PDA

View Full Version : 2-ri..i..3-TI SHANS??



ABSOLUTme
10-14-2006, 20:07
shte se opitam da buda kratka,zashtoto znam,che na nikogo ne mu se chetat surcerazdiratelni istorii i oshte ot sega se izvinqvam,che pisha na latinica!
na 18godini sum,moga da tvurdq,che sum dosta otgovorna(vse pak jiveq bez roditelite si v chujda strana,ama tva 1 na ruka),imam mnogo priqteli,no...sum vliubena :cry: super,shte kajete vie,ama ne e bash taka..stava vupros za posledniq mi priqtel...obicham go ujasno mnogo,no se umorih ot nego...umorih se vseki put da si zatvarqm oshite za greshkite mu,da mu proshtavam i da go obicham...vinagi az izlizam naranenata...poslednoto neshto,koeto mi kaza beshe che me obicha,no nqma da poiska pak da sme zaedno,dokato ne e siguren,che nqma pak da me narani...
ne me razbiraite pogreshno,naistina go obicham ujasno mnogo i za men ne e problem,che sum v chujbina(s nego si navaksvame kato se vidim,a i az chestichko se pribiram :-D ),samo che izgubih doverieto si kum nego..
kak da go zabravq,ili da mu dam pak chance,ili kakvo da pravq izobshto s nego i sus sebe si??m?

belluci
10-15-2006, 05:22
moeto mnenie e,4e 4ovek ne moje do bezkone4nost da turpi i da pro6tava i 4e za da se dade otnovo 6ans to 4oveka s/u teb trqbva da ti dokaje,4e ne6to se e promenilo,a 4ovek rqdko i trudno se promenq:)
re6enieto e v tvoi ruce...

Nifada_
10-15-2006, 06:43
Мила, опитвала съм да поддържам връзка от чужбина и ми беше много уморително. така никога не можеш да си сигурен човека какво прави, дали не ти пише едни неща, а тук да прави други...Този вид връзки обикновено завършват много болезнено ( почти винаги за момичето) и не водят до нищо хубаво в края си. За това бих те посъветвала да се съгласиш с него за раздялата и да гледаш напред. В началото ще ти е трудно, но вярвай ми, трябва да си го изживееш сама. няма кой друг да ти го изживее. нали в края на краищата тези трудности ни учат и от тях порастваме. Щом ти си в чужбина, то на теб ще тие по-лесно да не гледаш назад. Не зная къде си, но при всички положения различната обстановка ще ти помогне да скъсаш със спомените. Всъщност, дай си сметка, какво те държи при него - спомените. Защото в една такава връзка , когато той започне само да наранява, единствено хубавите спомени на началото ни държат там с надеждата, че пак ще бъде същото, но никога не става така.... Так че , остави го...Не с еколебай! Със сигурност около теб има и други момчета и след известно време, когато болката вече не е толкова силна, ще забележиш някой:)
Бъди силна и дано всичко е наред!

Tender Poison
10-15-2006, 07:05
Ами не знам как да те посъветвам и дали ще е правилно каквото и да кажа.Мисля,че ти единствена трябва да вземеш решение какво да правиш,но си направи равносметка...Ако го оставиш-ще боли и то доста,ако го обичаш толкова много,но поне няма да бъдеш наранявана ;) или поне не от друг освен от себе си....Ако пък останеш с него,трябва да намериш начин да го промениш,което може да ти коства много повече усилия и мъки и страдания,но пък ако успееш-ще си много щастлива...Сама решаваш.Успех!

Nifada_
10-15-2006, 07:09
от опит мога да викажа, че е голяма заблуда че можем да променим някое момче ( мъж). Полагаме огромни усилия за това и накрая се оказва, че ние самите сме се променили , а той си е останал същия. Така че според мен това са излишни усилия, които са безплодни и болезнени за нас самите.