PDA

View Full Version : 8 неща у женитe който дразнят мъжете :P



tedinkata_
10-15-2006, 14:58
Мъжете обичат жените. Обичат начина, по който изглеждат, ходят, разговарят и ухаят. Жените също обичат мъжете и изобщо- двата пола не могат да живеят един без друг.

Тук се появява любимото „обаче“, след което ще последва списък с 10 неща, които делят жената от това да бъде обявена за богиня. Мъжете ненавиждат една жена да:

1.Да се прави на светица
-Отдавна отмина времето на жените, които правят секс за първи път в първата брачна нощ. Няма защо да криете миналото си, жените също имат право на забавления.
Важното е да разберете дали приятелят ви е от онези, които се радват, че приятелката им не си е седяла вкъщи преди да се срещнат или държи да е сред малкото, посетили градината на удоволствията.


2.Да критикува други жени
-Жените си умират да критикуват останалите жени. Почти невъзможно е да чуеш жена да прави комплимент на приятелка без зад него да се крие огромна доза завист и лицемерие.
Ще се приближите с една стъпка към съвършенството, ако признаете, че момичето, което седи на съседната маса има прекрасна коса. Това няма да ви направи по-малко привлекателна.


3.Ревнуват
-Безпричинната ревност е най-големият враг на всяка връзка. Ако вече сте създали доверие един в друг, не обръщайте внимание на „добронамерени“ приятелки, които ви питат „Ти сигурна ли си, че той наистина пие бира“.
Ако поставите въпроса директно пред него, това ще го ядоса и нарани. Мъжете не обичат да се чувстват притиснати до стената. Не го причинявайте на човека, когото обичате.


4.Нуждаят се непрекъснато от подкрепа и грижовност
-Повечето жени изпитват неустоимо желание непрекъснато да чуват от половинките си колко са специални, единствени и обичани, защото не се чувстват сигурни в собствените си качества.
Иронията е в това, че такива жени преди началото на връзката са показали себе си като изключително независими и свободолюбиви.


-.За да не изкарате приятеля си извън кожата му, проумейте възможно най-бързо след началото на връзката ви, че щом е с вас, той ви намира за красива, умна и добра и няма нужда да ви го повтаря ежеминутно.-

5.Говорят закодирано
-Любим „номер“ на жените е да отговарят с „Всичко е наред“, когато е очевидно, че истината е друга.
Обикновено след намусеното „Всичко е наред“, следва тирада от женска страна за това как Той може да е толкова коравосърдечен, недосетлив и нетактичен, за да не забележи, че Тя има проблеми.

-.Момичета, запомнете едно. Когато мъжете кажат „Всичко е наред“, те наистина мислят това. Когато го чуят от устата на приятелката си, го приемат за истина и спират да питат повече.-
Много по-лесно ще е, ако имате проблеми, просто да кажете какви са те. Мъжете не четат мисли.

6.Нахлуват в личното пространство
Жена, която се опитва да подреди инструментите в гаража или разбърканите дискове около компютъра е кошмар за всеки мъж.
Свикнете с мисълта, че мъжете имат нужда от лично пространство, както жените имат нужда от местенце, на което да подредят всичките си козметични продукти. Толкова е просто. На вас няма да ви хареса някой да смени местата на тоалетното ви мляко и лосиона, нали.

7.Стават прекалено емоционални
-Мъжете не понасят разплакани жени, без значение дали сълзите са заради филм, счупен нокът или лоша прическа. Върхът на всичко е, когато разплаканата дама търси утеха за проблема си в половинката.
Мъжете не знаят как да успокояват разплакани жени. Така че, ако искате да получите съчувствие за нещо, момичета, не го търсете със сълзи, няма да се получи.

