PDA

View Full Version : Знам ли .....



Густаманти
10-14-2006, 13:32
Имам си приятелка от няколко седмици,смятам че се разбираме,има какво да си кажеме и т.н(поне аз така го чувствам).Тъпото е,че първите няколко целувки се получиха дебилни(тва според мен,маа мисля че съм прав) и обвинявам себе си за това.Просто може би не мога да се целувам :( :( :(
И след като се получиха тъпо първите,аз просто не смея да я целувам често.А като я целуна пак ми се виждат мноо заблудени ласките.Бихте ли зарязали някой заради такова нещо?Предполагам че да,но все пак да питам.Тя за момента не ми е казала нищо,ноо .....не знам,наистина ми е гадно

TraPPed
10-14-2006, 13:35
Qvno ne si ocelil momentite ,tupo e malko ama predostavqi i drugi po-romanti4ni daje i veseli momenti i edva li tezi ne6ta 6te si gi spomnq za dulgo.A ina4e vypreki provala na 1-vite celuvki ne spirai da opitva6.

assd
10-14-2006, 13:38
ахаха спомням си първата целувка- много нескопосана и забавна
ама виждаш ли въпреки че беше много зле си спомням (всеки си спомня) :lol:

Nadelina
10-14-2006, 13:42
Mislq che si vnushavash gluposti.. Q stiga s tia detinski istorii be.. I btw shte zareja momcheto koeto haresvam zashtoto ne moje da se celuva? Nikoga! Shte go naucha.. Makar che ne mislq che ima nqkoi koito da ne moje.. Prosto vseki se celuva po razlichen nachin..

leko_otkachena
10-14-2006, 13:47
abe gluposti nebih zarqzala nqkoi za deto purvite nqkolko celuvki sa se provalili spoko

koalka
10-14-2006, 13:59
Какво искаш да кажеш под тъпо?Харесваш я,целуваш я?Незнам дали някой е разбрал и ако можеш да кажеш защо се мувстваш тъпо?Ти просто я зелуваш,нали ходите.В началото можеш и да се срамуваш,ама това само първата седмица ти е малко странно,но тъпо не е.

Butterfly^
10-14-2006, 14:13
s posledniq mi priqtel pyrvite nqkolko celuvki bqha mnogo dyrveni, no spored men s nov chovek vinagi e taka, dokato si sviknete. Po-natatyk neshtata se opraviha:)a za tova, che ne ti e kazala- moje bi se pritesnqva, za razlika ot men- nie si govorihme za tova i daje sled tova mnogo pyti sme se bazikali:) taka che spokoino, neshatata sym sigurna, che shte se opravqt:)tova opredeleno ne e prichina da kysate:)