PDA

View Full Version : Programa za noti



Alex4enceto
10-15-2006, 17:16
Trqbva mi programka, koqto naprimer kato si pusna nqkoq pesen i tq da mi pokazva notite... ima li izobshto takava? #-o

Alex4enceto
10-15-2006, 19:27
V tova koeto kaza nqma nikuv smisul :wink: kvo znachenie ima dali mojesh da chetesh noti, vseki moje da gi "slusha", no ne vseki moje da chue i razlichi koq tochno e notata. A ponqkoga e mnogo trudno da proizvedesh na nqkoi muzikalen instrument tova koeto si chul, osobenno na strunnite instrumenti (lichno moe mnenie) .. blagodarq vse pak

Alex4enceto
10-16-2006, 07:58
Of zapochvash da mi tichkash po nerva... Kakvo obshto ima cheteneto i pisaneto. Ne mi kazvai che kat slushash nqkoq pesen znaesh vyv vseki edin moment koq nota svirqt! :evil:

WILD__BOY
10-16-2006, 08:03
Of zapochvash da mi tichkash po nerva... Kakvo obshto ima cheteneto i pisaneto. Ne mi kazvai che kat slushash nqkoq pesen znaesh vyv vseki edin moment koq nota svirqt! :evil:

И мачока ще ти каже, че е така.
А аз като човек занимаващ се от доста време с компютри ще ти кажа, че за такава програма не съм чувал и мисля, че е малко вероятно да има. Но един визуализатор може да ти свърши работа... донякъде.

Alex4enceto
10-17-2006, 16:48
Of zapochvash da mi tichkash po nerva... Kakvo obshto ima cheteneto i pisaneto. Ne mi kazvai che kat slushash nqkoq pesen znaesh vyv vseki edin moment koq nota svirqt! :evil: Toчно така е! Всеки музикант, който познавам може!

A nqkade da sum kazala che az sum muzikant?????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ????????????

WILD__BOY
10-17-2006, 18:00
Of zapochvash da mi tichkash po nerva... Kakvo obshto ima cheteneto i pisaneto. Ne mi kazvai che kat slushash nqkoq pesen znaesh vyv vseki edin moment koq nota svirqt! :evil: Toчно така е! Всеки музикант, който познавам може!

A nqkade da sum kazala che az sum muzikant???????????????...

Като не си музикант недей да инатстваш.
И какво провокира това грубо държание? :-s

Stan THE MAFIA BOSS
10-19-2006, 18:24
sibelius mnoo dobra i leszna za boravene

Alex4enceto
10-20-2006, 20:24
Of zapochvash da mi tichkash po nerva... Kakvo obshto ima cheteneto i pisaneto. Ne mi kazvai che kat slushash nqkoq pesen znaesh vyv vseki edin moment koq nota svirqt! :evil: Toчно така е! Всеки музикант, който познавам може!

A nqkade da sum kazala che az sum muzikant??

А като не си, за какво са ти ноти?!


Abe kakvo te interesuva teb kakvo shte pravq s programata, tva si e lichno moq rabota... pitam dali znaete da ima takava, ako znaesh otgovarqsh, a ne mi se praish na profesor. kvo kat svirish na kitara, da ne da si 100 kila....

Alex4enceto
10-21-2006, 12:02
Nujni sa mi za izpulnenieto na edna moq taina misiq ;)

WILD__BOY
10-21-2006, 18:30
Nujni sa mi za izpulnenieto na edna moq taina misiq ;)

Да не си в къщата на бай брат ми?! Гаро ти ли си бе мацко?

Thug_Life
10-21-2006, 18:54
абе не ти тряя програми треа да имаш музикален слух тфа е

Alex4enceto
10-22-2006, 18:55
Abe mislq che az si znam nai dobre kvo mi trqbva...

WILD__BOY sht tihu ne me izdavai she mi provalish misiqta i she ni otrejat ot biudjeta i nqma da ima pari da si kupa gel da se gelosam :cry: