PDA

View Full Version : MOLQ VI,MOLQ VI,MOLQ VI



zizi_sladkata
10-14-2006, 22:56
MOLQ VI POMOGNETE MI MNOGO OBI4AM EDNO MOM4E NO S NEGO SE RAZDELIHME ZA6TOTO AZ NAPRAVIH EDNA GOLQMA GLUPOST MOLQ VI VSI4KO ZAPO4NA TAKA:
PREDI DA TRUGNA S NEGO BQH VLIUBENA V EDNO DRUGO MOM4E S KOETO NE6TATA NE POTRUGNAHA I AZ SE UPUTIH KUM NEGO OBA4E DOKATO HODEH S NEGO O6TE NE MOJEH DA ZABRAVQ ONOVA MOM4E I PRATIH EDIN SMS NA NAI-DOBRATA MI FR I I NAPISAH 4E SUM GO SUNUVALA I 4E MN GO OBI4AM I EDIN DEN TOI I VZE TELA I GO PRO4ETE I OBURNA GRUB I SI OTIDE I NI6TO NE KAZA AZ MU PISAH SMS-I I MU OBQSNIH 4E TOQ SMS SUM GO PRA6TALA PREDI DVA MESECA I TAKIVA RABOTI OBA4E TOI NI6TO NE MI PISA MOLQ VI KAJETE KAKVO DA NAPRAVQ ZA DA SI GO VURNA MN GO OBI4AM I 4AK SEGA RAZBIRAM KOLKO MNOGO DURJA NA NEGO :cry: :cry: :cry:

Scarabey
10-14-2006, 23:04
В край на сметка ти знаеш ли какво означава думата"любов"??? Има голяяяма разлика м/у това да обичаш и да харесваш.явно още не си я осъзнала.А и мислиш ли,че му е било приятно като е разбрал,че докато си ходила с него си мислила за друг.Определено не.Ако бях на негово място нямаше да ти дам втори шанс,защото в край на сметка не знаеш какво искаш.Извинявай че ти го казвам,но е така.Щом си обичала друг за кво си тръгнала с него????И са твърдиш че обичаш другия е неееееееее

BrokenHeart
10-14-2006, 23:05
Сигурно ти е много трудно....но мисля,че трябва да се видите и да поговорите....всичко зависи от него...а и от теб(от това което ще му кажеш)...Ако той иска да сте заедно...добре...а ако не ще трябва да се опиташ да го забравиш......Успех!

He3HauKa
10-15-2006, 07:05
Az pyk vednaj bqh pratila sms,koito beshe za bifshiq mi priqtel na togavashniq mi i stana mn golqm fulm toi mnogo mi se rasardi ne iskashe da me vidi ,ama edna priqtelka mu se obadii uj da govori neshto s nego i go pomoli da doide i se vidqhme i az mu obqsnih .Tyi che ako ne iska da te vidi pomoli nqkoi obsht priqtel da vi pomogne da se sreshnete i sled tva mu kaji che iskash da si s nego che onq dr ne oznachava nishto za teb,prosto is bila privarzana,obarkana ama sega si sigurna kakvo iskash bla bla bla :smt048

Nifada_
10-15-2006, 07:36
В тези училища не ви ли учат на това що е точка, запетайка и въобще "препинателни значи" знаете ли какво е...
Иначе по темата - ще трябва бая да се напънеш и да изобретиш някаква много яка лужа, за да ти повярва момчето. Но мисля, че за теб е по-важно сма да си дадеш честен отговор кой от двамата искаш и ако е предишният, въпреки, че вече сте се разделили, сама да си тръгнеш от втория, а не да го мотаеш и лъжеш.

Tender Poison
10-15-2006, 08:10
Аз лично,не бих ти простила и то доста време,но все пак има шанс:
1)дай му малко време да осмисли всичко
2)не му досаждай прекалено много с СМС-и
3)покажи му,че много държиш на него и го обичаш
и мисля че след като напраиш тия неща ,можеш да го поканиш да си поговорите,но не очаквай успех,шансовете са ти 50:50 мисля че нямам друго да те посъветвам 8-[

10-15-2006, 08:22
takaaa....interesna situaciq na pruv pogled, no mn banalna na vtori ;) v tvoq slu4ai ne stava vupros za lubov i sujelqvam, 4e trqbva da ti go kajat v nqkuv forum. stava vupros za izvratenata 4ove6ka psihika ;) suvsem si bila prava v onzi sms - da, ti si obi4ala drug. ni6to pove4e. ni6to po-malko. a vtoriqt e bil zamestitel. ama da zamestva6 lubov sus samovnu6enie e su6toto kato da zamestva6 alkohol s narkotici. kogato narkoticite (t.e. samovnu6enieto) re6at da si trugnat , ti ne moje6 da se primiri6 s tova. 4uvstva6 se neodocenena, egoto ti e naraneno. gubi6 ne6to, koeto si mislela, 4e ima6 po teorema. da, ama ne. tova 4e ve4e ne moje6 da ima6 edin 4ovek, ne zna4i , 4e ne moje6 da jivee6 bez nego. taka 4e spri da bude6 egoist i ostavi mom4eto da si produlji po utq. toku vij do6la nqkoq, koqto naistina 6te go obi4a, a nqma da zamestva ne6to dr s nego. 6e ti e tejko izvestno vreme, horata nai-trudno prejivqvat ranite po egoto si...NO basiram se, 4e 6te sre6tne6 nqkoi nov nqkoq ve4er, 6te si pomisli6 "deba, kolko e gotin" i 6te razbere6 , 4e sum bila prava...

