PDA

View Full Version : Пълнолетни в Евросъюза?



piece0Fchocolate
10-14-2006, 18:07
Няколко човека ми казаха, че като влезнем в евросъюза няма да сме пълнолетни на 18, а на 21 :? мисля, че се бъркат с пълнолетните в Америка, но не и тука. Вие какво ще кажете? Едва бих понесла това нещо до 21г. в къщи без дискотеки, купони и т.н...... плс кажете ми че това не е вярно :)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

siXt_senSe
10-14-2006, 18:24
Айде стига бе!Само това ми липсва.Още две години до пълнолетие да се превърнат в 4 :shock: Дано това да се отнася само за САЩ

techCandy
10-14-2006, 18:49
Аре, бе! Чули, недочули и вече е истина. Естествено, че няма такова
нещо, не знам кой ти я е казал тая мъдрост въобще. Що се връзвате на всичко, което чуете?

RoyTheReaper
10-14-2006, 19:01
няма такова нещо; някой се е изгаврил с вас. в европа навсякъде е 18, a в САЩ само в няколко щата е 21.

10-14-2006, 19:03
nikoi ne moje da opredeli koi koga 6e stava pulnoleten v edna durjava,osven samata tq.daje i na mars da otideme pak 6e si ostane 18 i nikoi sauz ne moje da go promeni. :twisted:

IdiOtKa
10-14-2006, 20:25
nikoi ne moje da opredeli koi koga 6e stava pulnoleten v edna durjava,osven samata tq.daje i na mars da otideme pak 6e si ostane 18 i nikoi sauz ne moje da go promeni. :twisted:
harabiq li ?! хахаххахаххахаххаххахха

не съм сигурна за кои ставаше въпрос ...аи не ми се търси в момента в интернет ....значи доста извесна в Америка личност даже може би един от призидентите не съм сигурна ...имал дъщеря която била на 20 и решила да пие 1 бира ..... пила тя бира и след тва лижала определени месеци в затвора за 1 бира .... знам че доста малко хора ще ми повярват но е така ...

мисляче тов аза европа е вярно ...но не съм сигурна ..... маиката си ебало ако е така .... въпреки че то ся няма ме 18 и пак си ги праим тия неща ..такаче .....се тая ...

10-14-2006, 22:11
дрън-дрън, тва в амерка..
тука е европа.

http://creep.ru/cool3/europa.jpg

10-15-2006, 14:04
nikoi ne moje da opredeli koi koga 6e stava pulnoleten v edna durjava,osven samata tq.daje i na mars da otideme pak 6e si ostane 18 i nikoi sauz ne moje da go promeni. :twisted:
harabiq li ?! хахаххахаххахаххаххахха

не съм сигурна за кои ставаше въпрос ...аи не ми се търси в момента в интернет ....значи доста извесна в Америка личност даже може би един от призидентите не съм сигурна ...имал дъщеря която била на 20 и решила да пие 1 бира ..... пила тя бира и след тва лижала определени месеци в затвора за 1 бира .... знам че доста малко хора ще ми повярват но е така ...

мисляче тов аза европа е вярно ...но не съм сигурна ..... маиката си ебало ако е така .... въпреки че то ся няма ме 18 и пак си ги праим тия неща ..такаче .....се тая ...

66666666666ei harabiq e moq laf we :-D :-D :-D :smt019

П.П. а по темата тва е пълна лъжа само в Америка е така

linkin_park_fenka
10-15-2006, 14:06
nikoi ne moje da opredeli koi koga 6e stava pulnoleten v edna durjava,osven samata tq.daje i na mars da otideme pak 6e si ostane 18 i nikoi sauz ne moje da go promeni. :twisted:
harabiq li ?! хахаххахаххахаххаххахха

не съм сигурна за кои ставаше въпрос ...аи не ми се търси в момента в интернет ....значи доста извесна в Америка личност даже може би един от призидентите не съм сигурна ...имал дъщеря която била на 20 и решила да пие 1 бира ..... пила тя бира и след тва лижала определени месеци в затвора за 1 бира .... знам че доста малко хора ще ми повярват но е така ...

мисляче тов аза европа е вярно ...но не съм сигурна ..... маиката си ебало ако е така .... въпреки че то ся няма ме 18 и пак си ги праим тия неща ..такаче .....се тая ...

66666666666ei harabiq e moq laf we :-D :-D :-D :smt019

П.П. а по темата тва е пълна лъжа само в Америка е така


тва бях аз сорка.

П.П. да добава че темата не е за тука

gangbang
10-15-2006, 16:28
В Европа сме все пак, няма такива филми 21... 18 е в целия ЕС споко :D

leko_otkachena
10-15-2006, 16:44
apff da be ne e vqrno

No_LiMiTe^f
10-15-2006, 18:41
Добре,че по горе казват че не е така,защото и аз бях разбрала нещо такова!Ама мисля,че не е вярно!