PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Той май ме харесва, аз него не .. :)



PocuTy
10-16-2006, 11:00
Здравейте,ФОРУМЦИ!Май и на мен вече ми се наложи да се опра до вашата помощ!
Та историята е следната:Значи в моя клас има едно момче!Та имам чувството,че той ме харесва,а и всички ми го казват!А го приемам само като приятел,ама той.....незнам!Като си стоя през часоветв на чина и той само ме гледа!Когато има свободно място до мене винаги иска да сяда той до мене!Както днес например си стоим в часа и аз нещо се бях замислила и се усмихнах понеже се сетих за нещо хубажо и ж тоя момент го виждам как ме гледа.....направо......почвам да се чувствам някак си неудобно всички да ми казват това и онова!Моля Ви кажете ми какво да правя!Дайте ми съветче...умолявам Ви!!!
П.П. :Благодаря Ви предварително!! O:)

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

She-Devil
10-16-2006, 11:08
не се ли сещаш?говори с него и изяснете проблема...

Forslor
10-16-2006, 11:10
Здравейте,ФОРУМЦИ!Май и на мен вече ми се наложи да се опра до вашата помощ!
Та историята е следната:Значи вмов клас има едно момче!Та имам чувството,че той ме харесва,а и всички ми го казват!А го приемам само като приятел,ама той.....незнам!Като си стоя през часоветв на чина и той само ме гледа!Когато има свободно място до мене винаги иска да сяда той до мене!Както днес например си стоим в часа и аз нещо се бях замислила и се усмихнах понеже се сетих за нещо хубажо и ж тоя момент го виждам как ме гледа.....направо......почвам да се чувствам някак си неудобно всички да ми казват това и онова!Моля Ви кажете ми какво да правя!Дайте ми съветче...умолявам Ви!!!
П.П. :Благодаря Ви предварително!! O:)
Не виждам никъде да пишеш ,че и ти го харесваш. (Приемаш го само като приятел.) Не давай празни надежди на "дитето" . Старай се да не пускаш слухове ,че и ти го харесваш(след като не е така, ако пък си го 'аресала -- ДЕЙСТВАЙ). Те приятелите мн работи може да казват,ама да ти кажат и с кой да тръгнеш [-X Щом не изпитваш нищо към въпросното момче ,не прекрачвай границата на приятелството за да не си помисли нещо друго.

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-16-2006, 11:52
Ами не мисля че можеш да направиш нещо не можеш да му забраниш да те гледа а още по малко да те харесва :]

10-16-2006, 12:02
Здравейте,ФОРУМЦИ!Май и на мен вече ми се наложи да се опра до вашата помощ!
Та историята е следната:Значи вмов клас има едно момче!Та имам чувството,че той ме харесва,а и всички ми го казват!А го приемам само като приятел,ама той.....незнам!Като си стоя през часоветв на чина и той само ме гледа!Когато има свободно място до мене винаги иска да сяда той до мене!Както днес например си стоим в часа и аз нещо се бях замислила и се усмихнах понеже се сетих за нещо хубажо и ж тоя момент го виждам как ме гледа.....направо......почвам да се чувствам някак си неудобно всички да ми казват това и онова!Моля Ви кажете ми какво да правя!Дайте ми съветче...умолявам Ви!!!
П.П. :Благодаря Ви предварително!! O:)
Не виждам никъде да пишеш ,че и ти го харесваш. (Приемаш го само като приятел.) Не давай празни надежди на "дитето" . Старай се да не пускаш слухове ,че и ти го харесваш(след като не е така, ако пък си го 'аресала -- ДЕЙСТВАЙ). Те приятелите мн работи може да казват,ама да ти кажат и с кой да тръгнеш [-X Щом не изпитваш нищо към въпросното момче ,не прекрачвай границата на приятелството за да не си помисли нещо друго.
Ми да именно!Аз нямам чувства към него!Не съм му давала и никакви надежди!Просто го приемам като приятел!Ама той....дори и не съм сигурна дали има нещо към мене,ама всички викат,че то си личало,а и той е идвал до нас доста пъти!Постоянно ми пише смс-и!Дори мои съученички мв пита що само намен пише,а не и на тях!МНого ми е объркано в момента,а и той допринася за тоеа!А и не мога да седна и да говоря на тази тема с него! :(