iskamTe_vednaga
10-15-2006, 08:24
MOLQ VI POMOGNETE MI MNOGO OBI4AM EDNO MOM4E NO S NEGO SE RAZDELIHME ZA6TOTO AZ NAPRAVIH EDNA GOLQMA GLUPOST MOLQ VI VSI4KO ZAPO4NA TAKA:
PREDI DA TRUGNA S NEGO BQH VLIUBENA V EDNO DRUGO MOM4E S KOETO NE6TATA NE POTRUGNAHA I AZ SE UPUTIH KUM NEGO OBA4E DOKATO HODEH S NEGO O6TE NE MOJEH DA ZABRAVQ ONOVA MOM4E I PRATIH EDIN SMS NA NAI-DOBRATA MI FR I I NAPISAH 4E SUM GO SUNUVALA I 4E MN GO OBI4AM I EDIN DEN TOI I VZE TELA I GO PRO4ETE I OBURNA GRUB I SI OTIDE I NI6TO NE KAZA AZ MU PISAH SMS-I I MU OBQSNIH 4E TOQ SMS SUM GO PRA6TALA PREDI DVA MESECA I TAKIVA RABOTI OBA4E TOI NI6TO NE MI PISA MOLQ VI KAJETE KAKVO DA NAPRAVQ ZA DA SI GO VURNA MN GO OBI4AM I 4AK SEGA RAZBIRAM KOLKO MNOGO DURJA NA NEGO :cry: :cry: :cry:
s sms -i nqm da se opravite.hvani se v race i go nameri i pogovorete o4i v o4i .tova e nai dobriq varqnt(ot li4en opit govora ,oba4e pri men n6 sedqha malko po razli4no s sms-i te)

baby girl
10-15-2006, 14:13
Аз лично,не бих ти простила и то доста време,но все пак има шанс:
1)дай му малко време да осмисли всичко
2)не му досаждай прекалено много с СМС-и
3)покажи му,че много държиш на него и го обичаш
и мисля че след като напраиш тия неща ,можеш да го поканиш да си поговорите,но не очаквай успех,шансовете са ти 50:50 мисля че нямам друго да те посъветвам 8-[
Точно ,но наистина незнаеш ли ,че има и знаци които трябва да се опотребяват. И не пиши с главни букви ,защото в интернет пространстото главните букви означават ,че крещиш , а и да не забравя ,пиши на кирилица.

sunny_girl16
10-15-2006, 14:18
Аз лично,не бих ти простила и то доста време,но все пак има шанс:
1)дай му малко време да осмисли всичко
2)не му досаждай прекалено много с СМС-и
3)покажи му,че много държиш на него и го обичаш
и мисля че след като напраиш тия неща ,можеш да го поканиш да си поговорите,но не очаквай успех,шансовете са ти 50:50 мисля че нямам друго да те посъветвам 8-[

Ти си сгафила, ти тр да оправиш нещата,а смс-ите не са най-добрия начин. Все пак тр да си поговорите и да му обясниш...

kobrichka
10-15-2006, 14:21
съгласна съм с iskamTe_vednaga,поговори с него очи в очи,смс няма да ти помогне,а и честно казано според мен преувеличаваш с това "обича го" нещо мн почнахте всички още на по 10-14 да обичате,ама това е мое мнение,а и както каза baby girl не пиши с главни букви,едно че ни крещиш а и нищо не се разбира

dream_dragon
10-15-2006, 14:53
Късно е миличко. Вече си е тръгнал. Ако обаче е искал да остане, щял е поне обяснение да пойска, а не да обръща гръб.

TraPPed
10-15-2006, 14:58
Ako jivo e bil zainteresovan ot teb,ili te e haresval 6tql e da otklikne na bezbroinite ti sms,oba4e vse pak provedete edin razgovor na 4 ochi,aako toi produlji da te prenebregva ili da ne ti otgovori,prosto mu dai vreme.Mejdodrugoto e tupo da se syrdi tolkova mnogo za takiva otminali ne6ta,spored men ima ne6to drygo.

koalka
10-15-2006, 19:51
В край на сметка ти знаеш ли какво означава думата"любов"??? Има голяяяма разлика м/у това да обичаш и да харесваш.явно още не си я осъзнала.А и мислиш ли,че му е било приятно като е разбрал,че докато си ходила с него си мислила за друг.Определено не.Ако бях на негово място нямаше да ти дам втори шанс,защото в край на сметка не знаеш какво искаш.Извинявай че ти го казвам,но е така.Щом си обичала друг за кво си тръгнала с него????И са твърдиш че обичаш другия е неееееееееТочно така.Напълно съм съгласна.Аз съм убедена,че авторката не знае значението и.

