PDA

View Full Version : Garnier Pure за черни точки??



Garnier
10-15-2006, 12:04
Току що гледах рекламата на този продукт-"лекува" черните точки и предотвратява появяването им отново.Някой ползвал ли го е вече и ако е-доволен ли е? :)
темата е много стара и ще бъде заключена. :wink: модерирано от by duh4o

10-15-2006, 13:25
Az polzvam izmiva6tiq gel i sym mnogo dovolna.Po4istva liceto,4ernite to4ki po4ti ne se zabelqzvat i osven tova zaradi evkalipta v nego kojata ti e neveoqtno sveja!Probvai go!Nqma da sburka6:)

Lola^6emeta
10-15-2006, 14:03
ами аз лично съм мнооого доволна
има мноого дълготраен ефект ама трябва
да се мацотиш сутрин и вечер но иначе ефекта
е мноо добър

CrazyWitch
10-15-2006, 15:10
Това трябва да се пробва, понеже аз имам проблем с тия проклети черни точки и не използвам нищо за да се махнат.. понеже имам чувството, че са безнадеждни. Ако някой друг е пробвал някой друго мазило за премахването на черни точки и е доволен от него да драсне нещо в темата.

bilka
10-15-2006, 17:38
Мдаам... Няма да е лошо да споделите и каква е цената :lol:

10-15-2006, 18:15
Да, аз го ползвам. Има ефект, доволна съм! Не го купих аз, но мисля,че беше около 8лв.

04-22-2007, 20:56
Купих го преди около месец, ползвам го всеки ден. Адски съм доволна. Единственият недостатък е, че изсушава много кожата и след това се мажа по 2 пъти с увлажняващ крем, но иначе за тази цена (аз го взех за около 8лв.) наистина е много добър! Препоръчвам го!!!

Младока :)
04-24-2007, 09:50
Така черните точки са голям проблем лично аз го имах но от скоро използвам един др продукт на "GARNIER Skin Naturals 3 in 1 "
Маската се прави на цялото лице по 3 пъти седмично ( горе долу през ден ) Прави кожата мн гладка, мека и помага аз го използвам от близо седмица и сам много по добре от преди :) просто мн мн мн добро мисля че струва около 12 лева не повече

04-24-2007, 10:51
Аз ползвам на AVON едно шишенце с тоник + едно такова пяна за почистване и тоника към него. Пяната и тоника към него са в зелената опаковка на серията Pure Pore-Fection. Тоника за черните точки е в синя опаковка на Clearskin, този на спиртната основа (с по-дългия надпис отдолу). Първо ползвам пяната, после синия тоник и после зеления. Но доста често пропускам да направя едно от трите неща. Просто защото от скоро си мия така лицето. От време на време си правя Balanced Cleanser/Mask пак на AVON от серията Clearskin, има лилави точки по-отдолу на опаковката. Също така пак от вр на вр си правя Peel-Off Mask с бяло грозде пак на AVON от серията Naturals. Незнам дали я има сега. Аз си я купих преди 5 месеца. Забележете, че е наполовина пълна - рядко си правя. Много хубаво мирише.
Като цяло съм доволна. Но ако спазвах всичко може би щеше да има по-голям ефект. Това синьото на спиртна основа наистина има ефект. То е за нормална и смесена кожа. Почиства добре. Но бързо свършва. Защото трябва да си минеш с него лицето сменяйки памучето докато остане едва ли не чисто. Маската или крема на клеърскин е яка също. Аз го ползвам като маска. Могжа да изчакам 5 минутки ся. По-добре да закъснея отколкото да не си почистя добре лицето. Само дето от тва мн започва да ми се бели кожата до носа от едната страна и много боли. А не мога да си сложа кремче или нещо друго, защото там кожата ми е страшно мазна. А пък на бузите даже ми е леко суха.
Аз имам много проблеми с тия черни точки. От 12 годишна го имам тоя проблем, а сега съм на 16. Какво ли не съм пробвала. Най-гадно е като ми излезе пъпка м/у веждите. И то в края на ваканцията. Абе единственото което не съм пробвала е козмети, премахване с пръстен след баня, хума и някакво с лайка, което не го знам как се прави, а ми е интересно.

Галя
05-08-2007, 09:24
Аз го ползвам от 7 години всяка вечер, почти без пропуск, като от време на време го редувам със същия продукт на Лореал / за разнообразие :D /. Аз имам много широки пори и проблемна кожа като цяло и съм доволна от резултата. Но не очаквай чудеса, не може да заличи всичко. Струва към 8 лв, а на Лореал - 9. Много изсушава кожата и жени със суха кожа, дори и да имат черни точки, изобщо да не си помислят да го ползват, освен ако не им се остарява бързо :roll:

malkoto drakon4e
09-13-2007, 10:44
ei xora pomognete mi az mnogo iskax da si vzema tozi produkt imam mnogo gadna suca koja koqtos e lushti okolo nosa kakiv produkt da si vzema za neq pomognete mi dai te mi sivet :oops: [-o< [-o< [-o<

Sea Goddess
10-14-2007, 14:39
ami i az imam suha koja no samo okolo nosleto i bradichkata ... a i tochno tam se namirat i gadnite cherni tochki :cry: no shte riskuvam da probwam produkta i posle qko shte ovlajnqwam s kremove ... \:D/

tItEufFf
10-14-2007, 18:12
Това е хилядната тема за Гарниер Пюр беее :smt091 ДА действа!!!

GHITA
10-19-2007, 19:17
Извинявам се за глупавия въпрос, но Garnier Pur 3in1 ли беше за повистване на пори, черни точки и не помня какво още.... :oops:

mechtaq_za_teb
10-20-2007, 03:38
Аз го използвам и може да се каже,че съм доволна.

SLaDKu_mOmIChEncI
10-20-2007, 08:56
Миии освен за гадните и досадни черни точки , да кажете нещо за пъпките? :oops: