PDA

View Full Version : flirt!



10-15-2006, 18:49
Zdravei vsi4ki!ta nz dali temata ne se povtarq,no iskam da vi pitam kak da flirtuvam s nqkoi koito dori ne poznavam(kato izklu4im zapoznanstvoto)? :D :D :D

10-15-2006, 18:56
s pogled :wink:

iiirish
10-15-2006, 19:00
о, да! погледа определно е много важен дори когато флиртуваш с човек когото познаваш. един предизвикателен поглед и една усмивка понякога вършат чудеса ;)

No_LiMiTe^f
10-15-2006, 19:16
Съгласна съм с горните 2 мнения!Пускаш един поглед и... :)

KuReC
10-15-2006, 19:21
kat se zapoznai6 s momi4eto/mom4eto ...

NiKOLAN
10-15-2006, 19:57
s pogled :wink:

tX
10-15-2006, 20:00
Zdravei vsi4ki!ta nz dali temata ne se povtarq,no iskam da vi pitam kak da flirtuvam s nqkoi koito dori ne poznavam(kato izklu4im zapoznanstvoto)? :D :D :D
Като го целиш с бирени капачки и му подвикваш 'Марусияяяяяя, ила на наш`та маса !'

Cosmo
10-16-2006, 12:41
saglasna sam....pogled,usmivka,dobro darjanie i hubav vynshen vid..... :) :)

kobrichka
10-16-2006, 13:07
и аз мисля като останалите погледа е мн важен и може да постигнеш чудеса :wink:

BUBU_to4ka_TO
10-16-2006, 13:13
abe stiga s toz pogled...to biva biva ama vseki edno i sy6to....ne e SAMO pogled ima6 i ezik da govori6 trqbva da nakara6 na 4oveka da mu e interesno s teb pyk posle sy6tiq toq ezik moje i za dr ne6ta da go polzva6 :smt008 ina4e i jestove i tanci(ako ste na disko) i mn dr ne6ta moje6 da napravi6 za da flirtuva6

dAnnyb0y
10-16-2006, 13:44
Тъп въпрос... няма определен начин за флирт, трябва да ти дойде отвътре и по-важното да има приемане от другата страна.

iskamTe_vednaga
10-16-2006, 14:23
Какво е флиртът - докосване, поглед, усмивка или казана реплика? Както и да го наречем това е вид любовна игра между двама. Някои жени са овладели умението да флиртуват, което ги превръща в интересни и неустоими за мъжкия пол.
1. Гледайте в очите желания мъж, когато говорите с него.
2. Обръщайте се към него по име.
3. Бъдете приятелски настроени. Показвайте чувство за хумор.
4. Бъдете добри слушателки, задавайте му въпроси и показвайте интерес към него и това, което ви говори.
5. Правете му комплименти.
6. Погрижете се да изглеждате добре. Всеки харесва добре облечени и поддържани жени. Езикът на тялото и жестовете също са много важни.
7. Не преследвайте този, когото харесвате. Постарайте се, когато сте заедно да прекарвате приятно и да събудите интереса му към вас. Оставете го да поиска да бъдете по-дълго само двамата. И той ще ви потърси сам. :lol: :lol: :smt006

I_ve7o
10-16-2006, 16:56
Какво е флиртът - докосване, поглед, усмивка или казана реплика? Както и да го наречем това е вид любовна игра между двама. Някои жени са овладели умението да флиртуват, което ги превръща в интересни и неустоими за мъжкия пол.
1. Гледайте в очите желания мъж, когато говорите с него.
2. Обръщайте се към него по име.
3. Бъдете приятелски настроени. Показвайте чувство за хумор.
4. Бъдете добри слушателки, задавайте му въпроси и показвайте интерес към него и това, което ви говори.
5. Правете му комплименти.
6. Погрижете се да изглеждате добре. Всеки харесва добре облечени и поддържани жени. Езикът на тялото и жестовете също са много важни.
7. Не преследвайте този, когото харесвате. Постарайте се, когато сте заедно да прекарвате приятно и да събудите интереса му към вас. Оставете го да поиска да бъдете по-дълго само двамата. И той ще ви потърси сам.


\:D/ \:D/

problem4e
10-17-2006, 12:33
къф флирт бейби?!?!Аз винаги съм флиртувала с което и да е момче.Флиртът е гледане , канене на танц , прегръщане и еи такифа !!! OBI4AM TE MITE !!!! MNOGO TE OBI4AM!!!! TI SI GO ZNAE6!!!!

tX
10-17-2006, 12:35
къф флирт бейби?!?!Аз винаги съм флиртувала с което и да е момче.Флиртът е гледане , канене на танц , прегръщане и еи такифа !!! OBI4AM TE MITE !!!! MNOGO TE OBI4AM!!!! TI SI GO ZNAE6!!!!
ЛЮБИМ ТЕ МИТЕ, ША ЗНАЙШ! ЯЗ САМО ФЛИРТУВАМ СЪС СИТЕ, МИТЕ, АМА ТЕБ НАЙ ТА ТАЧЯ! :mrgreen:

everything
10-17-2006, 12:39
поглед \:D/

10-17-2006, 15:35
хаах вие се побъркахте с тоя поглед бе... ми ако щеш имай наи предизвикателния поглед, ако като си отвориш устата си най-големия селянин... какъв ще е резултата? - Отново сам!!! или сама!!! :lol: Флирта е поредица от действия и емоции... първото, от което се нуждае човек за такова начинание е увереност в себе си(повечето хора са толкова неуверени, че трудно биха завързали интересен разговор с момиче)!!!Това е най-важното... другите неща са предизвикване на интерес, докосване, способност да накараш момичето в случая да се смее, да я поставяш в най-различни ситуации - от радост до тъга, да направиш така, че се чувства щастлива, ядосана, потресена, привързана и т.н :lol: абе какво ви говоря... живейте си живота, радвайте се му и някой ден ще разберете как стават нещата... а дори може и да разберете, че сте затворени в рамки, които не ви позволяват да сте вие каквито в действителност сте, а сте вие каквито всъщност ви е направило обществото :wink: :-({|= :smt008 :smt008 :smt008 [-X ](*,) \:D/ :smt006

quench
10-17-2006, 15:53
Не я пийте тая водка "Флирт" - от нея боли главъ.По-добре Абсолют

Viktoriq_
10-17-2006, 17:52
според мен е адски комплексно ! с поглед , с тяло ... с излъчване , пък знам ли въобще какво ли е ! момчето срещу теб или разбира намека или не ... Това е !!!
според мен ако ти е " хвърлил око " няма значение какво ще направиш , той ще е твой ! ;)