10-15-2006, 20:26
mnogo dobre znam kakvo ozna4ava dumatatva 4e v momenta sum oburkana i napravih gre6ka ne zna4i 4e ne sum i 4e ne moga da obi4am [-( ](*,) :evil:

zizi_sladkata
10-15-2006, 20:28
tva otgore bqh az

10-15-2006, 21:37
Vie po telefonite s sms-i li hodehte :lol: :lol: :lol:

zizi_sladkata
10-15-2006, 23:16
ohhh tva hodene li e po sms-i ebati lele abe 4ovek vi iska pomo6t a vie vinagi 6te se podigravate i 6te se zaqjdate ebatiiii ](*,) ](*,) ](*,) ti prost ili prosta si be kak po teleona 6e hoda s nqkoi ako ti si hodil/a az ne sum 6tot tva vaob6te ne e hodeneeeeeeeee koito misli da se zaqjda vaob6te da ne pi6e maika mu

VLYBENA
10-16-2006, 08:23
A TVOQ TELEFON NQMA LI FYNKCIQTA DA IZTRIVa IZPRATENITE SMSI.

samotna
10-16-2006, 08:23
Скъпа,няма нужда да се нервиш.Всяко едно нещо което ти казват хората е вярно,защо не си изтърпиш критиките и да се поучиш.Мисля,че трябва да пораснеш и тогава да хващаш гаджета

zizi_sladkata
10-16-2006, 13:32
dobre vijdam 4e nqma smisul blagodarq vse pak na teq kadeto mi pomognaha :wink:

delfin4eto
10-16-2006, 18:26
Най-добрият начин да оцениш нещо е да го загубиш!!!!Точно това е и станало , изгубила си го и , чак тогава си си дала сметка , че наистина го обичаш.Получило се е малко гадно , все пак да види този SMS , а ти същевременно да си с него!Имай търпение.Почакай ммалко да поотихнат нещата.Покажи му , че все още го обичаш и , че искаш да си с него , но не с SMS, действай -не пиши.Ако е нужно му показвай или казвай (дори и всеки ден, това не значи че трябва постонно да си до него и да му се натрапваш), че наистина държиш на него и , че не искаш да сте разделени.

simemel
10-17-2006, 20:05
Napalno te razbiram.Znam kakvo e da obi4a6 ednovremenno dve mom4eta.Mnogo e kofti ama se prejivqva ne se pritesnqvai.A po vaprosa za biv6iq ti moga da ti kaja samo 4e tova nqma da e poslednoto mom4e koeto 6te obi4a6!!!A i ti otkade si sigurna 4e tova naistina e lubov?!?Nie momi4etata 4esto preuveli4avame v 4uvstvata si kam edno mom4e no vse pak ti si znae6 nai dobre! O:) moqt savet e da ne taji6 tolko za nego vse pak na sveta ima mnogo hubavi mom4eta...! Ogledai se i moje pak da se vlubi6... O:)

Scarabey
10-17-2006, 20:07
Napalno te razbiram.Znam kakvo e da obi4a6 ednovremenno dve mom4eta.Mnogo e kofti ama se prejivqva ne se pritesnqvai.A po vaprosa za biv6iq ti moga da ti kaja samo 4e tova nqma da e poslednoto mom4e koeto 6te obi4a6!!!A i ti otkade si sigurna 4e tova naistina e lubov?!?Nie momi4etata 4esto preuveli4avame v 4uvstvata si kam edno mom4e no vse pak ti si znae6 nai dobre! O:) moqt savet e da ne taji6 tolko za nego vse pak na sveta ima mnogo hubavi mom4eta...! Ogledai se i moje pak da se vlubi6... O:)Да обичаш двама едновременно??Звучи интересно...

IKisseDAGirL
10-18-2006, 10:26
постави се на негово място - както и да му се обясняваш, той от къде може да бъде сигурен, че не го лъжеш отново, след като си писала този SMS?
можеш да говориш с него, но дори и да се върне при теб, ще му бъде мн трудно и дълго време няма да ти има доверие, така че се приготви з дълъг пробен период... и внимавай пак да не се издъниш :?

ssiimmoonna
10-18-2006, 17:00
emi da sug
lasna sum sus simemel 6toto v kraina smetka mom4etata koito haresvame ne sa edinstvenite i nepovtorimi na toq svqt daje ako se poozurta6 malko moje da nameri6 nqkoi po-svesten :smt023

Krem4eto
10-19-2006, 15:40
Ако той те обичаше щеше да ти прости!!!

KuReC
10-20-2006, 09:33
sorry ama i az bih te otrqzal sled takuf gaf