PDA

View Full Version : странността на съдбата



10-14-2006, 19:48
Привет! Значи едно момиче от скоро я харесвам и тя мене също. И вече сме гаджета. До тук добре, но едно друго момиче също ме харесва и аз нея. Даже нея я харесвам от повече време. Но до сега не съм и го казвал, защото мислех че има гадже. Но всъщност нея е било срам да ми се обясни в любов и си е мълчала. Ако знаех нямаше да тръгна с другото момиче, защото нея я обичам много повече. Сега се чудя какво да правя-дали да остана със сегашното гадже, което също много харесвам, или да се съберем с истинската ми любов? :? Наистина решението е много трудно, защото ще има разочарован и в двата случая. Кажете какво мислите по проблема и ме посъветвайте. Благодаря предварително :)

Azlan
10-14-2006, 19:51
Наистина решението е много трудно, защото ще има разочарован и в двата случая:) да няма пробваи и с двете едновременно :) успех !

Amy_Lee^89
10-14-2006, 19:58
От такива объркани истории в стил "уравнение с 4 неизвестни" направо ме заболява главата ](*,) Единственото което мога да те посъветвам, е да бъдеш искрен с настоящата си приятелка, но преди да и признаеш, да си много сигурен, че обичаш другата повече.
И един страничен въпрос, винаги ми е било много странно как може да харесваш двама (или дори повече ](*,) ) души едновременно :?: Според мен, в такъв случай просто не става дума за истински чувства... :-k

kofti_nick
10-14-2006, 20:14
От такива объркани истории в стил "уравнение с 4 неизвестни" направо ме заболява главата Единственото което мога да те посъветвам, е да бъдеш искрен с настоящата си приятелка, но преди да и признаеш, да си много сигурен, че обичаш другата повече.
И един страничен въпрос, винаги ми е било много странно как може да харесваш двама (или дори повече ) души едновременно Според мен, в такъв случай просто не става дума за истински чувства...


=D>

koalka
10-14-2006, 20:25
Да бе,обичаш я!И си с друга?Какво последно?Обичаш я или я харесваш или нито едно от двете.Когато обичаш някой не си с друг,а още по-малко го харесваш!Поредния тийнейджър,незнаещ смисъла на тази дума.Но нищо.

KisskilleRcHe
10-14-2006, 21:22
Абе хора вие знаете ли разлика между това да си влюбен и това да обичаш подяволите.... ХХХАххХАХххахХАха Се едно де, както обикновенно пак мисля пишейки.... Ми незнам... Аз ако бях на твое място бих останал с първата... Не става така.... Сега те харесвам след малко не - харесвам друга..... =;

10-14-2006, 21:31
Прави сте да ме упреквате. Много гадна ситуация. Ама аз съм си виновен :(

samotna
10-14-2006, 21:48
ami da mislq 4e si vinoven,ne moje da se durji6 taka.Tupo e,pomisli malko

Viktoriq_
10-15-2006, 00:58
Послушай сърцето си ... Винаи има наранени , но по важното е ти да си истински щастлив ... така че действай !

teenkopele
10-15-2006, 02:33
Разочарование и може би мъка ще има и в двата случая, но бъди честен, както със себе си, така и с момичетата. :wink:

hforce
10-15-2006, 03:06
v gorniq post ti go kazaha, budi 4esten i s 2te, nadqvam se 2rata ne znae 4e q haresva6, ako znae e mnogo lo6o, ako ne znae dobre, kara6 si s sega6nata ti i tva e, puk ako skusate razu4ava6 dali 2rata o6te te haresva i trugva6 s neq, 6tot ina4e 6te izleze 4e kusa6 s purvata zaradi 2rata a na 2rata nqma da i e priqtno tova 6tot kakto si skusal 1vata zaradi neq taka 6te q skusa6 i neq zaradi 3ta i 6te te odreje i 6te ostane6 preeban ni6to 4e 2 te haresvat (edin priqtel napravi podobna gre6ka) taka 4e si druj na priqtelkata ti a puk posle 2rata

Tender Poison
10-15-2006, 08:33
[quote="Анонимко"]Сега се чудя какво да правя-дали да остана със сегашното гадже, което също много харесвам, или да се съберем с истинската ми любов? :?


Сам си го казваш,що питаш?А и честно казано не мисля,че обичаш някоя от двете,ама карай [-(

iskamTe_vednaga
10-15-2006, 08:39
Привет! Значи едно момиче от скоро я харесвам и тя мене също. И вече сме гаджета. До тук добре, но едно друго момиче също ме харесва и аз нея. Даже нея я харесвам от повече време. Но до сега не съм и го казвал, защото мислех че има гадже. Но всъщност нея е било срам да ми се обясни в любов и си е мълчала. Ако знаех нямаше да тръгна с другото момиче, защото нея я обичам много повече. Сега се чудя какво да правя-дали да остана със сегашното гадже, което също много харесвам, или да се съберем с истинската ми любов? :? Наистина решението е много трудно, защото ще има разочарован и в двата случая. Кажете какво мислите по проблема и ме посъветвайте. Благодаря предварително :)
ti na kolko si we?na kolko? na 12-14 bati detskoto mislene.haresvam ednata ama i tq me haresva ama to ima i o6t edna i neq q haresvam .....ama 4ui kak zvu4i ...absurdno.....tragnal si s ednoto momi4e z6 si mislel 4e drugata si ima gadje ama sega si razbral 4e nqma i se 4udi6 kakvo da pravi6..ami pomislel li si kak 6te se po4ustva momi4eto s koeto si tragnal...ami 6te bade predadena ogur4ena i 100% nqma ve4e da e v grafata priqteli....sam si napravi edna ravnosmetka i vzemi svoito re6enie

stasi_girl
10-15-2006, 08:45
От такива объркани истории в стил "уравнение с 4 неизвестни" направо ме заболява главата ](*,) Единственото което мога да те посъветвам, е да бъдеш искрен с настоящата си приятелка, но преди да и признаеш, да си много сигурен, че обичаш другата повече.
И един страничен въпрос, винаги ми е било много странно как може да харесваш двама (или дори повече ](*,) ) души едновременно :?: Според мен, в такъв случай просто не става дума за истински чувства... :-k

Напълно ама напълно вярно =D> И аз бих ти го задала тоя въпрос?

alkobalko
10-15-2006, 08:47
Според мен ти все още не си открил истинския смисъл на думата "обича". Ако наистина обичаше онова момиче, никога нямаше да тръгнеш с друга и да твърдиш, че обичаш и нея. Истинската обич е само за двама. Можеш да обичаш истински само едно момиче, привлечен от стотици други, но обичайки само едно момиче. А за ситуацията, в която се намираш, мога да ти кажа само, че трябва да обмислиш много добре нещата и да послушаш сърцето си.

10-15-2006, 09:26
Проблемът е че и втората знае за чувствата ми. Нея я обичам истински, въпреки че не съм безразличен и към сегашното гадже. Стана много объркано #-o А, и съм на повечеко от 12-14 години, както някой се изрази :lol:

leko_otkachena
10-15-2006, 09:30
Наистина решението е много трудно, защото ще има разочарован и в двата случая:) да няма пробваи и с двете едновременно :) успех !da be mnogo umno :evil: