PDA

View Full Version : какво ще значи тфа?



asinka
10-14-2006, 18:37
Здравейте! Имам един проблем ...от близо един месец си чатя с едно момче което познавам от много време и много се заривахме в чата. Казваше ми колко много ме обича колко искал да хоим... дори щяхме да излизаме към парка някой ден. Миналата седмица ми каза че иска да дойда на една дискотека и там да се видим.Отидох и в началото той дори не ми се усмихна. Погледна ме един единствен път и започна да зарибява някакво момиче. Много тъпо ми стана! Не мога да си обясня кфо означаваше тази нацупена физиономия която ми направи дали не иска да имам нищо общо с него?Или не съм му приятна. :cry: Незнам как мислите вие :?:

koalka
10-14-2006, 18:40
Наистина ли му вярваш,че те обича?И без да го познавам мога да ти кажа,че лъже!За харесване може...но за обич...просто нямаше да се държи така.Като не иска да ти се усмихва да не го прави.Спри да си чатиш с него щом ще зарибява и други момичета.Това показва,че не подхожда сериозно към теб.

10-14-2006, 18:42
ами може да не е бил на кеф понякога нещо което ти се иска много като не си на кеф и .. пф

Amy_Lee^89
10-14-2006, 18:43
Мисля че това момче е странно, заблудено и не знае какво иска ](*,) Като те харесва толкова, да беше ти обърнал внимание, няма съмнение, постъпил е глупаво....Ти обаче недей да съдиш прекалено прибързано, по-добре първо му поискай някакво обяснение за случая. От това как ще се оправдае, измисли как ще постъпиш :?

asinka
10-14-2006, 18:44
Аз не му вярвам че ме обича но просто ми стана много кофти когато ми направи онази физиономия :!: :cry:

Amy_Lee^89
10-14-2006, 18:48
Аз не му вярвам че ме обича но просто ми стана много кофти когато ми направи онази физиономия :!: :cry:

Милата, да не ти пука тогава! А м/у другото, ако искаш можеш да си върнеш, дръж се гадно с него и нека на него да му е кофти :twisted: Хахаха, да види какво губи :twisted: :twisted:

asinka
10-14-2006, 18:54
Милата, да не ти пука тогава! А м/у другото, ако искаш можеш да си върнеш, дръж се гадно с него и нека на него да му е кофти :twisted: Хахаха, да види какво губи :twisted: :twisted:

Ми тфа мисля да направя писна ми да се държа добре с хората които не дават 5 пари за мен :!: Отднес съм на принципа както се държат хората с мен така и аз да се държа [-( [-( [-(

Viktoriq_
10-15-2006, 00:10
Според мен найстина не си струва да се косиш заради това момче , пак и е много лесно да "обичаш " пред един монитор , да сваляш звезди , спред мен той не е знаел как да реагира и за това е започнал да се сваля с друга :)
Но не обвинявай всички хора заради грешката на еди глупак !

hforce
10-15-2006, 01:06
de da beha si4ki na toq princip, ama ne sa :( mom4eto i az ne moga da go razbera, ni6to 4e sum mom4e, moje bi mu e bilo kofti a onazi ne q e zaribqval, moje da mu e nqkva frendka i da i se e oplakval ne6to de da znam. ako te e gledal kofti moje ti ne6to da si napravila koeto da go e obidilo ili naranilo, awe ne znam govori s nego i go pitai, i posle kaji kvo e stanalo

Tender Poison
10-15-2006, 07:38
Мила,ако те обичаше-нямаше да го направи!А и още повече по чата #-o не знам как си могла да повярваш 8-[ Но се тая,ако нямаш чуства,покажи му какво губи,а ако имаш се направи че не ти пука и той пак ще дойде при теб !!! :smt004

L_i_z_I
10-15-2006, 08:20
Емм това е проява на поредния дрислйо..така,че недей да страдаш за него ..не си струва ..Пък и един съвет..не бъди толкова найвна..в чата всеки може да каже всичк,но на живо е савсем различно .. И все пак ти пожелавам успех :) Дано срешнеш някой по светен,който да те кара да се чувстваш найстина щаслива :wink: :)

stasi_girl
10-15-2006, 08:23
Лъже не мисля че те обича поне според държанието му ако те обичаше нямаше така да се държи по добре намери друг които няма да е само на приказки

leko_otkachena
10-15-2006, 08:32
ами може да не е бил на кеф понякога нещо което ти се иска много като не си на кеф и .. пфdaa ama za kfo she se zamimava s drugo momiche kato ne e bil na kef?