PDA

View Full Version : Koга и с кой?



Bubetoo
10-15-2006, 12:09
Здравейте имам въпросче.Така преди време бях с едно момче обаче не стигнахме точно до секс защото не можа да си го дигне и затова направи опити с пръст, и сега незнам дали съм или не съм девствена. Ако някой може да ме светне ще съм му много благодарна.
И другия въпрос ми е как смятате по добре е да правиш секс и да те отвори някой друг не "подходящия човек"(имам впредвид гаджето а някой преди него) за да имаш повече опит когато срещнеш "подходящия" или е по добре да изчакаш точния човек? Мерси предварително! :wink: [/color]

the_destiny
10-15-2006, 12:15
Момичето губи девствеността си единствено и само, когато прави секс. Тоест при проникване на пениса.

Ти може и сама да се отвориш, но това значи ли че си загубила девствеността си?!

А относно другия ти въпрос - за мен най-добре е да изчакаш Истинския ... \:D/

Bubetoo
10-15-2006, 12:22
ок това значи ли че съм "отворена"?

tedinkata_
10-15-2006, 12:29
... az mislq che ne si otvorena - triabva da ima pronikvane ot penis za da stane tova . i moq savet e ako shte pravish sex go pravi s momcheto koeto obichash - inache se gubi cqlata trupka [-( :wink: uspex :-)

radito
10-15-2006, 12:36
Ne si otvorena!a za dr vypros-to i az taka si vikax 6e 4akam 6e 4akam,ama neznae6 koga 6e doide do glavata!kogato si e pisano togava!...predi vse si kazvax 6e pomnq toq moment daje na koq data e bil,ama ne e taka! :smt016

Chiana
10-15-2006, 12:52
Не се притеснявай, девствена си, не си отворена!!! Девствената ципа не се къса толкова лесно, а и тя си има отвор, даже няколко. Колкото и пръсти да ти вкарват, ти си девствена, момиче, докато не правиш секс!Някои момичета се раждат даже без девствена ципа, но това не значи, че не са девствени. При някои тя почти не се разкъсва при първия полов контакт, но това също не значи, че не са правили секс. Девствена си, докато не правиш секс! Виж, ти никога не можеш да разбереш кой е специалният. Понякога съдбата може да ти изиграе много лоша шега. По-скоро трябва да чакаш, докато се почувстваш напълно готова. И не да го направиш с първия срещнат, а с човек, на когото държиш и имате връзка. А и не си мисли, че ако го направиш с някого, на когото не държиш, само 1-2 пъти, ще придобиеш опит в секс. Опитът се придобива с повечко практика, да ти кажа. От първите 5-6 пъти от секс нищо няма да разбереш, а да не говорим за опит. Но това не значи, че няма да ви хареса секса, както на тебе, така и на партньора ти. Щом има чувства, винаги ще ви хареса. А с времето ще става все по-хубаво.

CrazyWitch
10-15-2006, 13:00
Еми ще те посъветвам .. да е с подходящия.
Много по лесно се учиш с човек който обичаш... и с него го правите 374289745 пъти, а не за едното ебане.
За другия ти въпрос.. Мисля, че не си девствена! Аргументи много .. които са вече дадени.

TraPPed
10-15-2006, 14:28
Az puk sam 4uvala kak razpravqt 4e za purviq si put trqbvalo da otide6 pri nqkoi po-opiten ili da go napravi6 s po-opiten,za po-sigurno.

MissG
10-15-2006, 14:55
Emi da ti si devstvena nemoje da te e "otvoril" ot prust4eta!Plus tva ti dokato ne pravi6 seks 6te si devstvena!

gangbang
10-15-2006, 15:09
Здравейте имам въпросче.Така преди време бях с едно момче обаче не стигнахме точно до секс защото не можа да си го дигне и затова направи опити с пръст, и сега незнам дали съм или не съм девствена. Ако някой може да ме светне ще съм му много благодарна.
И другия въпрос ми е как смятате по добре е да правиш секс и да те отвори някой друг не "подходящия човек"(имам впредвид гаджето а някой преди него) за да имаш повече опит когато срещнеш "подходящия" или е по добре да изчакаш точния човек? Мерси предварително! :wink: [/color]

Относно първия ти въпрос, много е възможно да те е отворил и с пръстче, зависи до каква степен е прониквал в теб.
По отношение на вторя. Според мен е по-добър варианта да направиш първия си секс с по-опитен мъж, за да си сигурна, че всичко ще мине както трябва, не е необходимо това да е любовта на живата ти или гаджето. Опитът е за предпочитане винаги! Особено в една така важна ситуация като първия път :wink:

GothicGirl
10-16-2006, 06:45
Здравейте имам въпросче.Така преди време бях с едно момче обаче не стигнахме точно до секс защото не можа да си го дигне и затова направи опити с пръст, и сега незнам дали съм или не съм девствена. Ако някой може да ме светне ще съм му много благодарна.
И другия въпрос ми е как смятате по добре е да правиш секс и да те отвори някой друг не "подходящия човек"(имам впредвид гаджето а някой преди него) за да имаш повече опит когато срещнеш "подходящия" или е по добре да изчакаш точния човек? Мерси предварително! :wink: [/color]

начина ти на мислене е неправилен. защо да имаш опит преди точния, по-скоро да не му хареса, отколкото обратното. изчакай си точния.

SINDEL
10-16-2006, 06:50
Не мисля 4е те е отворил само с пръст4ета :) Така 4е да - девствена си.. А колкото до това кога и с кого да прави6 секс за пръв път - когато ти сама се по4увстваш готова. Но пак не го прави само заради единия секс, направи го с 4овек, с който имате някаква връзка :P

ssiimmoonna
10-16-2006, 10:25
mi az mislq 4e si si o6te devstvena maaaaaaa ne sum mn sigurna..............a po otno6enie na dr vupros mi az mioslq opredeleno 4e trqq da iz4aja6 podhodq6tiq za6toto toi ako e naistina podhodq6tiq i te obi4a naistina 6te te nau4i i nqma da se oddrupne samo za6otot si neopitna-tukmo obratnoto 6te se opita da te razbere i da ti pomogne taka 4e ne burzai da go pravi6 s purviq sre6tnat a imai malko turpenie :)

NaDuFcHe
10-16-2006, 10:29
S prust nqma kak da te otvori moje da zagubish devtsvnostta si ako pravsih sex ili se samozadovolqvash s neshto dostatuchno golqmo..