
Ае мачока си е дупе, тва секи го знае. Особено кви снимки си имаме с него.... така и не ми ги даде МРЪСТНИК! Относно розовото - болна тема ми е понеже имах THE ULTIMATE розова тениска - най якио на света на Билабонг с едни черни размазани надписи, и майка ми я усра без да иска с белина. И са квато и друга розова тениска да си харесам се някак не ми допада щото по еди кво си се различава от оная мойта си и а пък същата такава вече няма , магазино.
Всъщост като се замисля розовото вече е аут ъв фешън - точно в тоя момент най ХИТ е златно - ама баш лъскаво златно - маратонки, шапки, колани, щампи... А основните дрехи са бели...но както и да е...
Кво е това МОДА и има ли тя почва нас? Какво означава да имаш собствен стил, да се различе от другите, да си еднакъв с другите и тн...
Само в софия има към 2млн човека -повечето да ги махнем щото са пенсионери, чавета, чиновници даскали и тн хора където са далече от модата. Да кажем че 200 000 млади хора останат където искат да са модерни - начи според ваште теории как секи трябва да бъде различен трябва да има 200 000 напълно различаващи се стилове на обличане с съвсем различно постлание, аранжинент и дизайнерска визия. Еми тва просто не е реално. Една опрределена прослойка която все пак може да си го позволи ще ходи модерно с нови, маркови дрехи или евеентуалнооооооо ако няма пари но все пак има стил ще ходи с внимателно избрани ментета било те и илиенски. При наличие на феномена МОда човек ще гледа да се съобразява при закупуването на нови дрехи - няма да си купува като на мистър бийн се пакккк. Туй са те въпросните фешъни.
Останалата част от хората естествено мразят фешъните и ходят по улицата с шушляци, кубинки, балтони тип вампир и тн...Те живеят в заблудата че са ужким уникални и модата е за хора без собствено мнение. Там е работата че точно тия хора без мнение, с парите колите и тн са толкоз напред с материала че като се облекат еди как си, и догодина сички селяни ходят облечени по същия начин но нашия човек отдавна е пак с една идея по напред от всички. Готините хора не се водят по модата - модата се създава от готините хора - после сички подражават защото и те искат да са готини и да гъзареят.
Друга част от не-модерните хора пък в стремежа си да бъдат фешън но поради простата липса на какъвто и да е вкус злоепотребяват доста и се получават ексцесии тип селски панаир. Тука и спадат цитганските неща където са досте далеч от модата... пример - миналото лято много шукарно беше момичета от всякакви възрасти и килограми да ходят с едни панталонки тип арабски танцьорки - отстрани цепнати и долу вързани... [-X Не ни бъркайте моля, модата е далече от туй селско състояние. Разните кожени якета харисън дизел и тн също попадат право в тая категория и могат да отговарят на модата само метафорично.

Относно заядливците в форума - лисицата погледнала гроздето - Амчи то е кисело - секси с вкуса си - и си облизала гъза.

-селско било да ходиш с дизел и долче и брадана... селско е наистина но [-X тва не е фешън -объркали сте се. Фешън е да отидеш в МОЛа и да потрошиш 1000 лева. :smt016 Не казвам че не мога да намеря същите дрехи по евтино, може и така да е но просто друго си е да ходиш на шопинг терапия :smt005 :smt006 . Пък и знаеш че си даваш парите за качество.
-Некъв скейтър си мисли че било тъпо да позираш с готина кола - прав е друго си е с дъската за гладене да те вали дъжда на спирката на влака за обеля...
:oops: - Метълите изобщо няма да ги коментирам - първо да се погледнат в огледалото с кво са се облекли, и после кви за грозни дебели и смърдящи па тогава да си отварят устата всезнаеща...
:smt006
- некой пита кое му е модрното да си мутра - ми модерно е , сичко е около парите - колкото повече толкова по модерно

- неква глупост прочетох някъде че еди кой си бил тъп понеже имал красиво тяло подчертано от прилепната блузка - еми друго си е да муаш кифли пред телевизора ама да не можеш да четеш субтитрите заради шкембето ти. :-D

- По въпроса за педализма в най хай лайф модата - бе и аз така си мислех ама просто експериментално погледнато първия учебен ден отидох в НБУ (храма на фешъна) с един анцуг (верно адидъс беше ама кой ти гледа...) и ебати безразличието, се едно идвам от Горни Тръбодол. На другия ден се подстригах тип коцето от биг брадър, наложих гела 8ма степен по сила, нахлузих скъсаните одежди и като направих няколко тегела милиони путки по коридорите запърхаха с мигли, с зоркия ми поглед веднага заковавах ключови моминти - как момите инстинктивно си повдигат гъзовете, изпружват устни сочни абе как не дойде един педал да ме фане за ръчичка незнам само жени майка му де..ба с... :smt017 Междудр имаме един педал - облича си се с съвсм нормални дрехи с лека степен на модерност - педализма му идва от това че ходи с разкрач на гейша, върти дупето говори нежно и като застане пред огледало въздиша трагично и заема театрални пози :smt005 Тия снимки където ги показа мачока наистина са педераси не за друго ми щото са манекени :mrgreen: . Иначе тия саката с огромните яки са толкова далече от тинейджърското ви мислене че немя на къде - тва са дрехи за яко хай лайф - звезди и тн...

teenkopele
10-16-2006, 04:27
Някой да ти е давал думата?

Старата песен на стар глас. :wink:

DeSsY`
10-16-2006, 12:16
Ако става за въпрост АЗ съм фешънче.Искам винаги да съм по модата,ма не ви разбирам кво имате предвид,че сте против модата ли??Ако да то дайте сички да си носим старовремските или откачени дрехи... :wink: :lol:
И все пак както казаха някои умни хора тук,не е важно как се обличаш,а дали е хубав стила ти.

Модата, алооо. :shock: Какво е модерно за вас?! Това, с което са пълни всички магазини ли?! Това ли ви е модата?! И като ми се понесете в едни и същи дрехи ставате смешни. То не беше пепел от рози, то не беше оранжево и какви ли още не изгъзици. Такива хора за мен са без усет за обличане, без собствен стил. Гади ми се. :smt078

RAWRRR
10-16-2006, 14:22
Фешъните не ме дразнят толкова много,както преди.
Мина им модата.
Flash news:НАЙ-ФЯШЪН Е ДА СИ АНТИ-ФЕШЪН.

Такаа че,взимайте 200 лева от мама и тате и тичайте към най-близкия скейт шоп!!!!
Това първо,след това отидете в някой магазин за джунджурийки и си накупете поне 50 гривни в най-различни цветове..колкото по-цветни мъниста-толкова сте по KEWL. 8) Няма да минете и без 3-4 гривни с шипчета,както и суичър на л=бимите TOKIO HOTEL или LINKIN PARK.
Ходете навсякъде където има други такива от ъндърграунд обществото :mrgreen: и показвайте новите си придобивки. :smt016

И най-важото "По връзките посрещат (на кецките-колкото по-изкрящ цвят-толкова по куул ще сте",по X-четета (имам предвид знака на sXe)или по опитите за самоубийство изпращат(колкото повече белези имаш по ръцете-толкова повече ще те уважават ;-) .)"

Мрете всички позиори,псевдо-пънкари,-метъли,-грънчари,-хардкурове и така наататък..избивайте си комплексите в MYSPACE..и по-добре не идвайте по концерти-досега поне не го правихте,там поне имаше свястни хора.

И да мисля,че има и свясни фешънчета,защото те се обличат така защото може би им харесват дантелките,капсите,броката и тн..поне са наясно какво желаят и не се опитват да приличат на някой,както по-горе изброените.

Малко се поразгорещих,но тази тема ми е болна и не съжелявам за нито една дума,дори написана с правописна грешка-сега нямам намерение да си правя проверка. :-)

brain_stew
10-16-2006, 14:52
Amayo-ПХАХАХАХАХАХА!
Абе да ми кажеш ти, че да носиш ЗЛАТНО (ВТФ????) е модерно, е тъпо!Щото досега не съм видяла някой със златно, виж сребърно... :::

Метълите не смърдят!Абе хора отде решихте че е метълите смърдят?Ти метъл изобщо виждал ли си, разговарял ли си с него?Помирисвал ли си метъл, че да знаеш че смърди?МЕТЪЛИТЕ НЕ СМЪРДЯТ!Аре откажете се от тая философия, щото наистина ставате смешни!

А относно онези които се носят със "шушляци, кубинки и балтони тип вампир..."-нещо против тях?Аз на тез въпросните "вампирясалите" им викам матричковци (от "Матрицата" иде!), щото повече се доближават по начин на обличане!Тез "вампири" имат вкус!Обличат се готино!И не са често срещани!Което е хубаво, защото са уникални!Ти никога не би тръгнал така (предполагам), просто щото не си такъв...и аз не бих тръгнала с розово, ама не ти прая проблем от туй нали?Кубинките, както каза exploitedteen, са едни от най-хубавите обувки на света!Лично аз имам чувството че съм боса, когато не съм с тях.Но пък някои хора не могат без своите комерсиални кецове и ланците тип "верижки от казанче за тоалетна чиния" на врата!Ама никой не ги вини!Никой не им казва, че...смърдят, например!

Тъй че преди да напишеш поредното си мнение се замисли, когато обиждаш една цяла субкултура, щото изглеждаш смешно!Е, някои хора имат почва на твоите бисери, ама все пак....съветвам те, щото съм добър несмърдящ ходещ "вампир" без балтон, със кубинки слушащ пънк и т.н.!

