PDA

View Full Version : Вашите мнения и какво се случва с тях



bulgarche
10-15-2006, 11:16
Ае аз да питам...има ли човек/жена на който/ято четете мненията? Някой който ви привлича или отблъсква и да искате да знаете нещо повече за него, начинът му на изразяване, отношението към останалите? Ще ви бъде ли приятно ако знаете че някой ви чете всики мнения редовно :?

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-15-2006, 11:20
na men shte mi bude priqtno :oops: vse pak tova si e vnimanie a ina4e da ima nqkoi potrebiteli na koito im 4eta mneniqta ... daje sum si naro4ila 1 potrebitel i na izvestno vreme mu 4eta vsi4ki mnneniq.. :) dano nqma nishto protiv.......... :lol:

machoka
10-15-2006, 11:30
На мен едни олигофрени ми четат всеки пост в тука и после се намирам цитиран частично в техния си форум и там бивам оплют, хулен, псуван, сексуално преориентирван и какво ли още не :lol:

Така и не разбраха, че искрено ме забавляват с вниманието, което специално ми обръщат да препрочитат по 3 пъти всеки мой пост.. сладури :P

Inn0c3nCe
10-15-2006, 11:39
Ае аз да питам...има ли човек/жена на който/ято четете мненията? Някой който ви привлича или отблъсква и да искате да знаете нещо повече за него, начинът му на изразяване, отношението към останалите? Ще ви бъде ли приятно ако знаете че някой ви чете всики мнения редовно :?
Когато някой ми направи впечатление с някой свой пост
попрочитам и още някое негово мнение от интерес ;щ



a[N]D[i]T[k]a]na men shte mi bude priqtno :oops: vse pak tova si e vnimanie a ina4e da ima nqkoi potrebiteli na koito im 4eta mneniqta ... daje sum si naro4ila 1 potrebitel i na izvestno vreme mu 4eta vsi4ki mnneniq.. :) dano nqma nishto protiv.......... :lol:
Не нямам нищо против :P



На мен едни олигофрени ми четат всеки пост в тука и после се намирам цитиран частично в техния си форум и там бивам оплют, хулен, псуван, сексуално преориентирван и какво ли още не :lol:

Така и не разбраха, че искрено ме забавляват с вниманието, което специално ми обръщат да препрочитат по 3 пъти всеки мой пост.. сладури :P
Кой е този форум да почна да пиша и аз там ?

InHell
10-15-2006, 11:47
Все ми е тая дали някой чете мненията ми. Но определено ме дразнят такива, съставени от едно изречение, съдържащо не повече от 3 думи.

In4iTu_
10-15-2006, 11:48
Не ми пречи, някой да ми чете мненията...нали затова ги пиша :mrgreen:

CrazyWitch
10-15-2006, 11:51
ХаХа.. Да.. случвало ми се е да гледам мнениеята на някой потребители тука. Вече, по често се случва да чета всички мнения в дадената тема която ми хареса и да я попълня.
Е, естествено не става дума за теми с по 784023 мнения като във - фън, фън и пак фън ;-)

machoka
10-15-2006, 12:01
На мен едни олигофрени ми четат всеки пост в тука и после се намирам цитиран частично в техния си форум и там бивам оплют, хулен, псуван, сексуално преориентирван и какво ли още не :lol:

Така и не разбраха, че искрено ме забавляват с вниманието, което специално ми обръщат да препрочитат по 3 пъти всеки мой пост.. сладури :P
Кой е този форум да почна да пиша и аз там ?

Не ти трябва друже, много маймуни на един клон не представлява лицеприятна гледка.

priti_kiti
10-15-2006, 12:04
хе-хе.. зависи кой ми ги чете ;)

Eleonora
10-15-2006, 12:05
Ае аз да питам...има ли човек/жена на който/ято четете мненията? Някой който ви привлича или отблъсква и да искате да знаете нещо повече за него, начинът му на изразяване, отношението към останалите? Ще ви бъде ли приятно ако знаете че някой ви чете всики мнения редовно :?Жената не е ли човек :?: Изразил си се супер неправилно.
Еми по принцип в една тема чета всички постове, независимо кой ги е написал =;

WILD__BOY
10-15-2006, 12:09
Че нали, за да ми ги четат ги пиша.