8.Говорят непрекъснато
-Повечето жени обичат да говорят непрекъснато. Ако не ги прекъснете, са в състояние да говорят цяло денонощие.
Мъжете също са любопитни да разберат какво е станало с някой техен познат, но не и да са наясно как се е развило събитието минута по минута. Оставяйте го сам с мислите му понякога.

leko_otkachena
10-15-2006, 15:01
momiche da psuka takava tema WoW

tedinkata_
10-15-2006, 15:03
momiche da psuka takava tema WoW

:-D

leko_otkachena
10-15-2006, 15:04
momiche da psuka takava tema WoW

:-Dbati nerealnoto :lol:

Eleonora
10-15-2006, 15:04
Браво за темата =D> :-D

tedinkata_
10-15-2006, 15:05
momiche da psuka takava tema WoW

:-Dbati nerealnoto :lol:

xex - ami temata mi xaresa i zatova q slojix tyk :) =P~ :P

leko_otkachena
10-15-2006, 15:07
momiche da psuka takava tema WoW

:-Dbati nerealnoto :lol:

xex - ami temata mi xaresa i zatova q slojix tyk :) =P~ :P awe dobreche si se setila :-) :-) =D>

olive_oil
10-15-2006, 15:09
тази умна девойка е наясно с отношенията на двата пола и е способна да признае грешките им.Браво!А може ли да я попитам колко години е събирала този опит?

tedinkata_
10-15-2006, 15:11
momiche da psuka takava tema WoW

:-Dbati nerealnoto :lol:

xex - ami temata mi xaresa i zatova q slojix tyk :) =P~ :P awe dobreche si se setila :-) :-) =D>

:lol: aaa leko_otkachena ti si adskata fenka :wink: ;-) :smt038 samo taka :smt110

tedinkata_
10-15-2006, 15:13
тази умна девойка е наясно с отношенията на двата пола и е способна да признае грешките им.Браво!А може ли да я попитам колко години е събирала този опит?

ami na 18 god sum po4ti :oops: :P neznam dali e opit ama sam ostanala s vpe4atlenie 4e tezi neshta naistina draznqt pove4eto maje :| e to ima i mn dr pri4ini za da iznervim majkata 4ast ama zasega tolkova xax :roll:

protoss
10-15-2006, 15:14
Като мъж съм съгласен с казаното :-D

Inn0c3nCe
10-15-2006, 15:26
тази умна девойка е наясно с отношенията на двата пола и е способна да признае грешките им.Браво!А може ли да я попитам колко години е събирала този опит?

ami na 18 god sum po4ti :oops: :P neznam dali e opit ama sam ostanala s vpe4atlenie 4e tezi neshta naistina draznqt pove4eto maje :| e to ima i mn dr pri4ini za da iznervim majkata 4ast ama az za tezi se setix :roll:
АхахАхахАхаАхаХа а сигурна ли си че ти си се сетила
а не някой друг ? Аре не си преписвайте чужди неща само за да се направите на интересни и като пишете нещо давайте линка от кадето сте го взели.
В случая от тук (http://www.tialoto.bg/article.php?id=3066).

leko_otkachena
10-15-2006, 15:31
momiche da psuka takava tema WoW

:-Dbati nerealnoto :lol:

xex - ami temata mi xaresa i zatova q slojix tyk :) =P~ :P awe dobreche si se setila :-) :-) =D>

:lol: aaa leko_otkachena ti si adskata fenka :wink: ;-) :smt038 samo taka :smt11010x a sa ako mi kajesh che imash skype i go dadesh she te cherpq :P

dream_dragon
10-15-2006, 15:40
Ами верни са си.

tedinkata_
10-15-2006, 15:44
тази умна девойка е наясно с отношенията на двата пола и е способна да признае грешките им.Браво!А може ли да я попитам колко години е събирала този опит?

ami na 18 god sum po4ti :oops: :P neznam dali e opit ama sam ostanala s vpe4atlenie 4e tezi neshta naistina draznqt pove4eto maje :| e to ima i mn dr pri4ini za da iznervim majkata 4ast ama az za tezi se setix :roll:
АхахАхахАхаАхаХа а сигурна ли си че ти си се сетила
а не някой друг ? Аре не си преписвайте чужди неща само за да се направите на интересни и като пишете нещо давайте линка от кадето сте го взели.
В случая от тук (http://www.tialoto.bg/article.php?id=3066).

:shock: i kvo ako se zagledash se vijda 4e izobshto ne e edno kum edno samo ne mi se zaqjdai molq te :shock: :-D

leko_otkachena
10-15-2006, 15:46
тази умна девойка е наясно с отношенията на двата пола и е способна да признае грешките им.Браво!А може ли да я попитам колко години е събирала този опит?

ami na 18 god sum po4ti :oops: :P neznam dali e opit ama sam ostanala s vpe4atlenie 4e tezi neshta naistina draznqt pove4eto maje :| e to ima i mn dr pri4ini za da iznervim majkata 4ast ama az za tezi se setix :roll:
АхахАхахАхаАхаХа а сигурна ли си че ти си се сетила
а не някой друг ? Аре не си преписвайте чужди неща само за да се направите на интересни и като пишете нещо давайте линка от кадето сте го взели.
В случая от тук (http://www.tialoto.bg/article.php?id=3066).

:shock: i kvo ako se zagledash se vijda 4e izobshto ne e edno kum edno samo ne mi se zaqjdai molq te :shock: :-Dae da go bieme :-D

tedinkata_
10-15-2006, 15:51
тази умна девойка е наясно с отношенията на двата пола и е способна да признае грешките им.Браво!А може ли да я попитам колко години е събирала този опит?

ami na 18 god sum po4ti :oops: :P neznam dali e opit ama sam ostanala s vpe4atlenie 4e tezi neshta naistina draznqt pove4eto maje :| e to ima i mn dr pri4ini za da iznervim majkata 4ast ama az za tezi se setix :roll:
АхахАхахАхаАхаХа а сигурна ли си че ти си се сетила
а не някой друг ? Аре не си преписвайте чужди неща само за да се направите на интересни и като пишете нещо давайте линка от кадето сте го взели.
В случая от тук (http://www.tialoto.bg/article.php?id=3066).


:shock: i kvo ako se zagledash se vijda 4e izobshto ne e edno kum edno samo ne mi se zaqjdai molq te :shock: :-Dae da go bieme :-Dx




axxaxaxa :-D :-D :-D nema kvo da go bieme toi si e prav choveka ama az ne sam go vzela doslovno a promeneno i ako tolkova e problem shte slagam link ok ama az ne go vidiax ot tam am kakto i da e - kvo se obqsnqvam vse edno qnkoi go interesyva :) tyk stava vapros 4e temata e vqrna i tochka ako sam zasegnala nqkoi ili neshto takova TYK togava edno goliamo SORRY na vs :!: AE :D

leko_otkachena
10-15-2006, 15:56
тази умна девойка е наясно с отношенията на двата пола и е способна да признае грешките им.Браво!А може ли да я попитам колко години е събирала този опит?

ami na 18 god sum po4ti :oops: :P neznam dali e opit ama sam ostanala s vpe4atlenie 4e tezi neshta naistina draznqt pove4eto maje :| e to ima i mn dr pri4ini za da iznervim majkata 4ast ama az za tezi se setix :roll:
АхахАхахАхаАхаХа а сигурна ли си че ти си се сетила
а не някой друг ? Аре не си преписвайте чужди неща само за да се направите на интересни и като пишете нещо давайте линка от кадето сте го взели.
В случая от тук (http://www.tialoto.bg/article.php?id=3066).


:shock: i kvo ako se zagledash se vijda 4e izobshto ne e edno kum edno samo ne mi se zaqjdai molq te :shock: :-Dae da go bieme :-Dx




axxaxaxa :-D :-D :-D nema kvo da go bieme toi si e prav choveka ama az ne sam go vzela doslovno a promeneno i ako tolkova e problem shte slagam link ok ama az ne go vidiax ot tam am kakto i da e - kvo se obqsnqvam vse edno qnkoi go interesyva :) tyk stava vapros 4e temata e vqrna i tochka ako sam zasegnala nqkoi ili neshto takova TYK togava edno goliamo SORRY na vs :!: AE :D be ne se obqsnqvai a napro she go kachime na klada :-D

CrazyWitch
10-15-2006, 16:01
тази умна девойка е наясно с отношенията на двата пола и е способна да признае грешките им.Браво!А може ли да я попитам колко години е събирала този опит?

А не може ли да впише някоя статия която е видяла било в сайт или вестник .. стига да и се е видяла интересна?

Иначе.. по темата мога да каже, че преди във в-к "Teen love" четох много такива работи и ми беше интересно, като сега не могат да ме заинтригуват.

teen^baby
10-15-2006, 16:09
temata e qka ;>
pove4eto ne6ta naistina sa verni... =D>

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-15-2006, 17:04
te da bqha 8 pri4inite ........ :) ina4e temata si e mn`dobra :P

SweetYGirL93
10-15-2006, 18:27
Hubava tema :)