А относно начина, по който си се облякъл, това което описа...Ами я да те попитам, "момите" които са ти запърхали с мигли какви бяха?Метълки, пънкарки или някои, които се обличат...фешънски?Щото всеки със стила си, нали...Ама по начина по който си се облякъл...на ей таквоз твое подобие се смях снощи!Имам мускулна треска от смеха си!Аз никога не бих се загледала по един така изглеждащ, просто не е мой тип по облекло!Може да е страхотен характер, душица както се казва...ама щом ходи кат палячо-НЕ! [-X
Ама онея "моми" сигурно са били от типа "фешъни" и са се загледали по тебе!
А после ме псуват чалгарите-фешъни като им се смея!Ми в моите очи са смешни!Лигави са ми!Ако е фешънско и модерно косата ти да изглежда така, сякаш си я мацнал с олио взето на заем от фритюрника на мама...ХАХАХАХАХАХА!

MimityYy
10-16-2006, 16:26
i vse pak nqkoi 6i mi kaje li KO E TYI FESHAN4E ?

machoka
10-16-2006, 16:45
i vse pak nqkoi 6i mi kaje li KO E TYI FESHAN4E ?

Ако беше прочела малко повече от последните 2-3 поста щеше да видиш, че не само сме казали, ами съм постнал и снимки.

Пп. какво пък му е на балтона - много приятно и удобдно е да се носи ;)

Абе струва ми се, че прекалено много внимание се обръща на външния вид... и много бързо се преценя кой какъв е само по него ;)

х
10-16-2006, 17:30
3 има много хора, които носят нещо, купуват го и т.н. само защото е МОДЕРНО, а не защото им харесва... за това и говорим...

neznam 6to, no si mislq, 4e samo ti govori6 za tova...
az li4no neznam da s16testvuvat takiva hora... :-k

niki000
10-16-2006, 17:47
modata do golama 4ast idva ot tozi 4ovek


http://blog.doctissimo.fr/php/blog/Candy_Shop/images/110441381379.jpg
http://www.meiji.co.jp/corp/news/2004/images/beckam_cm.jpg
http://news2000.libero.it/img2/fotogallery/1067361224beckam.jpg

brain_stew
10-16-2006, 18:55
3 има много хора, които носят нещо, купуват го и т.н. само защото е МОДЕРНО, а не защото им харесва... за това и говорим...

neznam 6to, no si mislq, 4e samo ti govori6 za tova...
az li4no neznam da s16testvuvat takiva hora... :-k

има, има и такива хора!Това са роби на модата!В повечето случай май са робини! :lol:

А относно Дейвид Бекъм-мисля че по-голямата мода която идва от него, е в прическите!Щото наистина има и някои дрехи, които той носи и стават модерни, само щото той ги е носил, но прическите му се копират повечко!Макар че в тая тема засягаме май повече облеклото, отколкото козметиката и прическите!Нещо е станало модерно момчетата да ходят с фондьотен и пудра! :shock:

cvetityy
10-16-2006, 19:45
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=270150

brain_stew
10-16-2006, 19:50
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=270150

:shock: :shock: :shock: :shock:

Божеее, колко са сексиииии! :lol: :lol: :lol:

cvetityy
10-16-2006, 19:53
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=270150

:shock: :shock: :shock: :shock:

Божеее, колко са сексиииии! :lol: :lol: :lol:

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 така е :smt005 :smt005

трагичен случай

Swinkenhoffer
10-16-2006, 20:04
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=270150

така е.. истинските тарикати се снимат в клозета на Халите! не се подигравайте, а взимайте пример от тях.

+ тва са неграмотни... май се влюбих http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/wub.gif

cvetityy
10-16-2006, 20:06
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=270150

така е.. истинските тарикати се снимат в клозета на Халите! не се подигравайте, а взимайте пример от тях.

aaaaaaaaa ne ne go bqh zabelqzala twa aaaaaa ne :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

cvetityy
10-16-2006, 21:14
http://zaka4ka.com/picgallery.php?u=8409 ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt005 :smt005 :smt005

Amayo
10-16-2006, 21:16
http://zaka4ka.com/picgallery.php?u=8409 ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt005 :smt005 :smt005
:shock: Бахти яката прическа. Това просто е красиво, факт :-D . Са че тоя къде я има и пълен дришльо няма съмнение...

brain_stew
10-16-2006, 21:22
http://zaka4ka.com/picgallery.php?u=8409 ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt005 :smt005 :smt005
:shock: Бахти яката прическа. Това просто е красиво, факт :-D . Са че тоя къде я има и пълен дришльо няма съмнение...

Моля те!Кажи ми че се майтапиш!Тва ако е красиво... :shock: :shock: :shock: ше си изям кубинките, ебаси!Тва не е красиво!Тва е смешно!Наистина смешно!Малееее! ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Amayo
10-16-2006, 21:35
Моля те не драматизирай толкова. Успокой се. Аре аз ше си направя такава прическа па ти ми се смей колко щеш като си толко убава. :-D

GLeZoRanA
10-16-2006, 22:08
http://zaka4ka.com/picgallery.php?u=8409 ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt005 :smt005 :smt005 Господ да ни пази от тия

Amayo
10-16-2006, 22:09
http://zaka4ka.com/picgallery.php?u=8409 ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt005 :smt005 :smt005 Господ да ни пази от тия
Ше си направя прическа :-D :smt005

GLeZoRanA
10-16-2006, 22:44
http://zaka4ka.com/picgallery.php?u=8409 ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt005 :smt005 :smt005 Господ да ни пази от тия
Ше си направя прическа :-D :smt005 Е , и ??? :roll: :mrgreen:

Amayo
10-16-2006, 22:46
http://zaka4ka.com/picgallery.php?u=8409 ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt005 :smt005 :smt005 Господ да ни пази от тия
Ше си направя прическа :-D :smt005 Е , и ??? :roll: :mrgreen:
Е и господ не може да ме спре. :smt016

10-17-2006, 00:22
Taka.... znachi az imam slednoto mnenie: za "fashion-ite" sym obache za tezi,koito syshto se oblichat moderno,no v ramkite na normalnoto i sym protiv tezi,koito se nosqt v stil (viziram momi4etata na vyzrast 13-14 godini): kyso izrqzano potniche,koeto edvam prikriva napyhaniq s chorapi sutein,kysa polichka tip "kolan4e" i klinche deto stiga malko pod kolqnoto... a da ne zabravqme i pricheskata tip 'ne strelqi mamo az sym" ... A kato dobavim i fakta,che takiva exzempliari se dvijat po ulicite v centara na Sofiq kato nadrusani i citiraiki si posledniat hit na novoizlipilata se pop-folk izpylnitelka Teodora - "gasi toka,gasi che si liagam"... E takova kato vida i 1-voto neshto,koeto mi idva na um e "taia ot koia magistrala ia dokaraha"... Az syshto obicham da sym v takt s modata,no se pridurjam kum normalnoto ... Nikoga ne bih se pokazala v tozi vid... To napravo she me e sram ... A momchetata prosto ne iskam da gi komentiram ... Aide rozovite bluzki pak shte se priemat niakak si,no tova,che predi niama i 2 sedmici kato otidoh na diskoteka i vidiah individ ot silnia pol sys absoliutno syshtite 7/8-mi kato moite ... Tva napavo stoiah i go gledah kato grumnata daje za po-sigurno se priblijih da vida dali ne sum se obyrkala neshto- e ako shtete mi viarvaite absoliutno syshtite bqha.... a pricheskite naistina ne iskam da gi komentiram ...

GossipGirl89
10-17-2006, 00:26
...

machoka
10-17-2006, 11:00
http://zaka4ka.com/picgallery.php?u=8409 ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt005 :smt005 :smt005

Тоя образ ако не беше на 16, а на 25, щеше да е пич на 6 просто.. но не върви на 16 да се правиш на такъв, какъвто не си.

brain_stew
10-17-2006, 12:11
Моля те не драматизирай толкова. Успокой се. Аре аз ше си направя такава прическа па ти ми се смей колко щеш като си толко убава. :-D

Хич не драматизирам!Иде ми това от сърцето!наистина за мен са смешни подобни същества с подобни прически!Аз може да не съм красива, но това не ми пречи да се смея на подобни индивиди!А на тебе най-много ще се смея!Защото не е много трудно да се досетя, че ти си такова като тея неща на снимките и ще изглеждаш така!А аз на такива като вас се смея от сърце! :lol:

Rock'N'Roll
10-17-2006, 12:27
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=270150

така е.. истинските тарикати се снимат в клозета на Халите! не се подигравайте, а взимайте пример от тях.

+ тва са неграмотни... май се влюбих http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/wub.gif


:( се нямам късмет
:( поне единия няма ли да ми отстъпиш или и двамта си си ги заплюла?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
в неделя на ндк какъв фешън видяхме с brain_stew :mrgreen: Изрусен,с едно мно яко сексапилни пуснато бритончеее ааллл мно беше секси :( И ни прсто се засмяхме от любезност и тои и фр му така се наежиха : :lol: :lol: :lol:

brain_stew
10-17-2006, 12:29
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=270150

така е.. истинските тарикати се снимат в клозета на Халите! не се подигравайте, а взимайте пример от тях.