bulgarche
10-15-2006, 12:14
Ае аз да питам...има ли човек/жена на който/ято четете мненията? Някой който ви привлича или отблъсква и да искате да знаете нещо повече за него, начинът му на изразяване, отношението към останалите? Ще ви бъде ли приятно ако знаете че някой ви чете всики мнения редовно :?Жената не е ли човек :?: Изразил си се супер неправилно.
Еми по принцип в една тема чета всички постове, независимо кой ги е написал =;
"жена" не еравно на "човек". И не мисля че съм се изразил направилно. Написал съм точно това което съм мислил и съм имал в предвид. Моля, следващият път не ми се нахвърляй и не ме обиждай така, замо защото ТИ не можеш да разбереш някои неща.

machoka
10-15-2006, 12:17
А тъй българче, кажи им - жената САМО ЗАД ТИГАНА, всяка жаба да си знае гьола :-D :lol:

Eleonora
10-15-2006, 12:18
Ае аз да питам...има ли човек/жена на който/ято четете мненията? Някой който ви привлича или отблъсква и да искате да знаете нещо повече за него, начинът му на изразяване, отношението към останалите? Ще ви бъде ли приятно ако знаете че някой ви чете всики мнения редовно :?Жената не е ли човек :?: Изразил си се супер неправилно.
Еми по принцип в една тема чета всички постове, независимо кой ги е написал =;
"жена" не еравно на "човек". И не мисля че съм се изразил направилно. Написал съм точно това което съм мислил и съм имал в предвид. Моля, следващият път не ми се нахвърляй и не ме обиждай така, замо защото ТИ не можеш да разбереш някои неща.По твоята логика и аз мога да кажа, че мъжът не е човек.Всички са хора, стига си ги разделял на полове.Мисленето им е различно, но не и там от където да дошли :!: Защото мъжът не може без жената, както и обратното. :smt016

DoPye
10-15-2006, 12:19
А тъй българче, кажи им - жената САМО ЗАД ТИГАНА, всяка жаба да си знае гьола :-D :lol:

тво ме разби :lol:

bulgarche
10-15-2006, 12:19
чета определени теми само и всички мнения в тях...
имам си хора, които ме кефят и хора, които ме дразнят...
И аз срещам такива хора тук, но не това питах. То естествено че ще четеш някоя тема - която ти хареса или те заинтересова.


Вече, по често се случва да чета всички мнения в дадената тема която ми хареса и да я попълня.
Е, естествено не става дума за теми с по 784023 мнения като във - фън, фън и пак фън ;-)
Е то ако не четеш една тема к'во да пишеш в нея? Ако си заинтересован ще прочетеш, а не просто да драснеш някой ред колкото "да мине номера". Теми с по толкова мнения няма, но наистина има с видимо повишен брой мнения (в сравнения с другите теми), но съм си правил труда да чета някои от тях.

Briseis
10-15-2006, 12:40
Чета определни теми, интересни за мен, и мненията в тях.Но да седна да чета мнения на определени юзъри-мне.Е, вярно има някои, които будят респект в мен, други, които са смешни.Но пак не чета всичките им мнения.
Бих се почувствала поласкана, ако някои се заитересува от мен посредтством мненията ми :-)

siXt_senSe
10-15-2006, 12:44
Да случвало се е някой да ме заинтересова с някой пост и да попрочета и някои друг негов.Мога да кажа че във форума има доста интересни личности,чийто мнения много ми допадат.Няма да имам и аз нищо против някои да разглежда моите мнения,дори би ми било приятно,стига да е с добри намерения.А към Аз съм БЪЛГАРЧЕ и machoka - големи сте сексисти сега,ама ако стане въпрос за любов или секс към кого ще се обръщате???

ErinEverly
10-15-2006, 13:10
Обожавам да чета мненията на machoka и exploitedteen. Просто пишат смислени неща и винаги имат теза по въпроса, независимо дали е като моята или не.

Мненията на Mo6no също ме впечатляват с това. Доста пъти сме спорели, но човекът си казва всичко направо и това ми харесва.

На Eleonora мненията и на всички флуудъри са ми противни.

RedChil
10-15-2006, 13:23
Обожавам да чета мненията на machoka и exploitedteen. Просто пишат смислени неща и винаги имат теза по въпроса, независимо дали е като моята или не.

