PDA

View Full Version : Правим 6 месеца а незнам какво да купя



IcHkO
10-16-2006, 09:43
Здравейте,
с приятелката ми правим 6 месеца след някой ден, а аз незная какво да и купя.
Очаквам съвет.

Nifada_
10-16-2006, 12:02
На момиче винаги можеш да купиш доста неща, искам дакажа, ч ее по-лесно отколкото на момче. Като начало едни хубави цветя ще направят чудеса. Не е нужно да са много, ( задължително нечетен брой) и най-добре да са рози. Например 3 или 5 рози с разни там зеленини около тях и с панделка...в цветарските магазини ги правят много добре. успех!

kofti_nick
10-16-2006, 12:20
И идно ГОЛЯЯЯЯЯЯЯМОООООО плюшено мече

koalka
10-16-2006, 12:39
Ами купи и нещо,което тя харесва...в смисъл,ако харесва плюшени играчки можеш това да и купиш или нещо друго.Но според мен задължителни са и цветята.

BUBU_to4ka_TO
10-16-2006, 12:56
dar.bg tam ima mn qki ne6ta i sym vzimala na priqtelq mi ot tam i sym dovolna

tX
10-16-2006, 14:19
Здравейте,
с приятелката ми правим 6 месеца след някой ден, а аз незная какво да и купя.
Очаквам съвет.
Космодиск. :|

vladi_addict
10-16-2006, 18:33
Здравейте,
с приятелката ми правим 6 месеца след някой ден, а аз незная какво да и купя.
Очаквам съвет.
Космодиск. :|
добър избор. - "Когато си го сложа отзад, болките минават"
ще се зарадва :P

Tender Poison
10-16-2006, 19:58
На мене лично един букет ми е достатъчен,защото обожавам цветята :smt007

dream_dragon
10-16-2006, 20:14
Ами момичетата харесват плюшени и лъскави неща. Абе от де да знам, нали е твоето гадже?!

iiirish
10-16-2006, 20:18
за мен е важен жеста, е не толкова стойността или предмета на жеста. дори един букет от рози би я зарадвал, защото това е доста романтично и няма момиче, което да не обича подобен вид подаръци ;)

NaDuFcHe
10-16-2006, 20:23
Shtom e ot choeka koito obichash nqma znachenie kakvo e..Na men priqtelq mi podari edin ogromen plushen zaek koito e malko po golqm ot mene i mnogo se zaradvah....Veche mi stanaha 2... hahaha :) I e super sladuk de i mnogo se zaradvah moje d aprobvahs s neshto plusheno ili suvenirche Ako iskahs da e neshto po razlichno vzimahs vasha obshta snimka i q slagash v podhodqshta ramka tova + edin hubav boker tozichki a moje i samo edna de i end akarticghka v koqto pishesh kakvo chustavsh shte q zaradva adski mnogo :)

ThePainIsReaL
10-16-2006, 20:47
Най-добра ми се струва идеята за цветята и нещо друго - обмисли предварително какво ( :mrgreen: ) и къде ще го правите . И бъди максималко нежен , мил .. покажи й , че ще е важна и ще е важна за теб :D Няма как да не е удивена .

tX
10-17-2006, 10:53
Здравейте,
с приятелката ми правим 6 месеца след някой ден, а аз незная какво да и купя.
Очаквам съвет.
Космодиск. :|
добър избор. - "Когато си го сложа отзад, болките минават"
ще се зарадва :P
Именно. :mrgreen:
Космодиска е по-добър подарък дори от джапанките и вибратора. :mrgreen:

edit:

NaDuFcHe, кто гледам как пишеш си мисля, че теб могат да те зарадват и с продупчена бирена капачка за подарък... :|
'hoeka', 'plushen', 'd aprobvahs', 'plusheno', 'iskahs', 'boker', 'tozichki', 'end', 'akarticghka' ... :| Разбирам, че повечето ви мързи да ползвате кирилица, 'щото кирилица ползват само кретените' ама помислете и за нас кретените... ако пък не, поне се опитваите да спазвате някакъв правопис, а не да седя и да се чудя 'ся таз мнение ли дава или псува на Влашки ?' ...