PDA

View Full Version : py6eneto iz decata



10-14-2006, 21:47
a we mom4eta i momi4eta da ve pypitam az sum na 13 i dvija s po golemi ot mene kato 15-17 i sum probval da py6a i mi haresva no ne py6a postoqnno 1 put v sedmicata palq po edna cigara daje neq dopy6vam cqlata molqvi pi6ete ako i vie ste taka probvali no vi haresa zn te 4e e vredno no ne zlopotrebqvate pls pi6ete po taq tema PLS [-o<

10-14-2006, 22:01
недей са трови [- ](*,)
една съученичка(не пуши като сме на даскало) 1 път се събираме класа и тя вади цигара и ние "Кво става ма Кате нали не пушиш?!"
И тя вкара супер мохабет "еми, че да не съм задрастена" хахаххахах
Аз НЕ ПУША
НЕ СЕ ИМАМ ЗА ЗАДРЪСТЕНА
Не знам от къде му дойде тая гениална мисъл на тва девойче...
Та не си мисли, че като не пушиш компанията няма да ти обраща внимание, а точно обратното поне при мен е така 8) \:D/
То си зависи от човека де не от тва дали пафкаш фаса

hforce
10-14-2006, 22:20
ne pu6i, vervai mi, kofti e, ne za zdraveto, za parite govora, kato po4ne6 da pu6i6 po kutiq na den, a tova rano ili kusno 6te stane 6te se ozori6 malko s parite, ina4e za zdraveto az pu6a ot 3 godini puk ni6to mi nqma

10-15-2006, 07:08
ne pu6i, vervai mi, kofti e, ne za zdraveto, za parite govora, kato po4ne6 da pu6i6 po kutiq na den, a tova rano ili kusno 6te stane 6te se ozori6 malko s parite, ina4e za zdraveto az pu6a ot 3 godini puk ni6to mi nqma

Nishto mi nqma :-k :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 karash me da se smeq... Kak nishto ti nqma? Ti vijdala li si si drobovete ot vutre? Ne nali? togava neznaesh dali nishto ti nqma tova 4e v momenta nqmash vidimi priznaci(kashlqne,bolki ili neshto podobno) NE ZNA4I 4E NISHTO TI NQMA!!! produljavai v su6tia duh sled nqkolko godini da vidim dali pak shte kazvash 'nishto mi nqma' !!!!!!!!! I da znaesh 4e ne bqh 4uvala nqkoi da pushi i nishto da mu nqma :smt017

stasi_girl
10-15-2006, 07:14
a we mom4eta i momi4eta da ve pypitam az sum na 13 i dvija s po golemi ot mene kato 15-17 i sum probval da py6a i mi haresva no ne py6a postoqnno 1 put v sedmicata palq po edna cigara daje neq dopy6vam cqlata molqvi pi6ete ako i vie ste taka probvali no vi haresa zn te 4e e vredno no ne zlopotrebqvate pls pi6ete po taq tema PLS [-o<

Абе миличка какво ти харесва ???? Да пушиш ли? :-k :-k повечето хора с които съм говорила вече са пристрастни към цигарите и искат да ги откажат но нито един до сега не ми е казвал че му харесва :smt017 според мен пушиш не защотото ти харесва а защото повечето около теб пушат и ти също да не останеш по назад!!! Ама това е смешно :smt005 ако си мислиш че е голямата гъзария много се лъжеш.Лично аз като видя някои които пуши и особено на 13 ГОДИНИ СЕ СМЕЯ щото са ми смешни !!! и по-добре се осъзнаи и спри с тея глупоти-не си заслужава!!! :smt018 :smt018 :smt018

10-15-2006, 07:50
Аз се събирам САМО с пушачи от 3 години(големи колкото мен),но дори не съм си дръпвал,а те ме смятат за супер лице,защото много ги забавлявам,а също и защото имам волята да се събирам с тях и да не пуша.Направо съм бисера на компанията.Също и никога не съм пил какъвто и да е алкохол,но те уважават решението ми на купоните да пия само сок и не ми се подиграват за това.Така че според мен не зависи от това дали пушиш и пиеш.Като имаш желание пак може да те почитат и да не те смятат за задръстен.

maybelline
10-15-2006, 15:00
Аз се събирам САМО с пушачи от 3 години(големи колкото мен),но дори не съм си дръпвал,а те ме смятат за супер лице,защото много ги забавлявам,а също и защото имам волята да се събирам с тях и да не пуша.Направо съм бисера на компанията.Също и никога не съм пил какъвто и да е алкохол,но те уважават решението ми на купоните да пия само сок и не ми се подиграват за това.Така че според мен не зависи от това дали пушиш и пиеш.Като имаш желание пак може да те почитат и да не те смятат за задръстен.

Ето един свестен човек =D> А за пушачите какво да кажа?Да си разбиват здравето като искат,това не е мой проблем.Неприятно ми е,че някои от по-малките ми приятелки(сега на по 11-12 години) са решили да пушат,а аз няма как да им повлияя(на 15 съм,но живея в София,а те са на 300 км оттук),но накрая или сами ще изберат правилна посока или ще затънат с грешната по която са поели.

CrazyWitch
10-15-2006, 15:34
Като не си пристрастена все още ай откажи ги! Или не можеш? Не искаш? Кое от двете?

Аз се събирам с хора които пушат .., но не съм тръгнала да дърпам с тях и си ми е много добре. Нямам излишни разходи. Парите дето де ще дадът за цигари аз ше дам за нещо по смислено. Помисли над това до кат не е станало късно.

No_LiMiTe^f
10-15-2006, 17:38
Ами аз на 12-13 години пропуших!Ей тъй и аз с една моя приятелка която пушеш и аз по 1-2 цигари седмично...Ама тъй ся съм на по 1 кутия дневно!По-добре въобще не започвай и не ги харесвай повече че после ще искаш да ги откажеш...ама нямааааа!Иначе за въпроса ти не си кой знае колко малък!

Pepon
10-17-2006, 13:39
Като бях колкото тебе запалих за първи път!НЕ ми хареса!Впоследствие пушех само петък и събота по дискотеки!Много е яко,щото се стига до един момент,в който вече не ти е гадно на гърлото,но пък се умаяваш супер много!Но в един момент чувството се загуби и...не привикнах към тях!От тогава не бях палил почти 2 години!Сега съм на 16 и пак не пуша!И съм много доволен от факта,че ако на някой им трябва трева за да отидат на Омбус,на мен ми е достатъчна половин цигара!Обаче съвета ми е дори да не пробваш,щото ако нямаш воля,...ще ти се продухват джобовете всеки ден! :wink:

Mimka_sweet
10-17-2006, 16:53
Ne sa trovi makar 4e az ne moga da razbera primerno ima li razlika petak po diskotekite ili primerno s tvoite priqteli dali im di6a6 dima kat si s tqh ili pu6i6?????????? :smt017
Tai de opitvam se da kaja e mai ravnosilno si vredi6 ako di6a6 na nqkoi dima i ako pu6i6 sama .Ma ne sam sigurna de.Q nqkoi da kaje kvo misli?

Bonbonenata
10-17-2006, 17:01
Добре познавам ситуацията "Оо... Аз пуша 1 на седмица, винаги мога да се откажа", ама после осъзнаваш, че не толкова лено [-X Спри докато можеш :!: :!:
Цигарите убиват :!:

Nen0RmalniK
10-18-2006, 17:00
mi da de.. to ot 1 cigara na sedmica se po4va posle se stiga do kutiq na den sas vseki e tEka

ssiimmoonna
10-19-2006, 10:55
ABE KAKVII SA TIQ PROSTOTIIIIII VIE DOBRE LI STE.ne moje ot tolkova malki da po4nete da pu6ite znaete li na kakvo 6e vi stane organizmaaaaaaaaaaaaa?!!kato ostareete 6e prili4ate na mumiii pomislete malko i se 4atnete ako imate kakvo da 4atkate :smt011

sweety_hope
11-29-2006, 21:18
mi da de.. to ot 1 cigara na sedmica se po4va posle se stiga do kutiq na den sas vseki e tEka

priti_kiti
11-30-2006, 11:58
хаха тва е пък е възможно най-голямата тъпотия.. събираш с хора,които пушат и айде и ти.. тва въобще не ти е оправдание,да знаеш :) и аз се събирам с такива хора, и кво ? дърпала съм верно,но колкото да пробвам и толкоз.. нито съм имала намерение и желание да пуша,дори и да е 1 път месечно.. то отначало така го правиш за гъзария,ноо ще искаш да ги спреш след време,повярвай ми.. но тогава вече няма да е толкова лесно.. така че се откажи на време