PDA

View Full Version : 4ETETE!:)



10-14-2006, 15:16
zdrasti na vsi4ki sladuri!:)IsKam Da SpoDelQ saMo,4e Predi 2 meSecA SkusAh s GajEto si (az go skusah)i Sega Se 4uVstVam Adskiiiiiiiii SamOtna!Ve4E ne gO harEsvAm oBa4e mi lIpsvA 4uVstVoto Da iMam GajE.........I zA tfA iSkaM dA vi pItAm Vie Kfo PraviTe v TakiVa sItuacIi?:) O:)

eas7a
10-14-2006, 15:20
Еми намери си ново, толкова ли е далеч от акъла?

blood_dodo
10-14-2006, 15:20
Излез някъде. Може би на лов... опа - дискотека. Поогледай. Да те поогледат. Пък може и да се реши проблема ти. Ама определено няма смисъл да киснеш във форума ;)

CrazyWitch
10-14-2006, 15:37
Ами ако съм Ти.. Ще се метна пред някой тир.
Щом ти липсва просто да имаш гадже.., защо не се хванеш с първия на среща ти? Това се чудя аз.. или чакаш любовта?!?!
Не е ли по-добре да си седиш самотна.. отколкото с човек който не те влече кой знае колко. Я по-добре изчакай да пораснеш малко.

GLeZoRanA
10-14-2006, 15:38
Ами ако съм Ти.. Ще се метна пред някой тир.
Щом ти липсва просто да имаш гадже.., защо не се хванеш с първия на среща ти? Това се чудя аз.. или чакаш любовта?!?!
Не е ли по-добре да си седиш самотна.. отколкото с човек който не те влече кой знае колко. Я по-добре изчакай да пораснеш малко. =D> Пък ако реши да се мята и не и стигне смелост моля да пише едно ЛС аз ще помогна :lol:

leko_otkachena
10-14-2006, 15:52
Еми намери си ново, толкова ли е далеч от акъла? \:D/

assd
10-14-2006, 15:53
намери си едната ръка и действай да освободиш напрежението

baby girl
10-14-2006, 15:58
Еми намери си ново, толкова ли е далеч от акъла?]
Аве за к'во пишеш тема за толкова тъпо нещо.

delfin4eto
10-14-2006, 16:35
Е щом не го хареваш , какъв е проблема.Има много хора , който се чувсват самотни , но има и такива моменти от живота.Може да излезнеш,да "потършуваш" малко, и да се пови някой друг.

CrazyWitch
10-14-2006, 16:37
Ами ако съм Ти.. Ще се метна пред някой тир.
Щом ти липсва просто да имаш гадже.., защо не се хванеш с първия на среща ти? Това се чудя аз.. или чакаш любовта?!?!
Не е ли по-добре да си седиш самотна.. отколкото с човек който не те влече кой знае колко. Я по-добре изчакай да пораснеш малко. =D> Пък ако реши да се мята и не и стигне смелост моля да пише едно ЛС аз ще помогна :lol:

XAxaX.. Ти си по-груба и от мен ;) Това не бива да е така ;-)

TraPPed
10-14-2006, 16:41
E vie sq kat si imate gadjeta,kvo se gnevite tolkoz.

gori
10-14-2006, 16:52
ЕЕЕ това е вапроса после ние ли да те учим как да се забавляваш!!! Отиваш на диско и им показваш за какво става дума!!!

hforce
10-14-2006, 17:18
Излез някъде. Може би на лов... опа - дискотека. Поогледай. Да те поогледат. Пък може и да се реши проблема ти. Ама определено няма смисъл да киснеш във форума ;)

suglasen, otidi na disko i tam se poogledai, ili me nameri v skype 4e i az se 4ustvam samoten :(

JiMiTo
10-14-2006, 21:58
какво правиш когато си самотен ли ? .... ми ... Бараш меча !!! :-D

tX
10-14-2006, 22:38
zdrasti na vsi4ki sladuri!:)IsKam Da SpoDelQ saMo,4e Predi 2 meSecA SkusAh s GajEto si (az go skusah)i Sega Se 4uVstVam Adskiiiiiiiii SamOtna!Ve4E ne gO harEsvAm oBa4e mi lIpsvA 4uVstVoto Da iMam GajE.........I zA tfA iSkaM dA vi pItAm Vie Kfo PraviTe v TakiVa sItuacIi?:) O:)
В такива ситуаций сядам над учебника по Български Език и се уча на ПРАВОПИС.

Tender Poison
10-15-2006, 07:51
Ами ,много хора са самотни и то не защото нямат шанс,а просто защото им е по-добре сами отколкото с човек на когото дори не се кефят.За това щом се чустваш празна или нещо подобно без гадже-хвани си ново! \:D/