PDA

View Full Version : за тези,които вярват не вярват в любовта



olive_oil
10-15-2006, 17:13
кой ви накара да кажете думите "няма/има любов"
Аз лично не вярвам че я има

BUBU_to4ka_TO
10-15-2006, 17:17
vinagi sym vqrvala v liubovta o6te ot prikazkite za princesi kogato bqh malka i 4estno da si kaja do sega nikoi ne me e nakaral da si promenq mnenieto O:)

mrsy
10-15-2006, 17:42
кой ви накара да кажете думите "няма/има любов"
Аз лично не вярвам че я има
Сам се накарах ;) ... просто стигнах до това заключение.. :) С днешните момичета за ква любов си говорим ? :lol:

koalka
10-15-2006, 17:51
Аз и преди да срещна човека,с който искам да съм цял живот,преди да срещна любовта,знаех,че я има.Но сега наистина с всеки изминал ден разбирам все повече и повече какво значение има тази дума.

rali4ka91
10-15-2006, 17:52
кой ви накара да кажете думите "няма/има любов"
Аз лично не вярвам че я има
Значи още не си я открил/а...
Любов има...и се усеща

TeditoOoo
10-15-2006, 17:54
Ми и на мен понякога ми се иска да не вярвах,но...уви-има я!Има я и от нея често много боли.Затова в някои моменти съм предпочитала да я нямаше.И все пак,колкото и да е гадна понякога,любовта си остава наи-великото чувство и щом съществува,значи просто така трябва. Когато ни кара да страдаме,тя ни учи...учи ни да живеем може би.

sherry
10-15-2006, 18:12
Това, че от любовта боли, не означава, че любовта не съществува! Повечето хора казват, че няма любов, но това не е така...Или не са я срещнали още, или са останали разочаровани от нея...

dAnnyb0y
10-16-2006, 16:24
Любов има. Дали си я срещнал/а или не е въпрос на време. Понякога, обаче възниква въпросът какво точно е любовта и е ли тя само щастие. С течение на времето ще осъзнаеш, че любов и тъга са тясно свързани. Ще има разочарования и невидими рани. Ще мислиш, че любов няма, а понякога, че и щастието не съществува. После отново ще се влюбваш... бъдещето е пред теб. Но любов има така, както съществуват вяра и надежда, така както има приятелство и най-вече, както я има тъгата. Друг е въпросът, какво за теб е любовта, но това зависи много от степента на духовно извисяване, от подбора на ценности, които да отстояваш и не на последно място от опита в живота. Дерзай, успех!