PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Човекът, който ме прави щастлива ... !



rAlInKa
10-15-2006, 17:42
Просто искам да споделя...а и да разбера чувствали ли сте това?Обичам един човек повече от всичко,повече от всеки друг.Човек които ме кара да се чувствам повече от прекрасно,на когото мога да разчитам винаги и за всичко,който ме разбира,който ме обича...Казвали са ми много момчета:"Дано се появи човек,който да те прави истински щастлива!!!"И ето че се появи.Забравям за всичко и всички и съм само с него мисля само за него,оставям всичко на заден план...Нямам какво повече да кажа...не мога да го опиша с думи...

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

tedinkata_
10-15-2006, 17:45
Просто искам да споделя...а и да разбера чувствали ли сте това?Обичам един човек повече от всичко,повече от всеки друг.Човек които ме кара да се чувствам повече от прекрасно,на когото мога да разчитам винаги и за всичко,който ме разбира,който ме обича...Казвали са ми много момчета:"Дано се появи човек,който да те прави истински щастлива!!!"И ето че се появи.Забравям за всичко и всички и съм само с него мисля само за него,оставям всичко на заден план...Нямам какво повече да кажа...не мога да го опиша с думи...


emi bravo macka -tova e nai-gotinoto da sreshtnesh spodelenata lubov =D> pojelavam ti oshte dulgo vreme da q zadurjish :wink: uspex :)

TeditoOoo
10-15-2006, 17:47
Да определено съм се чувствала така :smt050 Наистина е страхотно чувство,още повече,ако е споделено :smt049
П.П.Само внимаваи с това забравяне на всичко останало...аз си поизпатих.(фр ми се сърдеха)

koalka
10-15-2006, 17:48
Това е много хубаво.Напълно те разбирам,защото се чувствам по същия начин! :D

dAnnyb0y
10-16-2006, 16:07
Щом си го открила, бори се за него. Това е влюбеност и привързаност. Ако прерастне в истинска взаимна любов .. ще се чувстваш още по-страхотно. Успех ! :)

FiRe_LaDy
10-16-2006, 16:48
Ami imam takav chovek na kogoto naistina mnogo razchitam i adski mnogo si obichkam,no sme si samo priqteli nishto poveche,ama i taka e qko.Mnogo se radvam,che go poznavam.Super ee. :smt058 \:D/ \:D/ \:D/

sladi4ka03
10-16-2006, 16:58
Mi bravo na teb,tova e mnogo hubavo da ima6 takava naistina spodelena liubov.Az li4no v momenta se 4uvstvam po su6tiq na4in i naistina tova e strahotno.Pojelavam ti i za napred da bude taka! :smt007

PerfectStrang3r
10-16-2006, 17:25
Аз срещнах тази споделена любов и летя, от тогава. Прекрасно е, пожелавам на всеки да го изпита - заслужава си !

Tender Poison
10-16-2006, 20:03
=D> =D> =D> \:D/ =D> =D> =D> \:D/

No_LiMiTe^f
10-16-2006, 20:33
Аз пък не съм и се радвам,защото момичетата на моята възраст(аз съм на 17) ако намерят от толкова рано любовта и така пропускат много неща!Естествено след някоя друга година бих се радвала ако я намеря! :smt052

ThePainIsReaL
10-16-2006, 20:42
Много се радвам за теб . И написаното до една степен ме кара да вярвам , че лошите периоди в една връзка преминават :mrgreen: 10x

iiirish
10-16-2006, 20:53
най-хубавото е когато откриеш човека когото сякаш си чакал всяка нощ, всеки ден, чакал си за една усмивка, за едни топъл поглед...

познавам това чувство и знам, че то е прекрасно. то не може да се опише с нищо, с нито една друга емоция, с нито една друга тръпка... думите са толкова малко когато трябва да опишеш любовта - човека без когото всичко е сиво, човека без когото няма смисъл дори сутрин да изгрее слънцето, човека без когото нямаш сили дори да вдишаш глътка въздух... ех, думите наистина не стигат :smt050

exelero
10-16-2006, 22:52
май само момичетата могат да обичат толкова много аз що немога тей ? а дори не знам какви чуства имам....... тъпо