PDA

View Full Version : Тая Любов ще ме довърши...



10-14-2006, 21:51
Изобщо не виждам смисъл в това да пускам такава тема,обаче просто трябва да споделя по някакъв начин...Пък то кво ли толкова има за споделяне и аз незная,то си е обикновена ТЪПА историйка за момиче и момче ходили някога,момчето зарязва момичето,момичето умира от любов по него,но странното е че в последствие се оказва че и момчето страшно много я обича...Хаха колко забавно изглежда отстрани...Просто живота ми е толкова объркан и изобщо немога да измисля някакво решение дори за един от проблеми те ми,а относно това момче то може би е най-малкия ми проблем а аз толкова много мисля...проблемът ми с него е в това че аз прекалено много страдах когато скъса с мен и след това когато от всякъде ми се изясниха чувствата му аз просто неможах да забравя колко ме беше наранил,страхувах се да не ме нарани отново...да не се подиграе с мен, а толкова го обичам! Обичам го наистина до сега не бях обичала,той ми показа хубавата страна на живота,която не бях виждала,но той същия ми показа и най-страшния кошмар...какво да направя...имам чувството че ще умра,по цели нощи от 2 седмици насам не спирам да плача и да мисля...Аз обясних много много на кратко историята си и затова 100% ще има и мнения че съм някакво пуберче ,което незнае какво са проблеми и така нататък,но зажалост знам...о не незнам немога да продължавам да пиша,така просто болката се засилва :!:

Scarabey
10-14-2006, 21:56
Е щом толкова го обичаш дай му втори шанс,може би така ще може да си поправи грешките които е направил и с които те е наранил.А и щом той изпитва същото към теб....

ABSOLUTme
10-14-2006, 22:11
absolutno te razbiram..i az sum v su6tata situaciq,.no v malko po-naprednal stadii..s 2 dumi dadoh mu 2ri 6ans,be6e prekrasno,noo toi pak ne izneveri na sebe si i svoq egoizum,napravi su6tite gre6ki,kakto i 1viq put,no tozi put men me bole6e 2no pove4e..preglutnah cqlata si gordost i dostoinstvo v imeto na liubovta mu kum men i moqta kum nego..no izglejda samo liubov ne e dostatu4na..zatova i az nz kakvo da pravq..

zizi_sladkata
10-14-2006, 22:11
MOQ PROBLEM E PO4TI SU6TIQ SAMO4E OBRATNO AZ GO NARANIH MNOGO I SEGA 4AK OSUZNAVAM KOLKO MN SUM GO OBI4ALA MOJE I TOI DA E OSUZNAL SEGA 4AK KAKVO ZNA4I6 TI ZA NEGO DAI MU VTORI 6ANS :(

ABSOLUTme
10-14-2006, 22:31
vseki zaslujava vtori(v negoviq slu4ai 3ti) 6ans,no ne sum sigurna,4e moga i trqbva da mu go dam.. ](*,) liubovta ni o6te e fact,samo 4e za nego qvno tova ne e dostatu4no..a mi pisna vse 'nevolno' da me naranqva,,prosto ne sum mazohistka..zatova ne moga da re6a i nz kakvo da pravq...strah me e da ne se povtori su6tata istoriq.. ](*,)

ABSOLUTme
10-14-2006, 22:39
eee,tukmo se zame4tah da doide tX i da ni svie 4ergite,4e se zanimavame s gluposti i da ni nasmete da mislim za realnite problemi iii.... ei go,toi doide :-D

Tender Poison
10-15-2006, 07:48
Миличка,ще ти кажа две неща:или продължаваш или му даваш шанс .Друг изход от ситуацията-няма :-k

IKisseDAGirL
10-15-2006, 07:55
поредният пример колко мн хората обичат да се самонаказват и измъчват сами...

ти мазохистка ли си случайно? след като искаш да бъдеш с него - еми бъди :!: някои страдат от това, че не могат да са с този, в когото са влюбени, а ти ревеш по цели нощи заради глупави предразсъдъци [-(

еми сама си правиш гадно, сама се поставяш в тва положение :? кво ти пука какво ще стане след месец - два - година? ако случилото се повтори, тогава вече ще го забравиш и ще продължиш напред, ако не се повтори ще си бъдеш с него и тва е.. все пак е по-добре кратко щастие, от колкото никакво, нали?
ако те нарани пак, ще страдаш, но ти и сега също страдаш, така че има ли изобщо някаква разлика?
какво има толкова за мислене нз :-k

понякога наистина не успявам да разбера някои хора.. по-скоро начина им на разсъждение и как обичат в главата си да превръщат всичко в по-сложно, от колкото реално е :-s

CrazyWitch
10-15-2006, 08:13
MOQ PROBLEM E PO4TI SU6TIQ SAMO4E OBRATNO AZ GO NARANIH MNOGO I SEGA 4AK OSUZNAVAM KOLKO MN SUM GO OBI4ALA MOJE I TOI DA E OSUZNAL SEGA 4AK KAKVO ZNA4I6 TI ZA NEGO DAI MU VTORI 6ANS :(

Така е!
Аз дадох втори шанс на мойту слънце и не згреших. Успяхме да минем през тоя период. Не можем да променим нещата, но може да се опитаме да простим. Е моя случай всичко траеше 4 дни, но за мене бяха дълги.
В момента момчето с което съм ме уверява, че от тогава не се е усъмнил в чувствата си.., а от тогава минаха 6 месеца.

ABSOLUTme
10-17-2006, 13:29
abe pravilno kazvat horata 'kvoto bilo-bilo'..da vzema i az da si go nabiq v tupata glava,nqma da e lo6o,ama.... :roll:

ABSOLUTme
10-17-2006, 13:35
поредният пример колко мн хората обичат да се самонаказват и измъчват сами...

ти мазохистка ли си случайно? след като искаш да бъдеш с него - еми бъди :!: някои страдат от това, че не могат да са с този, в когото са влюбени, а ти ревеш по цели нощи заради глупави предразсъдъци [-(

du6ko,ocenqvam jelanieto mi da se stegna i da me nakara6 da se pozamislq,ama specialno v moq slu4ai go ima i toq moment s razstoqnieto=2000km.a sega kakvo 6te me posuvetva6?az ako mu nqmam doverie kvo-da mu sloja GPS i da go sledq de hodi li.. 8-[

everything
10-17-2006, 13:45
поредният пример колко мн хората обичат да се самонаказват и измъчват сами...

ти мазохистка ли си случайно? след като искаш да бъдеш с него - еми бъди :!: някои страдат от това, че не могат да са с този, в когото са влюбени, а ти ревеш по цели нощи заради глупави предразсъдъци [-(

еми сама си правиш гадно, сама се поставяш в тва положение :? кво ти пука какво ще стане след месец - два - година? ако случилото се повтори, тогава вече ще го забравиш и ще продължиш напред, ако не се повтори ще си бъдеш с него и тва е.. все пак е по-добре кратко щастие, от колкото никакво, нали?
ако те нарани пак, ще страдаш, но ти и сега също страдаш, така че има ли изобщо някаква разлика?
какво има толкова за мислене нз :-k

понякога наистина не успявам да разбера някои хора.. по-скоро начина им на разсъждение и как обичат в главата си да превръщат всичко в по-сложно, от колкото реално е :-s

Напълно съм съгласен! :-)

iiirish
10-17-2006, 14:02
понякога трябва да се примирим с прищевките на живота и с неговите изненади. вярно, че той е осъзал доста късно чувствата си, но не е ли по-важно, че все пак е разбрал какво истински чувства към теб?! любовта не винаги идва така бързо и с такава сила както на нас ни се иска. може би сега той съжалява, може би и ти си наранена, но... знаеш ли колко е хубаво когато кажеш "край" на досегашните си тревоги и когато поставиш началото на един нов етап от живота си... само ти можеш да избереш дали в този нов епизод да заема място любовта или сълзите. успех ;)

koalka
10-17-2006, 18:13
Недей да си изпускаш шанса.Наистина ти имаш шанс да си с човека,който обичаш и сега се чудиш...има хора,които нямат тази възможност.Поговори си с него,изяснете се и аз на твое място бих се събрала с него.Защо да не бъда с любовта си?

KuReC
10-17-2006, 19:08
DEBA VASHTA GORDOST DEBA sburkal sburkal KUF E TOLKO PROBLEMA

IKisseDAGirL
10-18-2006, 09:20
поредният пример колко мн хората обичат да се самонаказват и измъчват сами...

ти мазохистка ли си случайно? след като искаш да бъдеш с него - еми бъди :!: някои страдат от това, че не могат да са с този, в когото са влюбени, а ти ревеш по цели нощи заради глупави предразсъдъци [-(

du6ko,ocenqvam jelanieto mi da se stegna i da me nakara6 da se pozamislq,ama specialno v moq slu4ai go ima i toq moment s razstoqnieto=2000km.a sega kakvo 6te me posuvetva6?az ako mu nqmam doverie kvo-da mu sloja GPS i da go sledq de hodi li.. 8-[
мнението ми беше отправено към авторката, а не към теб
ако искаш да попиташ нещо, си направи собствена отделна тема :idea:

ABSOLUTme
10-18-2006, 16:45
misli6 li,4e ima smisul da se pravqt 298471987 ednakvi temi?az ne mislq.. :!:

PerfectStrang3r
10-18-2006, 17:20
Дай му втори шанс. Не пречи да опиташ. По - добре мимолетно щастие, отколкото никакво, както казаха преди мен. Пробвай, няма да сгрешиш !

CVETELLINA
10-19-2006, 13:34
Според мен,проблемът ти е,че мислиш много...Всеки греши понякога,но и всеки има право на втори шанс...А ако ти продължаваш да се чудиш,какво да правиш,може и да го загубиш...Не позволявай на страха да провали щастието ти с това момче...Прекалено многото мислене,в дадени моменти не ни помага особено,просто се вслушай в сърцето си и бъди щастлива...защото не си струва разни предрасъдаци,да помрачат любовта ви...Не всеки има възможност за "втори дубъл".Айде успех :wink:

Viktoriq_
10-19-2006, 17:53
няма маловажни проблеми !
Чесно да ти кажа , не знам точно какво да те посаветвам ! Някога е по добре да забравиш миналото и да живееш само напред ! Ако чувстваш , че той е човека , който може да те направи щастлива , не пропилявай щастието заради минали грешки ! Не си го причинявай !!!
Но ако знаеш , че това ще те нарани още повече ... го отрежи ;)
Успех !!!

frozen
10-20-2006, 11:39
Има една мисъл "Когато един човек сбърка веднъж спрямо теб, това е негова грешка, но сбърка ли втори път - това е твоя грешка". И така с всеки следващ път, грешката ще е твоя. Минала съм през същото и навремето не се двоумих много да дам втори шанс, след втория дойде трети.....и с всеки следващ път болеше повече. Някой като сбърка веднъж и ти му простиш, даваш нова възможност да те нарани. Може да случа доста песимистично, но си е така, поне според мен. И тука някой е писал за гордост.....ами да, може да го обичаш повече от всичко, но никой не заслужава да тъпчеш себе си заради него, да се унижаваш и т.н. Себеуважението преди всичко. Ясно е, че се измъчваш, защото обичаш и факта, че можеш да си с тоя човек прави всичко още по-мъчително. То си е вътрешна борба. Според мен.. дай му втори шанс, защото ако не го направиш, винаги ще се чудиш какво е можело да стане и ще се обвиняваш, че си пропиляла нещо, което в действителност може да не си е струвало, но на този етап няма как да знаеш. Дай възможност, за да видиш този човек дали действително си заслужава да се измъчваш заради него. И ако се издъни отново, тегли чертата и повече не поглеждай назад.