+ тва са неграмотни... май се влюбих http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/wub.gif


:( се нямам късмет
:( поне единия няма ли да ми отстъпиш или и двамта си си ги заплюла?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
в неделя на ндк какъв фешън видяхме с brain_stew :mrgreen: Изрусен,с едно мно яко сексапилни пуснато бритончеее ааллл мно беше секси :( И ни прсто се засмяхме от любезност и тои и фр му така се наежиха : :lol: :lol: :lol:

дааа!а като се сетя че щеше да ме бие-пхахахахаха!Наистина се уплаших! :lol: :lol: :lol:

Psycho Realm
10-17-2006, 12:43
http://zaka4ka.com/picgallery.php?u=8409 ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt005 :smt005 :smt005

Тоя образ ако не беше на 16, а на 25, щеше да е пич на 6 просто.. но не върви на 16 да се правиш на такъв, какъвто не си.
16, 25 все ще прилича на педераст.

the_o.c_girl
10-17-2006, 12:59
Важно е дали се облича с вкус, а не дали е фешънка или не. аааааа точно така :smt023

He3HauKa
10-18-2006, 08:01
Ujasni!! Varvq po ulicite,vlizam v kafetata,otivam na diskoteka..ama te vsi4ki sa ednakvi. :smt118 Momchetata se nakichili s grivnichki i gerdancheta,premetnali nqkakvi plit4ici prez ramo,pusnali nqkakvi kadrici,s jenski pantaloncheta tip shalvari i s rozovi chehlichki. :smt119 :smt119 A momichetata s okastreni kosi i s cvetovete na nqkakvi kokoshki ... I vsi4ki ujasno ednakvi .Tuk tame nqkoi hubavo oblecheno i napraveno feshanche inache vsi4ka sa poziori i mnogo ama mnogo smeshni :smt078 :smt077 :smt040 :smt043 :smt044

cvetityy
10-18-2006, 08:16
абе бях праав... Тука пак има някакви модни дрешки, ама са доста различни от родните фешъни... досега не съм видял нито един изумруд... с каквито в Бг е пълно...

еми няма и да видиш то само тук има такива индивиди

crazy_sexy_cool`f
10-18-2006, 08:19
Някои от тях ме кефят. Аве едно момиче от съседния клас, е готова да направи всичко възможно само и само да е с модата. Независимо дали и отива или не. Ся ходи с поличка и отдолу с клин. Много е гадно, а и хич не и отива. Пък има някои "фешънчета" дето всичко им отива и ме кефят. Пък и те са готини по характер

АТАКАБГ
10-22-2006, 03:08
Вижте сега... Няма кой знае какво значение как се облича човек. Важно е какво мисли,какъв му е акъла. И на мене лично са ми смешни фешънчетата,ама щом си ги кефи да се обличат,както искат. Проблемът в случая идва не толкова от облеклото им,а от мисленето (или по-скоро липсата на такова),поведението и действията им... Когато мисленето ти стане "фешИън" тогава вече става зле положението. Същото и с музиката. Всеки може да слуша каквото иска и не смятам,че това е определящия фактор какъв е човек. Отричате чалгата. Че е нискокачествена - така е. Но пък е купонджийска музика,музика за маса,атрактивна е. Защо да не я слушат хората като ги кефи? В крайна сметка идеята на музиката е да се забавляваш,а не некъв метел наркоман да ти крещи в ушите колко е гаден живота. И аз слушам чалга (слушам и черно и ретро и хаус и въобще от всички стилове най-доброто),и аз имам няколко "фешън" дрехи (макар че не се обличам като фешъните)... Освен това същата позьорщина като фешън-модата е метъл модата. Супер отвратителни са ми тея мазни мръсни,неизкъпани метълисти и метълистки с кубинки,фанелки на death-метъл банди и халки по носовете и пъповете... Да не би те да са по-малко позьори от фешъните?
И фешънчетата са супер дразнещи (ама не само за стила на обличане,а за типа на мислене). Некви лекенца,с най-нов модел GSM,от който постоянно звучат някви мелодийки,а почти не се говори по него (в крайна сметка целта на телефона е да говориш по него,а не да слушаш музика и да гледаш клипчета),с нагло поведение все едно цяла София е тяхна,готови всеки момент да скочат на бой или да тръгнат да свалят първата минала разголена курва или за момичета първия изпречил им се на пътя фитнес маниак с големи мускули и гладък мозък... И задължително да ходиш в Амор,да пушиш по 2 кутии цигари на ден,дори изобщо да не те кефи това и да имаш ланци,обеци,гривнички и пръстенчета по цялото тяло и ръцете...

Но не е в стила на обличане проблема... А в главата. [/b]

cvetityy
10-22-2006, 07:08
АТАКАБГ много правилно и точно изказване!

Така е разбира се, но не става въпрос само за стила на обличане, а и за начина по който се държат, начина по който мислят. Повечето от тях се правят на такива каквито не са и точно това е дразнещото в тях. Колкото и да се говори нищо няма да се промени. Всеки има собствен стил на обличане, стил музика и какво ли още не тук просто всеки може да изкаже собствено мнение по този въпрос.

miloto_girl_4e
10-22-2006, 09:23
Аууу как ги ненавиждам просто не е реално...
Некви едни такива облечени по тъп начин, с тъпите си еднакви прически, изрусени, 5 тона грим и накити ..., лигави дрешки и обувки .. нямам думи просто ...
Момчетата и те са яко трагедия... същите дрешки като момичетата, същите прически.. само гримът им липсва... панталонките в ботушки..бляк... ](*,) ](*,) ](*,)

LostDemon`
10-22-2006, 12:13
Аууу как ги ненавиждам просто не е реално...
Некви едни такива облечени по тъп начин, с тъпите си еднакви прически, изрусени, 5 тона грим и накити ..., лигави дрешки и обувки .. нямам думи просто ...
Момчетата и те са яко трагедия... същите дрешки като момичетата, същите прически.. само гримът им липсва... панталонките в ботушки..бляк... ](*,) ](*,) ](*,)

Мне, на някой от фешънчета и гримът не им липсва :lol:

brain_stew
10-22-2006, 12:18
Аууу как ги ненавиждам просто не е реално...
Некви едни такива облечени по тъп начин, с тъпите си еднакви прически, изрусени, 5 тона грим и накити ..., лигави дрешки и обувки .. нямам думи просто ...
Момчетата и те са яко трагедия... същите дрешки като момичетата, същите прически.. само гримът им липсва... панталонките в ботушки..бляк... ](*,) ](*,) ](*,)

Мне, на някой от фешънчета и гримът не им липсва :lol:

хъхъхъх!А после тез въпросните фйешъни ме питат защо се отвращавам от тях!Момче с грим!Буааааааааа!

die_die_my_darling
10-22-2006, 12:47
draznqt me....

Mimka_sweet
10-22-2006, 19:34
OOOO TEQ SI4KI TRQA DA MRAT!!!!!!!!!!!HATE THEM !HATE HATE HATE HATE HATE HATE HATE HATE HATE HATE HATE HATE HATE HATE HATE !!!!!!!!!!!vie dostata4no ste kazali za tqh ama awe prosto BUAAAAAAAAAAAAAA :-#

Amayo
10-22-2006, 19:52
Абе май почнахте да попрекалявате. Някой явно са много комплексирани от фешъните че да таят такава омраза към тях. :-) Ама така е - ако нямаше грозни хора, как щяхме да се открояваме ние готините? :lol:

Faintman
10-22-2006, 20:16
Аз не ги харесвам! Важно е да си модерен, но само мога да питам дали само дрехи могат да показват или имат нещо в централната кухина-общото мнение показва, че понеже нямат мозък в главите си и имат образование с купени профили и професии. Каквото и да ми казват за тях аз няма да си променя отношението към тях.Първо защото те са се родили с биберон и продължават да го носят наложен от техните родители.Ами това ми е мнението за тази част от нашето общество и само мога да каже, че те не превъзхождат никой от нас!

Tokio_Hotelkata
10-22-2006, 21:34
Ami az haresvam i nosq kecove,no ne sum fe6un4e,a kato vidq nqkoq 11-godi6na pikla s botu6i do kolenete na tok s kusa pola-tip kolan4e a pra6kite i do u6ite,napravo da se :-& :smt012

10-23-2006, 15:21
Vij kvo..taka narech4enite fesion4eta sa modernite hora na b-q!!..taka 4e 6tom ne iska6 da si po modata,da bade6 krasif i sexy..to hodete si s ones maratonki i kobinki i s nqkvi danketa do kolqnoto det im e danoto ili s nqkvi 4erni metalski gluposti!!...i 6e sazdavate vazmu6tenie u vsi4ki normalni hora-fesionite!!! :smt012

DetE-Idi0t
10-23-2006, 16:36
Vij kvo..taka narech4enite fesion4eta sa modernite hora na b-q!!..taka 4e 6tom ne iska6 da si po modata,da bade6 krasif i sexy..to hodete si s ones maratonki i kobinki i s nqkvi danketa do kolqnoto det im e danoto ili s nqkvi 4erni metalski gluposti!!...i 6e sazdavate vazmu6tenie u vsi4ki normalni hora-fesionite!!! :smt012

На тебе феСИонце ти желай от все сърце някоe не-феСИонце да ти скаЦа върху гроСната, празната манерка с кОбинки. Пиши поне на кирилица бе кретен малък. Научи се на БЪЛГАРСКИ!!!

In4iTu_
10-23-2006, 17:33
Vij kvo..taka narech4enite fesion4eta sa modernite hora na b-q!!..taka 4e 6tom ne iska6 da si po modata,da bade6 krasif i sexy..to hodete si s ones maratonki i kobinki i s nqkvi danketa do kolqnoto det im e danoto ili s nqkvi 4erni metalski gluposti!!...i 6e sazdavate vazmu6tenie u vsi4ki normalni hora-fesionite!!! :smt012

На тебе феСИонце ти желай от все сърце някоe не-феСИонце да ти скаЦа върху гроСната, празната манерка с кОбинки. Пиши поне на кирилица бе кретен малък. Научи се на БЪЛГАРСКИ!!!