Мненията на Mo6no също ме впечатляват с това. Доста пъти сме спорели, но човекът си казва всичко направо и това ми харесва.

На Eleonora мненията и на всички флуудъри са ми противни.
А,моля ти се.За мненията на Елеонора грешиш.Накарай я да ти разкаже за "ромба на шегата" и ще си промениш мнението. :lol:

LunaTriCk
10-15-2006, 13:26
Обръщам първо внимание на тези, които са на кирилица. Сред хората, на които чета предимно мненията са exploitedteen, machoka, Lake of Bodom, Pshycho Realm, WILD__BOY, fake...други не се сещам, но на тези им обръщам малко по-голямо внимание.

fake
10-15-2006, 13:32
на lunatrick мненията са ми интересни...винаги като видя, че е писал, чета темата :mrgreen: exploitedteen-същото.напоследък и fire_of_satan забелязвам, че пише...mushkatoto(или там момченце, все забравям къде с кой ник е)-също.i'm so excited!-и нейните смейте ми се ако щете, но и boot.
общо взето обръщам внимание на хората с по-нестандартно мислене, дреме ми на сещайте се кое какво е писала елеонора или там някоя секси гърл 15 ф

maldini
10-15-2006, 15:39
Тук има хора,които наистина уважавам.Обикновено влизам по няколко пъти във форума на ден в зависимост от това колко време имам.Всеки път прочитам всичко ново,което е писано без разделите Секс,Любов и Фън Фън и пак Фън.Сериозно внимание на постовете съм обръщал на мачока.Тях наистина съм ги прочитал и препрочитал.Харесва ми начина му на изразяване.Другите хора,които харесвам да чета мненията им са обикновено тези,които пишат на кирилица :mrgreen: .Няма да изброявам сега потребители,защото все ще изпусна някой/някоя.Сериозно внимание обръщам и на ветераните във форума.Незнам защо,но щом видя някой ветеран в повечето случаи го мисля за интелигентен човек.Не мога да си го обясня,но е факт.

bulgarche
10-15-2006, 15:43
Ае аз да питам...има ли човек/жена на който/ято четете мненията? Някой който ви привлича или отблъсква и да искате да знаете нещо повече за него, начинът му на изразяване, отношението към останалите? Ще ви бъде ли приятно ако знаете че някой ви чете всики мнения редовно :?Жената не е ли човек :?: Изразил си се супер неправилно.
Еми по принцип в една тема чета всички постове, независимо кой ги е написал =;
"жена" не еравно на "човек". И не мисля че съм се изразил направилно. Написал съм точно това което съм мислил и съм имал в предвид. Моля, следващият път не ми се нахвърляй и не ме обиждай така, замо защото ТИ не можеш да разбереш някои неща.По твоята логика и аз мога да кажа, че мъжът не е човек.Всички са хора, стига си ги разделял на полове.Мисленето им е различно, но не и там от където да дошли :!: Защото мъжът не може без жената, както и обратното. :smt016
Е не можеш да кажеш че мъжит не е човек. Всъщност мопжеш да го кажеш, но не и да се обосновеш. Аз мога да ти покажа (не само да кажа) че жената не е човек. Бахти...колко пъти вече е ствало дум за това във форума. Мъжит без жената не може, както и обратното - това няма да го оспоря.
siXt_senSe, любов, секс...ми добре де, нямам нищо против жените. Обичам жените..привличат ме и не само като сексуален обект. Въпреки че логично си има някакви правила...не съм фен на идеята жената да не изпитва оргазъм, да седи вкъщи и да мие чиниите, да гледа лапетата докато аз ходя да се бия с триглави змеьове :smt068 :smt067 :smt065 :smt063 :smt027 :smt059

teen^baby
10-15-2006, 16:36
Ае аз да питам...има ли човек/жена на който/ято четете мненията? Някой който ви привлича или отблъсква и да искате да знаете нещо повече за него, начинът му на изразяване, отношението към останалите? Ще ви бъде ли приятно ако знаете че някой ви чете всики мнения редовно :?Жената не е ли човек :?: Изразил си се супер неправилно.
Еми по принцип в една тема чета всички постове, независимо кой ги е написал =;
absolutno sym syglasna!

