PDA

View Full Version : Nai-dobriq mi priqtel..



CrazY_Bebe
10-15-2006, 08:21
Trbvashe da si izleq dushata..Vchera razbrah,che nai-dobriq mi priqtel sa go izgonili ot tqh.Ot dve sedmici ne spi v tqh.Popitah go zashto ne mi e kazal,toi otvurna:"za da ne se pritesnqvash".Sled kato razbrah,che sa go izgonili adski mnogo se pritesnih.Vednaga go potursih i go popitah kakvo e napravil toi kaza,che e udaril maika si.Popitah go zashto,no toi taka i ne pojela da mi kaje.Predi da udari maika si se e sbil s bashta si.Glupavata mu sestra e viknala policiq i roditelite mu sa podali jalba sreshtu nego.I sledovatelno sa go izgonili ot tqh.Tova adski mnogo me uplashi.Dve sedmici e spal v priqtelite ni,kato im e kazval da ne mi kazvat,zashtoto tova shtqlo da mi se otrazi mnogo losho.Nemoga da go pokanq da spi u nas,zashtoto nashite razbraha,che mi e nai-obur priqtel tochno v momenta v koito toi se zanimavashe s naroktici i az se opitvah da go otkaja ot tqh koeto se poluchi,no sled dulgo vreme.Sega neznam kakvo da pravq.Kak da mu pomogna? ](*,) :smt010

leko_otkachena
10-15-2006, 08:22
Neshto podobno e i pri men!Tamun i az da procheta nqkoi savet

HopeLesss
10-15-2006, 08:39
:shock: Хмммм... ми доста сложна ситуация. По принцип ако той не иска да си помогне и Господ не може да му помогне ... Не знам, може би да поиска прошка от родителите си и да се върне вкъщи, въпреки че е постъпил много зле и не се знае как ще реагират...

leko_otkachena
10-15-2006, 08:39
az govorih s maikamu,no nishto ne se poluchava ](*,)

10-15-2006, 08:51
toi na kolko godini e?moje ako e po-golqm da zapo4ne da raboti i kato subere pari da si nameri kude da jivee ili ako nqkoi ot priqtelite mu jivee sam,toi moje da se premesti pri nego i taka da poema polovinata razhodi.da,nai-dobre e da se vurne u tqh,no sled tova,koeto e napravil ne mislq,4e 6te stane mnogo lesno tova.i vse pak e vajno na kolko godini e. :?

leko_otkachena
10-15-2006, 10:27
19 az neq q poznavam tq mi e fr CrazY_Bebe i govorim za edin i susht chovek

10-15-2006, 10:58
6tom e na 19 zna4i e dostatu4no golqm ve4e da se opravq sam i moje da se iznese ot tqh i da jivee sam.ili puk da po4aka ne6tata da ottihnat,da se izvini na roditelite si i da gi pomoli da mu pozvolqt da se vurne.drugo re6enie ne vijdam. :-k

leko_otkachena
10-15-2006, 13:52
da ama kato e neseriozen v rabotata?

10-16-2006, 20:09
Много лошо!Ми несериозен в работата,ама ще се наложи да поработи!Опитайте се да разберете причината ,защо е ударил майка си и се е сбил с баща си!Само при приятели работата няма да стане!Някакви други роднини в града няма ли? :smt012

leko_otkachena
10-18-2006, 16:42
spoko sichko se opravi vurnal se e v tqh i az sum mnogo shtastliva :))))))

IKisseDAGirL
10-19-2006, 09:45
той си го е заслужавал.. да удря майка си, да се бие с баща си? wtf :-s
и преди и с наркотици се е занимавал :?... какъв е тоя бе? :-#

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-20-2006, 10:33
Не можеш да му помогнеш ако той сам не си помогне това е много което е станало с тфоя приятел е много кофти но на такива хора не може да се помогне тои сам тря да осъзнае какво е напраил и да се поправи

leko_otkachena
10-20-2006, 16:17
awe spoko opraihme se

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-21-2006, 14:25
той си го е заслужавал.. да удря майка си, да се бие с баща си? wtf :-s
и преди и с наркотици се е занимавал :?... какъв е тоя бе? :-#

da vqrno :? ...na sushtoto mnenie sum :-s

leko_otkachena
10-21-2006, 14:50
daa obache sa she go kara da se mesti izvun sofiq tova kato go chuh shtqh da umra mamka mu kak sobstvenata mu maika she mu vika v liceto che go mrazi i nenavijda i che neiska da jivee s nego :smt010