PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Понякога.. просто искам да го видя.



10-15-2006, 16:33
zdraveite az sam na 16 ot pove4e ot poluvin godina si imam seriozen priqteldo sega ne sam izpitvala takiva 4uvstva i nz kak da go nareka vseki moment sqka sekunda iskam toi da e do men i da me gu6ne i ne iskam vsqka ve4er legloto do men da e prazno ponqkoga prosto ei taka samo kato pogledna staqta si prazna i se se6tam za nego i mi stava lo6o opitvam se da se durja no sulzi se sti4at i ne znam z6ato nali trqbva da sam 6tastliva ponqkoga prosto iskam da e do men v to4no opredelen moment upreki 4e znam 4e enevazmojno kakvo da napravq kak da postupq kogato mi se priiska da go vidq

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

50_cent_fan
10-15-2006, 17:07
premesti se da jivee6 pri nego

10-15-2006, 17:10
az sam samo na 16 i nqmam tazi vazmojnost i dvamate bihme go napravili no no ne mojem:((

tedinkata_
10-15-2006, 17:11
opredeleno si vlubena vav vaprosnoto momche :roll: ;) kogato ti si priiska da se vidite moje prosto da mu se obadish po tel - povqrvai mi-dori samo glasat mu shte te uspokoi dostata4no ako 4uvstvata ti sa tolkova silni kolkoto opisvash :!: uspex ;-)

10-15-2006, 17:25
ne az ne iskam glasut mu iskam samiq nego i tova e nai lo6o vednuj toi mi kaza ti si vsi4ko za men kogato az sam bez nego az sam''ni6to''

tedinkata_
10-15-2006, 17:31
ne az ne iskam glasut mu iskam samiq nego i tova e nai lo6o vednuj toi mi kaza ti si vsi4ko za men kogato az sam bez nego az sam''ni6to''

xmm....ami mila v toq slu4ai govori s nego kaji mu kak se chuvstvash kogato ne e do teb... mislq 4e dvamata shte stignete do izxod ot sityaciata :) uspex :!:

BUBU_to4ka_TO
10-15-2006, 17:33
ami naka4i si navsqkade iz staqta negovi snimki i kogato ti se priiska da e do teb vzemi list4e hartiq i zapo4ni da pi6e6 vsi4ko kakvo ti e na syrceto dokato go izpi6e6 6te ti olekne :roll: uspeh :smt026 :smt023

koalka
10-15-2006, 18:00
Твоето не е само харесване.Ти направо си си влюбена.Да,тъжно е и ти е гадно,когато не го виждаш,но това е любовта понякога.Но тези моменти са несравними в сравнение с радостните.Това е признак,че се обичате.Опитай се да го чуваш по-често,да се виждате и така.

sherry
10-15-2006, 18:15
Оф, много кофти така, защото ако недай си Боже се разделите, много ще страдаш :( Както и да е, влюбена си, имаш нужда от топлина и от човека, когото обичаш, нормално е постоянно да ти липсва. Трябва да се постараеш да мислиш по-оптимистично и да не се сдухваш за глупости. Все пак сте заедно и се обичате, това е важното

nadrusalko
10-15-2006, 19:00
az pa shti kaja kvo ti stava - LUDA SI MA -TI NE SI NORMALNA 8-[ [-o< [-o< [-o< ako imax takava priatelka shtiah da q pratq v klinika za dushevno bolni da ne q pogledna ve4e :smt018

KuReC
10-15-2006, 19:25
kvo da naprai6 li zemi idi sa pregledai 6ot kakto kaza gosta ti ima ne6to

Mike-Jones
10-16-2006, 10:26
pak pinizi

10-16-2006, 13:55
kvo da naprai6 li zemi idi sa pregledai 6ot kakto kaza gosta ti ima ne6to'ne o4akvah nqkoe mom4e da me razbere ;(

dAnnyb0y
10-16-2006, 14:04
Разбира се. Просто си влюбена. Това, което чувстваш е красиво, но понякога и мъчително, защото искаш да си 24 часа с любимия.
Това е не само физическо привличане, но си намерила и нещо духовно у него, което те подтиква да си покрай него, защото те допълва.
В моменти, когато много искаш да си е при теб, а не може в момента, му се обаждай, пусни му хубав SMS... ако не друго, то поне ще го накараш да се усмихне :)
А и не забравяй, че има много ценни неща като семейство, приятели и важни като учение и собствена реализация. Тези неща са не по-малко значими от любовта и не трябва да ги забравяш, колкото и да си влюбена.
Радвай му се на това чувство, а недей да страдаш. Това, че го изпитваш означава, че до себе си имаш човек, който също те обича и ти дава хиляди причини да искаш да е до теб. Желая ти щастие !

10-16-2006, 14:33
kvo da naprai6 li zemi idi sa pregledai 6ot kakto kaza gosta ti ima ne6to'ne o4akvah nqkoe mom4e da me razbere ;(

Аз съм момче и напълно те разбирам,тъй като съм в същотото положение.Мога да ти кажа само живей си живота и не се тревожи.При теб поне е споделено,а при мен не е.Дори ми се струва на моменти,че момичето се възползва много от тази моя слабост за разни нейни цели. :cry:

kobrichka
10-16-2006, 14:51
бих ти казала да не страдаш,а да се наслаждаваш на всеки един миг с него.Всяка вечер когато искаш да го видиш и да си до него просто си спомни за прекрасните мигове заедно и за това че утре ще го видиш и за пореден път ще си щастлива,защото знаеш че си способна да обичаш и да бъдеш обичана,въсползваи се от всеки един миг с него,не се натъжаваи а се наслаждаваи на любовта.

iiirish
10-16-2006, 14:52
нормално е да искаш обичания човек да е до теб непрекъснато и да е отдаден на теб 100 %, но това е вевъзможно освен като не живеете заедно...

аз например като усетя липсата му или като ми се прииска в даден момент страшно много да си го гушна и да го усетя до мен, просто му пиша смс и той ми се обажда по тел и си говорим. така е много по-леко ;)

10-16-2006, 16:54
da blagodarq vi i tuk idva o6te ne6to strahuvam se da ne bi bez da usetq da vzema da go zadu6avam da ne bi s moi obajdaniq da mmu dosadq tui kato nz dali na mom4etata im e priqtno priqtelkata da im se obajda proto da gi 4ue