PDA

View Full Version : Pravilno li sam postapila?



10-14-2006, 19:05
Iskam dapitam vsi4ki ot foruma koito pro4etat tazi tema..zna4i dopredi nqkolko dena bqh s edno mom4e..no skasah s nego za6toto po4ti ne mi obra6ta6e vnimanie.Nie sme ot edno daskalo i tam se vijdame no rqdko.Toi po princip e "u4enolubiv" i ne iska da izliza osven petak i sabota za6toto "trqbva da y4i".Parva smqna sme i dvamata i vinagi moje da nameri pone 1-2 4asa vreme i za men a ne samo da se zatvarq v staqta si i da y4i.. Vednaj kogato bqhme izlqzali i polu4ava sms ot nai dobrata si fr`ka i mi kazva " A..zna4i 6tom te osttavq teb otivam v ... ( nqma da spomenavam imeto) da gledam film".Mn se iznervih 6toto malko ili mn moje da se seti 4e 6te mi stane gadno ot tova i vapreki vsi4ko mi go kaza.Sled tova estesveno - otive v tqh i moje bi gledaha film (pone toi taka mi kaza) i se pribra v 12 pri polojenie 4e se razdelihme v 9.I mn 4esto kogato si pi6em v skype ili ICQ toi mi kazva 4e go nqma za malko za6toto ima vajen razgovor s sa6toto tova momi4e i sega nqma vreme za men.. razbiram 4e mu e mn dobra i moje bi nai-dobrata fr`ka ama ne izdarjah ve4e i skasah s nego ne mojeh da tarpq ve4e negovoto bezrazli4ie..pravilno li sam postapila? :?:

Amy_Lee^89
10-14-2006, 19:08
Според мен доста правилно, той май не знае какво иска, така че по-добре. само едно не ми хареса, какво лошо има че момчето е ученолюбиво :-k :P

hristina^
10-14-2006, 19:09
mi..est 4e si postapila pravilno!Vob6te ne se zamislqi daje!Toi e trqbvalo da ti obra6ta pove4e vnimanie a ne da te zarqzva zaradi taq "bezimenata" :lol:

kofti_nick
10-14-2006, 19:11
Ами незнам , защо преди да скъсаш с него не опита да поговорите по този проблем и по някакъв начин да го решите ?

10-14-2006, 19:13
Според мен доста правилно, той май не знае какво иска, така че по-добре. само едно не ми хареса, какво лошо има че момчето е ученолюбиво :-k :P

nqma lo6o razbira se! No toi po cql den y4i (bukvalno)! ne izliza ot tqh.. a az iskah da si go vijdam po 4esto.. :( i sega kogato sme razdeleni dori ne mi se obajda v daskalo i ne mi pi6e i v 4ata :( Koeto spored men e nai-tapoto za6toto vse pak si imal ne6to s tozi 4ovek a nakraq da se pravi6 4e ne go poznava6 .. :(

kofti_nick
10-14-2006, 19:16
Еми от каде знайш кфо му е на сърцето ... Може би с теб не може да бъде просто приятел ...

koalka
10-14-2006, 19:17
Не ти трябва такова момче.Той според мен няма чувства към теб или ако има те са многто малки,защото просто това,което прави показва точно това.Човек винаги може да намери време за човек,с който е.Има нещо между приятелката му и него,защото той много те пренебрегва заради нея.Аз и една секунда повече няма да съм с такова момче.

Jessika_MG
10-14-2006, 19:22
Мноо ясно, че е правилно ! Може пък и да не му е само приятелка.. Кой знае?!?!?! Приятелството е важно нещо, но не мисля, че като държи толкова на един човек трябва да постъпва зле с теб. Явно я слага над всичко .. и тогава проблема не е в теб! Той сам си знае какво прави, прав си е, а ти не си длъжна да го търпиш!

white_chik
10-14-2006, 19:54
Еми може би не си го харсвала достатъчно,за да се примириш с този негов недостатък.Момчето просто е много привързано към най-добрата си приятелка,а ти се проявяваш като ревниво детенце.Но да ти кажа честно и аз сигурно бих постъпила така на твое място :roll:

KisskilleRcHe
10-14-2006, 20:09
Мммммм доста сложна ситуация....... Може просто е проверявал дали си горова на всичко за него, а може и наистина да не му пука за теб..... Но аз мисля, че си постъпила правилно, защото ти не му си няква си робиня.... Да не ти пука..... Ще си намериш друг... Макар че така е трудно да се оцени дали си права, защото не знам и неговата позция... ;-)

samotna
10-14-2006, 20:23
аз също мисля,че си постъпила добре,

Tender Poison
10-15-2006, 08:40
Много правилно си постъпила...не се безпокой,изпросил си го е!От къде на къде ще те прави на маймуна!!!Мъже ](*,) А тва,че е ученолюбив или е просто извинение или е истина(няма лошо ако е така) .Ама правилно си постъпила пак да подчертая :!:

leko_otkachena
10-15-2006, 08:41
аз също мисля,че си постъпила добре,i az i az

tedinkata_
10-15-2006, 08:45
estestveno 4e si postupila pravilno !!! nqma mqsto za samnenie! :wink:

KuReC
10-15-2006, 09:28
mmmmmmmm kak si go zela toq idiot we bahti tupiq zubar maleeeeeeeeee nemoga si predstavq tkf idiot ne samo go zaebi ami zemi go za4atkai v daskaloto dokat si u4i po istoria xaxaxa ebahti baluka evala ti pravq

MimityYy
10-15-2006, 11:17
absolutno sum saglasna s re6enieto ti ..

iskamTe_vednaga
10-15-2006, 11:37
Iskam dapitam vsi4ki ot foruma koito pro4etat tazi tema..zna4i dopredi nqkolko dena bqh s edno mom4e..no skasah s nego za6toto po4ti ne mi obra6ta6e vnimanie.Nie sme ot edno daskalo i tam se vijdame no rqdko.Toi po princip e "u4enolubiv" i ne iska da izliza osven petak i sabota za6toto "trqbva da y4i".Parva smqna sme i dvamata i vinagi moje da nameri pone 1-2 4asa vreme i za men a ne samo da se zatvarq v staqta si i da y4i.. Vednaj kogato bqhme izlqzali i polu4ava sms ot nai dobrata si fr`ka i mi kazva " A..zna4i 6tom te osttavq teb otivam v ... ( nqma da spomenavam imeto) da gledam film".Mn se iznervih 6toto malko ili mn moje da se seti 4e 6te mi stane gadno ot tova i vapreki vsi4ko mi go kaza.Sled tova estesveno - otive v tqh i moje bi gledaha film (pone toi taka mi kaza) i se pribra v 12 pri polojenie 4e se razdelihme v 9.I mn 4esto kogato si pi6em v skype ili ICQ toi mi kazva 4e go nqma za malko za6toto ima vajen razgovor s sa6toto tova momi4e i sega nqma vreme za men.. razbiram 4e mu e mn dobra i moje bi nai-dobrata fr`ka ama ne izdarjah ve4e i skasah s nego ne mojeh da tarpq ve4e negovoto bezrazli4ie..pravilno li sam postapila? :?:
и питаш естествено че си постъпила правилно..браво като е такъв идиот да вземе да трагне с тай наречената му най добра приятелка.по дълече от такива тъпанари