PDA

View Full Version : Maluk problem



10-14-2006, 13:27
AZ sum na 16 i na skoro skusah s gadjeto si.Problema e 4e az sym sviknala da hodq s po-golemi ili mom4eta na moqta vyzrast,a sega edno mom4e ot moeto u4ili6te s 1 godina po-malko ot men me haresva.Neznam na men ne mi e komfortno i edva li 6te mi e ako trugna s nego.Pitam vi i vi molq da dadete svoeto mnenie po problema mi,ako moje da spodelite ako i vie ste hodili s po-malki i t.n.

Nadelina
10-14-2006, 13:31
Az sym hodila s 2 godini po malak ot mene.. Problem? Ne mislq che ima.. Ti kazvash che si sviknala s po golemi.. No pyk vseki si e individualen.. Trygni s nego ako go haresvash.. nezavisimo ot tova che e po malak..;P

I_ve7o
10-14-2006, 13:32
nqma problem 4e e s edna godina po maluk stiga da se obi4ate :)) tova e spored men..opitai ni6to ne gybi6 ako ne ti haresa kaji my 4e ne si pasvate i gotovo :) :D

King Of My World
10-14-2006, 13:34
Ами приятелката ми е близо 3 години по голяма от мен.Моето мнение е че възраста не е основен критерий.Важното е и ти да го харесваш и няма да има проблем според мен,а това че си излизала с по големи според мен изобщо не е важно...

koalka
10-14-2006, 14:01
За какво ти е наашето мнение-ти вече си го решила?Например аз сега не мога да те разбера,не го халресваш достатъчно явно,че да превъзмогнеш това.Разликата е супер малка.Аз бих опитала с него.Едва ли не щото е малък е по-малко печен от големите батковци.

CrazyWitch
10-14-2006, 14:24
Аз не виждам проблем тук...
Да не обмисляш вариантите да си с него само защото искаш да си с някой? Като не го харесваш и се чувстваш странно .. при мисълта, че може да ходите за ко изобщо го мислиш?
Май ти отговорих с въпросите си.

juliana_joli
10-14-2006, 14:59
mi sori ama 4esno kazano ne me kefi da hodia s po-malki ot men. Po4vat da se misliat za mnoo vajni ama ti kakto si preceni6...(az samo flirtuvam s tiah :mrgreen: )