=D> xaxxaa, ~*Rum4ityyy*~ за втори път го казвам - много си ограничена наистина... значи да ходиш като к*рва е модерно, значи к*рвите са "модерните хора на България" ? Ии...щом не ходиш с маратонки и кубинки, с какво мам*а му ходиш? Айде за кубинки разбирам...ама маратонки...ФВС с кво играеш бе моме...Ам какво точно имаш предвид под израза : "черни метълски глупости" ?! бтв не знаех, че възмущението "се създава", ама щом ти го казваш... ](*,)

quench
10-23-2006, 17:36
Как би? Я съм най-готинея фйешън човйек - вчйера си купих нови такова де... кубинки му са викашйе. Та сйега,като ходя по чаршията и ритам гургулици с бомбйетата са чувствам мноу фйешън,щот таковата... сичките ора сйе заглеждат само по мйенйе!
:twisted:

648541
10-23-2006, 21:50
bezrazli4ni sa mi vseki si se obli4a kakto si iska :?

Amayo
10-23-2006, 23:13
сега са ми още по-смешни...

нека някой да каже, че е модерно това и ще го пратя по дяволите...
само в България има такива безвкусни недоразумения...


ноооо вече бях изтъкнал капалъ чарши модата, която диктува пазара на дрехи при нас...
Ти па отиде в най пенсионерския град и стана фешън критик. Отиди в Рома или Паршж - Холилуд

Amayo
10-23-2006, 23:20
Е нали ти си по немските "работи", аз там не припарвам. :smt018

Amayo
10-23-2006, 23:40
Даже чух че си участвал в олимпийските игри в хамбург. :-)

NiKOLAN
10-24-2006, 20:25
кефят ме пуктите как се обличат. момчетата не ме кефят. но 90% от фешъните са мноо прости и тва ме дразни....

machoka
10-24-2006, 20:28
кефят ме пуктите как се обличат. момчетата не ме кефят. но 90% от фешъните са мноо прости и тва ме дразни....

ъ, всички ли ги познаваш, че да заключиш тЕй ?

.. или да перифразирам - по какво познаваш, че някой е тъп, без да го познаваш лично, виждайки го ей така на улицата ?

Psycho Realm
10-24-2006, 20:45
кефят ме пуктите как се обличат. момчетата не ме кефят. но 90% от фешъните са мноо прости и тва ме дразни....

ъ, всички ли ги познаваш, че да заключиш тЕй ?

.. или да перифразирам - по какво познаваш, че някой е тъп, без да го познаваш лично, виждайки го ей така на улицата ?
E, като видиш някой фешън тип - прически, ланци, "скъпи" и "тарикатски" дрешки, какъв може да е?

NiKOLAN
10-24-2006, 20:54
ъ, всички ли ги познаваш, че да заключиш тЕй ?
.. или да перифразирам - по какво познаваш, че някой е тъп, без да го познаваш лично, виждайки го ей така на улицата ?
добре. днес не е модерно да погледна някой и да го заговоря на улицата за да видя колко е прост. днес е модерно да го направя чрез интернет. влез във флиртче.ком ако не си попиши си там с колкото си иксаш души и ми кажи резултата...

machoka
10-24-2006, 20:55
E, като видиш някой фешън тип - прически, ланци, "скъпи" и "тарикатски" дрешки, какъв може да е?

ами нямам представа, за това не си вадя никакви заключения.

Ти по дрехите ли преценяваш хората?! :shock: :shock:

Nikolan, ти ми кажи кой нормален човек ползва сайтове за запознанства и си излага снимките там и 'пише нещо за себе си'.. особен опък мъже/момчета..
хората от там не са ми критерий за каквото и да било.

Psycho Realm
10-24-2006, 20:59
E, като видиш някой фешън тип - прически, ланци, "скъпи" и "тарикатски" дрешки, какъв може да е?

ами нямам представа, за това не си вадя никакви заключения.

Ти по дрехите ли преценяваш хората?! :shock: :shock:

Nikolan, ти ми кажи кой нормален човек ползва сайтове за запознанства и си излага снимките там и 'пише нещо за себе си'.. особен опък мъже/момчета..
хората от там не са ми критерий за каквото и да било.
... забравих cool разговорите за Nokia, рейсинг, тунинг, Еврофутбол, чалга хитчета, кой колко бил изпил в гъзарската квартална дупка (кръчма).
pathetic...

Mo6nooo
10-24-2006, 21:08
Гледам напоследък е много модерно да си анти-фешън. Виждал съм доста умни "фешънки". Това как се обличаш определя донякъде, но не и изцяло какъв човек си. Лепвате етикети на хора, които дори не познавате...същата работа като мнението на голяма част от "фешъните" за метълите...

Псайхо,
ти имаш ли едно положително мнение тук?

NiKOLAN
10-24-2006, 21:24
Nikolan, ти ми кажи кой нормален човек ползва сайтове за запознанства и си излага снимките там и 'пише нещо за себе си'.. особен опък мъже/момчета..
еми статистиката само на флирта:

Статистика
Общо 174611
Жени 56609
Мъже 118002
Вчера 345
Днес 280

тва са повече от половината гласували за беронов например.....

да не говорим че сега казваш че повече от половината форум е ненормален....



Псайхо,ти имаш ли едно положително мнение тук?предлагам да го баннем :smt016

Amayo
10-25-2006, 00:11
кефят ме пуктите как се обличат. момчетата не ме кефят. но 90% от фешъните са мноо прости и тва ме дразни....

ъ, всички ли ги познаваш, че да заключиш тЕй ?

.. или да перифразирам - по какво познаваш, че някой е тъп, без да го познаваш лично, виждайки го ей така на улицата ?
E, като видиш някой фешън тип - прически, ланци, "скъпи" и "тарикатски" дрешки, какъв може да е?
Еми нещата които изброи досега показват единствено финансовите възможности на даденият човек. А едни готини дрехи сочат че човекът е на ти с модните тенденции което означава че той/тя има поне едно утвърдено място в обществото и не би си позволил да се покаже като персона без вкус и стил :wink: . А хората с вкус доста често се оказва че са доста по напред с материала от разни където само знаят да говорят.

Amayo
10-25-2006, 00:37
Dont hate the player hate the game.
И аз не съм го измислил тва ама от опит знам че не си струва да седиш в ъгъла и никой да не те знъе къв си. [-(

Amayo
10-25-2006, 01:00
Да де ама нали трябва да те посрещнат. Аз например не се притеснявам че не ми достига ум са има и фешъни където нямат и грам но тва са различни хора се пак. Просто тия където са прекалено умни са или мега задръстени, оплакват се че са несговорливи с ниско самочувствие, девствени на 22 години (секи ден некой такъв си пуска темата тука...) е те такива въобще не ги и посрещат ми ги подминават като знак СТОП :lol: . При изграждането на един достоен за уважение външен вид едната част са друхите, другата е потдръжката на тялото и лицето и това естествено дава отражение върху самочувствието и тн...

Amayo
10-25-2006, 01:15
И си прекарваш времето по паркове алейки и хардкор концерти.
Ма говоря за хора където искат да са модерни, пробвай примерно да земеш една група момичета от класъ и да отидете на дискотека в Текила. Ми първо едва ли ше те пуснат с кубинките, второ самия ти ще се чувстваш неудобно и не на място с бомбера и тирантите (са тука не съм сигурен - се пак си най безпардонния тип тука, не се и съмнявам да го направиш напук на всички) и момичетата ще се чувстват тъпо :D . А нали тряя си гъзар зариди путките. 8) Нема и да достигнат до оная част с умствения багаж.

Amayo
10-25-2006, 01:37
Уохохох ти ако не се забавляваш с жени тогава за кво говориме :-D ?
И пак не си разбрал тактиката - целта е не ти да се правиш на гъзар заради путките - ами ТЕ да се правят на гъзарки за това че са с тебе бее чувееек. ;-)

machoka
10-25-2006, 06:21
Аз ще вмъкна малка поправка в постовете на Оямата.. не е задължително да искаш да впечатлиш когото и да било с дрехите си, респективно с поведението.
Има няколко типа богати хора - едните карат ЦЛС-и и се обличат модно и 'фьешънски', другите си карат новички Астри, ама се прибират в 400 квадратните си мезонетите в модерни блокове в Лозенец, построили само за СЕБЕ СИ и семействата си. Тези не парадират с 6 цифрените си лични сметки по няколко банки, макар че пре-спокойно могат да карат тъмни G класи, S класи и т.н. От втория тип познавам няколко.
Да речем, че тях просто не ги влече т.нар лаишки от нас 'фьешън мода' - може би защото някои са прехвърлили 35-те, може би защото някои от по-младите имат друг стил на обличане и т.н.

Така че да се носиш с оригинални, готини и екстравагантни дрехи, да правиш каквото си искаш /в рамките на закона/ и да не ти пука от никой - това е състояние на духа и няма значение дали си милионер или обикновен човек, няма значение дали имаш приятелка или ходиш всяка вечер по Син Сити, БИАД, Червило или един обикновен Куул Хаус на лов за мадами.

Amayo
10-25-2006, 11:51
Е аз па познавам един пич където има скайлайн и ево, а бавните му коли за ежедневна упротреба са кайен магнум и суперчарджнат цлс. (има и други ама те са само по 50-60 бона) Та въпросния се облича съвсем семпло, ако не го познаваш никога няма да разбереш на кой е син.

NiKOLAN
10-25-2006, 21:39
след малко и аз се включвам в свръхинтелектуалната тема само да прочета гокладите които сътворихте горе