PDA

View Full Version : SLUCHAINOSTI NA SYDBATA



10-15-2006, 11:18
Ami naskoro pusnah edna tema,za s4upenoto ogledalo i az prieh 4e dori i da sym s4upila ogledalo ne e golqma rabota oba4e se slu4iha edni dosta stranni ne6ta.Az otkurtih par4eta ot negi i lubovta s mom4eto koeto haresvah ne be6e sy6tata jogato se sybrahme za 2-ri pyt,to e logi4no 4e nqma da e sy6tata,no vse pak ostana edna golqma 4ast zdravo ogledalo,no kogato se ogejdah edin put tq se raz4upi na 2 par4eta i ottogava ne poddyrjam kontakt s mom4eto s koeto bqh.Znam vsi4ko moje da e slu4ainost,izob6to ne sym soeverna no vse pak be6e mnogo stranno i otkogato izhvyrlih cqloto ogledalo ne sym se 4uvala s ve4e biv6iq mi priqtel.

siXt_senSe
10-15-2006, 11:24
И както си се гледала,така изведнъж огледалото се е счупило? :shock: Извинявай,ама ми звучи ми като някой паранормален филм.Сигурно си е било и преди това счупено и щом си го вдигнала силата на гравитацията си е оказала вляниео то да се дочупи.Не вярвай толкова на тези суеверия.

No_LiMiTe^f
10-15-2006, 11:28
И както си се гледала,така изведнъж огледалото се е счупило? :shock: Извинявай,ама ми звучи ми като някой паранормален филм.Сигурно си е било и преди това счупено и щом си го вдигнала силата на гравитацията си е оказала вляниео то да се дочупи.Не вярвай толкова на тези суеверия.

Съгласна съм!Според мен всичко е било случайност!Не трябва да се впрягаш толкова!Просто си продължи и виж какво ще направиш с приятеля ти!

sunny_girl16
10-15-2006, 11:31
Ти сама си си господарка на съдбата. Такива суеверия не са истина, ти ги превръщаш в такава. Така че , не ги мисли тия неща.

Bloodlust
10-15-2006, 12:05
"Суеверието носи нещастие"
Не помня кой го е казал, но мисля, че е много смислено. :mrgreen:

CrazyWitch
10-15-2006, 12:16
Еми всичко ти е в главата според мен. Вкарваш си паранои.
Според мен .. човек сам избира, може би по-точно е да се каже "изгражда" своята съдба.

SeXyTo_f
10-15-2006, 12:20
нещо си си внушила в главата и за това така ти се струва! Съдба няма, няма го написано никъде! Всичко си е както си го направиш ти....