PDA

View Full Version : Въпрос относно Fredd Perry.



Far
10-14-2006, 12:43
Значи,харесват ми дрехите на Фред Пери.Не искам да ставам кежуал,но искам да си нося тея дрежки(или само една блузка-като суитчер е).Та въпроса ми е нали няма да ми правят проблем ,ако си нося дрешки на фред пери?И магазина къде беше точно.Някой ми каза,че е на Витошка ,ама аз нещо не го намерих.

Far
10-14-2006, 14:45
Магазина е на една пряка на Патриарха...
точно на Аптека има табелка с указание...

ми ходи бе пич, няма да ти правят проблеми... :lol:Аха ,ясно.Добре! :oops: Ми аз не искам да се правя на някакъв хулиган без покритие ,защото това е палячовщина и просто е смешно и жалко да видиш такъв човек,но дрешките ми харесват откъм стил и затова ще си взема една суитчърче.Мерси! :mrgreen:

LunaTriCk
10-15-2006, 09:31
Хубави неща имат Фред Пери, да. И аз искам да си намеря тука техни неща във Варна. Ама защо да ти правят проблем пък :shock: :-k

Far
10-15-2006, 19:55
Хубави неща имат Фред Пери, да. И аз искам да си намеря тука техни неща във Варна. Ама защо да ти правят проблем пък :shock: :-k Еми защото е "опасно да се разхождаш на воля с тези дрехи" :mrgreen: Ама ние сме в България пич!Видях един пикльо на 10-12 години с шапка на Фред Пери. :mrgreen:

10-15-2006, 19:58
Eх как с лекота си говорите за ФП, ама само като се сетя какви са им космически цените и ми става лошо. Еин приятел си взе класическа тениска ФП - 160 кинта...Би му майката.

БТВ. Фред Пери не е хулиганска марка. Само т.нар "кежуали" в България я носят.

LunaTriCk
10-15-2006, 19:59
за краткия ми жизнен опит, никога не съм чувал за някой да са му направили проблем, само защото е облечен в дадена марка :shock: в България или чужбина

LunaTriCk
10-28-2006, 14:48
за краткия ми жизнен опит, никога не съм чувал за някой да са му направили проблем, само защото е облечен в дадена марка :shock: в България или чужбина


има има...

е знаех, че има заблудени хора...ама чак пък толкова ли ? :shock:

10-29-2006, 03:27
за краткия ми жизнен опит, никога не съм чувал за някой да са му направили проблем, само защото е облечен в дадена марка :shock: в България или чужбина
За кежуал марките могат да ти направят проблем...
Най-популярните кежуал марки са

Fred Perry
Lonsdale
Burberry
AquaScutum
Stone Island
Lacoste
Prada
Armani...

АТАКАБГ
10-29-2006, 03:27
тва горе го писах аз.

АТАКАБГ
11-04-2006, 02:22
Кежуал е. И Армани също.

АТАКАБГ
11-04-2006, 13:42
Абе то това не е толкова до дрехите дали си кежуал или не.
Аз съм виждал някви тотални хоумлеси и дори старци с дрехи на кежуал марки. Некъв прошляк даже беше с Paul & Shark. Да не говорим,че почти всяка пичка има дреха на Lonsdale или Armani...

Far
11-04-2006, 19:31
Абе то това не е толкова до дрехите дали си кежуал или не.
Аз съм виждал някви тотални хоумлеси и дори старци с дрехи на кежуал марки. Некъв прошляк даже беше с Paul & Shark. Да не говорим,че почти всяка пичка има дреха на Lonsdale или Armani...Да ,така е.А и да не говорим,че кежуал движението е безсмислено в България,защото не сме достигнали до такова равнище на организация като фенове,пък и в България не всеки втори човек ходи в стил кежуал,докато в Англия почти всеки е така.И не знаеш кой кой е,а в България като те видят с шапка на Фред Пери или каренце ала бала ,те знаят къде отиваш...

Аз не съм кежуал и не смятам да ставам ,но шапката каренце много ми харесва и бих си взел една такава...Пък да не говорим повечето хора ,които носят тея марки какви са...

Scum
05-13-2007, 10:33
zna4i za markite absoliutno nikakuf problem nqma da ti naprawqt po prostata pri4ina 4e powe4eto hora ne razbirat a osanalite koito sa navutre s ne6tata 90% ot tqh sa poziori koito ako ne te poznawat nqma da posmeqt dori da te poglednat w o4ite . Kolkoto do Armani i Prada towa ne sa Casual marki :) , no kakto i da e :)

Scum
05-13-2007, 10:35
a da i su6to taka izwinqwam se Magazina na Fredd Perry se namira ne na wito6ka a 2-rata prqka na patriarha to4no sre6tu nai golqmiq pametnik na NDK koito e zgraden ot godini :)

IRRIDUCIBILI
05-13-2007, 11:41
nikoi nikakaf problem nqma da ti napravi osobeno v sf 6toto 99% ot `casualite` sa pozior4eta i ako si kypqt ne6to originalno go nosqt samo po ma4ove za tva se nabludava qvlenieto po stadionite nqkoi mom4eta da gi vijdame s edni i sa6ti drehi cql sezon :D az s16to nosq takiva drehi no ne za da se pravq na casual a prosto mi haresva stila i 4e sa podhodq6ti za vsqka sreda,no nikoga ne gi nosq na ma4! fp ne mi haresva tolkova nai-mn lacoste i bs a i cenite sa dosta po priemlivi ot tq na fp! magazina na fp e 2ta prqka na vito6ka,a tam btw mi e dosta stranno kak 1 teniska moje da stryva 120 lv a kecovete 170

Fena
05-13-2007, 20:34
Бтв отвориха скоро магазин на Ben Sherman на Славейков. Цените някои знае ли колко са огромни ?

IRRIDUCIBILI
05-14-2007, 11:35
OGROMNI!!!

zadimen
06-08-2008, 00:35
Мене лично супер много ме кефят Lonsdate и Stone Island ,и да си кежуъл не означава да си от горе до долу в кежуълски марки или да си некакъв с каренцата на всякъде като шотландец, а да си що годе добре облечен по мачовете. И тези марки са се носили преди 40тина години, когато да срещнеш Лакост или Фред Пери е било хипер случайност.