PocuTy
10-16-2006, 12:13
Отгоре бях аз!Сори! :smt016

koalka
10-16-2006, 12:45
Ами и така понякога се получава.Няма какво толкова да направиш...но недей да ходиш при него и да му казваш направо,че не го харесваш.Просто отиди при него,кажи му,че ти е приятел,но нищо повече.И ако изпитва чувства ще е по-добре да ги превъзмогне,защото ще е зле за него.Но да не стане така,че след като му кажеш,че не го харесваш,да се почнеш ти да го харесваш. :D

PocuTy
10-16-2006, 12:53
Ами и така понякога се получава.Няма какво толкова да направиш...но недей да ходиш при него и да му казваш направо,че не го харесваш.Просто отиди при него,кажи му,че ти е приятел,но нищо повече.И ако изпитва чувства ще е по-добре да ги превъзмогне,защото ще е зле за него.Но да не стане така,че след като му кажеш,че не го харесваш,да се почнеш ти да го харесваш. :D
Ммм няма начин да се окаже после ,че имам чуества към него,защото има друго момче,което обичам! ЕМ иначе мерси,но азсъм му казвала нали,че сме си само FRIENDS,ама той........ ](*,)

dAnnyb0y
10-16-2006, 14:24
Не прави нищо.
Ако той ти каже, че има интерес към теб, тогава поговорете.

PocuTy
10-17-2006, 10:01
Пфф,вече нещо взеха да не се търпят нещата!От моя клас само ме базикат,ама и той иска все да седи до мене!Даже ей сега преди 1 час някаде имахме Музика и една приятелка вика"Аз ще се преместя от тебе,защото той така и така иска само да е до тебе ,че и през тоя час нека е тука!" :-s Направо откачам!Постоянно където сам аз ,там и той!Говоря си с някоя приятелка и и казвам ,че няма да оставам след даскало на СИП и той веднага"Ами и аз няма да остана"и следователно искаше да ме испраща,ама се прибрах сама де!Не му дадох!Не мога и да говоря на тая тема с него,защото е и от моя клас и ми е неудобно! Уфф,какво да правя????
П.П.:Сори ако имам грешки,ама нещо клавиатурата ми не е в ред!

sladuraaa_
10-17-2006, 11:13
Не прави нищо.
Ако той ти каже, че има интерес към теб, тогава поговорете.

koalka
10-17-2006, 11:50
Ами и така понякога се получава.Няма какво толкова да направиш...но недей да ходиш при него и да му казваш направо,че не го харесваш.Просто отиди при него,кажи му,че ти е приятел,но нищо повече.И ако изпитва чувства ще е по-добре да ги превъзмогне,защото ще е зле за него.Но да не стане така,че след като му кажеш,че не го харесваш,да се почнеш ти да го харесваш. :D
Ммм няма начин да се окаже после ,че имам чуества към него,защото има друго момче,което обичам! ЕМ иначе мерси,но азсъм му казвала нали,че сме си само FRIENDS,ама той........ ](*,)Еми ок,по-добре,че няма да стане.Ами тогава нищо не правиш :) Оставяш нещата така,надяваш се чувствата му да не прерастнат и сте си приятели. :wink:

PaChanGa_GiRl
10-17-2006, 12:01
абе няма кво да говориш с него, като видиш, че те гледа го питай "кво ме гледаш бе" :-D поне аз така прая, понеже съм по-отворена :) ае Успех!

PocuTy
10-17-2006, 14:11
Много Ви благодаря на всички за всичко! O:) Ще видя утре как ще мине деня и пак ще пиша какво е станало!

PocuTy
10-18-2006, 14:10
И днес не беше супер ден!Дори взеха да се базикат много хора!Едни нещо приказваха върху една приказката или по -скоро нещо като романче и той ме молеше да кажа,че аз съм жената,пак той беше мъжа,ама така ме молеше,че все едно като на малко бебе!Почвам да се чувствам кофти!А и като ме гледа постоянно!Междучасията идва с мене и приятелки до магазина или пък за кафе някаде!Абе постоянно е край нас!И ме гледа с някаква усмивка! Дори преди 15 минути някаде ми се обади да ме чуел и между другото да ме питал някой работи!Ем това е накратко!Мерси много,че изслушахте досадната ми история и все пак ми давате съвети! O:)