PDA

View Full Version : Заблуди Или Не



tedinkata_
10-16-2006, 09:02
На всяка една жена се е случвало да си мисли, че мъжете не я забелязват, поради това, че краката й не са достатъчно дълги, косите - не са руси, гърдите - не са толкова големи, колкото би искала и други предрасъдъци, които само й пречат да свалите мъжа, който харесва. Съществуват множество заблуди свързани с това какви жени харесват мъжете, като тук ще представим най-често срещаните от тях. Голяма част от жените си мислят, че е задължително да имат големи гърди, за да си паднат мъжете по тях. Защото мъжете почти винаги се заглеждат в дами с големи гърди, но това е така не защото са ги харесали, а просто от учудване. Никой нормален мъж не би си паднал по жена с гърди като Катя от “Дует Ритон”. Нека вземем за пример Мег Райън, Дрю Баримор, Джулия Робъртс - те не се славят с големи гърди, но имат толкова много обожатели от мъжка страна.

Друг мит е, че дългите крака правят жената сексапилна. Това, че Наоми Кембъл има ненормално дълги крака, не значи, че това я прави сексапилна. Със сигурност манекенките се харесват на модните дизайнери, които искат дрешките им да се развяват на закачалки с дълги крака. Доста от мъжете смятат, че манекенките се доближават по-скоро до някое извънземно, отколкото до жена. Памела Андерсън и Бритни Спиърс нямат дълги крака, но това не им пречи да привличат мъжете. Напротив, Памела дори се превърна в сексимвол.
Блондинките са винаги по-предпочитаните жени. Поредната заблуда! Разбира се, че има жени, на които русото им отива, особено ако са такива по рождение, но има толкова брюнетки с пленяваща външност, на които много блондинки могат да зивидят. Наталия Гуркова или Жени Калканджиева - и двете са тъмнокоси красавици. Ами Лара Крофт- идолът на толкова компютърни манияци ?
Мъжете харесват високи и слаби жени. Това е също една от често срещаните заблуди! Ако високият ръст се считаше за предимство, тогава на женските баскетболните мачове трябваше да гъмжи от мъже, които да скандират имената на всяка една от баскетболиските. Едва ли някой мъж с нормален ръст би си хванал висока приятелка да го комплексира. Ако прибавим и това да сте много слаба и изглеждаща като концлагерист на диета, проблемът с намиране на мъж се задълбочава.
Това, че мъжете харесват сексапилни жени също не е истина. Сексапилните жени плашат мъжете, тъй като имат много повече опит и ще диктуват положението в леглото. Освен това мъжете гледат на тях като нещо недостижимо и затова ги отбягват.
Добре гримираната жена има повече шанс да свали някой мъж. Това също е една от най-често срещаните заблуди. Ако не вярвате, качете се в обществено превозно средство с рокля с гол гръб, 2 килограма грим и прическа ала Татяна Дончева и най-големият Казанова ще побърза да слезе на следващата спирка. Една прекалено гримирана жена създава притеснения и неудобства на мъжа, например при целуване, за да не и размаже грима и червилото.

Изводът, който можем да направим е, че всеки мъж си има свой вкус. Ако всички мъже си падаха само по определн тип жени, досега голяма част от дамите нямаше да имат кавалери, а реалността е друга. Така че не се поддавайте на заблуди, а се поогледайте, срещайте се с повече хора и ще намерите своя мъж – мечта, ако вече не сте, а той - своята принцеса

[Темата не е моя] - Някакви мнения по нея все пак ?

6emet4e
10-16-2006, 09:10
\:D/

WILD__BOY
10-16-2006, 09:27
Е тва е.. няма такава глупост. Кво се самозаблуждавате. Са ще пуснеш тема, че харесваме момичета с отпуснати тела, тресящи се кореми и космати крака (къси като трупчета).
Мен ме кефят дългите крака. ;) и нито памела, нито бритни ме кефят :-s
не всички манекенки ме кефят, камо ли наоми, но обичам слаби, стегнати тела, и грация
а и една жена трябва да има акъл. ;) и то на нниво, не просто за да не и литне главата.
:::
лек ден

tedinkata_
10-16-2006, 09:32
Е тва е.. няма такава глупост. Кво се самозаблуждавате. Са ще пуснеш тема, че харесваме момичета с отпуснати тела, тресящи се кореми и космати крака (къси като трупчета).
Мен ме кефят дългите крака. ;) и нито памела, нито бритни ме кефят :-s
не всички манекенки ме кефят, камо ли наоми, но обичам слаби, стегнати тела, и грация
а и една жена трябва да има акъл. ;) и то на нниво, не просто за да не и литне главата.
:::
лек ден

xaxx nikade ne pishe 4e харесваte момичета с отпуснати тела, тресящи се кореми и космати крака (къси като трупчета).
ama tva si e vapros na razbirane kakto zavurshva nakraq temata de-Изводът, който можем да направим е, че всеки мъж си има свой вкус!!!
kvo pove4e da kaja!!! leka vecher

Cosmo
10-16-2006, 09:47
Pyrvo ne mojesh da slagash opredelena grupa myje/momcheta pod edin znamenatel...posle edno momiche sas dobre slojeno tqlo,malko grim i dobre poddyrjana kosa(nezavisimo ot cveta),s podbrani drehi,podhodqshti za tqloto mu moje da privleche vnimanieto na momcheto...tova e,prosto trqbva da ziglejda estestveno za da postigne tova koeto iska....

sAsHeTo0_f
10-17-2006, 06:49
da tva e vqrno seki si ima svoi vkus no ima i takia det mislqt samo za edno ....baaaa mnoo tvarejni

10-17-2006, 11:10
Изчетох 5-6 реда и се отказах по-нататък.
Аз викам АЙДЕ ВИЕ ДА НЕ НИ КАЗВАТЕ К'ВИ ЖЕНИ ХАРЕСВАМЕ НИЕ, а?!

Като съм погледнел жена с големи гърди, съм я гледал от учудване, а не, защото ми харесва :lol: Тука ме съборихте от стола!

Харесвам дългите крака, харесвам големите гърди, харесвам стегнатите и малки дупета! Вярно е, че най-важно е партнъора да ми допада по характер, но да изключвате напълно тия предните неща си е пълна глупост и самозаблуда!

koalka
10-17-2006, 12:58
Интересни темички пускаш напоследък.Но мисля,че темата е повече за успокоение на жените,ама хайде.Еми...има всякакви вкусове-права си,но има доста,които харесват големи гърди и уверявам те не е от учудване.Има и доста,които харесват блондинките.Харесват и жени с малки гърди и някоис дълги крака.

koalka
10-17-2006, 13:02
Интересни темички пускаш напоследък.Но мисля,че темата е повече за успокоение на жените,ама хайде.Еми...има всякакви вкусове-права си,но има доста,които харесват големи гърди и уверявам те не е от учудване.Има и доста,които харесват блондинките.Харесват и жени с малки гърди и някоис дълги крака.Е,може Памела Андерсън да има не много дълги крака,но е харесвана не,защото е добра актриса или нещо такова,а защото има цици и е руса-факт.Аз съм момиче,но на мен Памела Андерсън не ми харесва-стандартна красота(руса,цици и т.н.),много повече ми харесва Еми Лий(вокалистката на Евънесънс),която е много хубава според мен от повечето миски и е хубава дори и без грим,дори и да не слага тонове грим(визирам Памела Андерсън).

10-17-2006, 16:05
Хахахах, Amy Lee, ахахах.
Пак се изказа.