6emet4e
10-15-2006, 18:25
чета в дадена тема всички мнения
ако някой ми направи някво впечатление по особено,може да попрегледам и други постове(няма лоши помисли :wink: )
аз...не бих се дразнила ако някой ми чете мненията,но не мисля че има такива хора :?

kenny_
10-15-2006, 20:15
ЦЕНЗУРА!!!

.: machoka :.

sherry
10-15-2006, 20:22
Някои хора са ми интересни, а и са ми харесали гледните им точки, относно някои неща. Затова чета мнения на някои хора, а мнението на други не ми е интересно. Има и хора, които ме дразнят, нормално е.

fake
10-15-2006, 20:28
аа.да. забравих
мнения на латиница, по-дълги от 3-4 реда НЕ чета.изобщо нямам намерение да си напрягам очите да разбера какво е писано, освен ако не е нещо наистина интересно

Briseis
10-15-2006, 20:37
Аз много харесвах мненията на Грахче...За жалост тя много отдавна вече не пише...Харесвам и мненията на midnight..., но и тя все по-ряко пише...

bulgarche
10-15-2006, 21:01
Хора...аз имах в предвид да влезете в профила му и да цъкнете да четете всичките му мнения. А не просто в някоя тема ако случайно има негово мнение да му хвърлите едно око.

fake
10-15-2006, 21:06
ъъъ...това не го правя...не съм някф stalker ебати :lol: :lol:

LunaTriCk
10-15-2006, 21:18
Хора...аз имах в предвид да влезете в профила му и да цъкнете да четете всичките му мнения. А не просто в някоя тема ако случайно има негово мнение да му хвърлите едно око.

чак толкова болен не съм :shock:

Mo6nooo
10-15-2006, 21:21
Преди четох мненията на дет хор, но вече не чета мнения на специално определен човек.

Иначе радвам се, че ерин евърли ме е сложила в списъка си... 8)

protoss
10-15-2006, 21:23
Хора...аз имах в предвид да влезете в профила му и да цъкнете да четете всичките му мнения. А не просто в някоя тема ако случайно има негово мнение да му хвърлите едно око.
Ааа...това съм го правил на 3-4 индивида :::

Momchence
10-15-2006, 22:03
Ами аз си имам един юзър, на който да кажем почти редовно преглеждам мненията (от търсачката си ги намирам сортирани даже :) ) няма нужда да споменавам кой е, може и сам да се досети (май) Защо го правя ли...дълго и широко...във всеки слчай е от добри чувства...бла бла много казах :lol:

the_destiny
10-15-2006, 22:03
Аз не ровя в ничии профили, за да разбера що за човек е .. нещо не ми се струва етично .. 8-[

Но знам за един човек(няма да дпоменавм имена), който явно е решил да "следи" всяко мое мнение .. пусто любопитсво. Но да знае, че утре няма да си получи подаръка, ако не престане :D

samotna
10-16-2006, 07:39
аз чета всички мнения в темите.А и нямам нищо против да четат моите,нали затова съм ги писала

IdontGiveaFuck
10-16-2006, 10:29
За мен е удоволствие да чета всяка запетайка на the_destiny 8)
Иначе хич не ми пука дали някой ми гледа мненията.

the_destiny
10-16-2006, 10:31
Ооо, радвам се, че доставям удоволствие на някого :oops:

kenny_
10-16-2006, 10:37
ЦЕНЗУРА!!!

.: machoka :.

koalka
10-16-2006, 11:13
Ами мене ме кефят няколко човека...не е важно.Така да влезна в профила му и да чета мнения-не,но в темите-да.

scissorhand
10-16-2006, 11:42
Малко страшно ми звучи...прекалено вманиачено, не го правя.

machoka
10-16-2006, 16:49
Ооо, радвам се, че доставям удоволствие на някого :oops:

Аз понеже съм широко скроен човек, ще се прежаля и ще ти позволя да ми доставиш малко удоволствие и на мен 8) :D

tra^la^la
10-16-2006, 17:01
не ме вълнува особенно.като чета чета всичко(само кирилица) и не гледам кой какво писал ала-бала.
иначе има интересни хора на който ми прай кеф да чета нещата :-D

х
10-16-2006, 17:13
exploitedteen, mo6no,
air_J и XaMLeT(които за съжеление вече не пишат)!
интересни са ми... :roll: