PDA

View Full Version : Странно държание от нейна страна ?!?!



nokia6630
10-16-2006, 11:40
и така ето моята история,
на една екскурзия мноого харесах едно момиче,така и така не можахме да се запознаеме ](*,) ,но се оказа че тая година е в моето даскало.Питах аз една приятелка дали ще може да ни запознае,като отишла при нея и и казала нали,тя казала че и тя иска,защото ме била забелязвала и т.н..И така днес я срещам в училищния двор,отивъм към нея,подавам ръка и казвам Здравей ::: тя само ме погледна,ии си продължи по-пътя :smt017 :smt013 :cry: .Нямам идея защо го е направила,като е казла че иска да се запознаеме,не само на тази моята приятелка.Не съм подходил правилно ли или какво #-o
супер яко ми е сдухано,дайте мнения,момичето е мн красиво,и си струва да се пробвам но ...

mimiiii
10-16-2006, 11:52
.....nooooo si e proli4alo 4e e naduta spored men kolkoto i da e hubava ne si zaslujava daprobva6.posle tq sama 6te doide pri teb spokoino pove4eto momi4eta sa taka!Ne se ot4aivai :wink:

linkin_park_fenka
10-16-2006, 12:02
надута ку*ва 8-[

Cosmo
10-16-2006, 12:30
Ako bqh na tvoe mqsto,sled takava reakciq ot neina strana bih i teglila edna maina!Spored men ne si zaslujava dori da opitvash veche...i ne vqrvai mn mn na dumite na okolnite.... :wink: 8)

10-16-2006, 13:50
а може ли тя да се е притеснила нещо иии знам ли и аз кво може да е станало :-k
смисъл да не тя виновна ....

titin4eto
10-16-2006, 16:00
Да, може наистина да е притеснителна или просто да те е забравила по физиономия... на мен понякога ми се е случвало... :oops: Според мен се пробвай пак - дай й втори шанс, па ако пак не ти обърне внимание - остави я...

IKisseDAGirL
10-16-2006, 16:07
ама вие запознавали ли сте се изобщо? щот на мен 1 човек колкото и да ми е симпатичен, ако не се познаваме и той просто ей така на пътя ми подаде ръка и ми каже "здрасти"... мии ще реша, че нещо не е вред или се базика :-s 8-[

KUM4o
10-16-2006, 16:32
ама вие запознавали ли сте се изобщо? щот на мен 1 човек колкото и да ми е симпатичен, ако не се познаваме и той просто ей така на пътя ми подаде ръка и ми каже "здрасти"... мии ще реша, че нещо не е вред или се базика :-s 8-[
Ами според тебе кво да и каже...Аз съм Петър Петров Панов от Долнонанагорнище на 16 се съм и т.н докъто си каже биографията.Ако на мене някой ме спре и ми подаде ръка и каже здравей кво да не е извън земен :) подаваш ръка здрасти и следва запознанството.Много са ми странни идеалите ви за запознанства...

nokia6630
10-16-2006, 18:21
ама вие запознавали ли сте се изобщо? щот на мен 1 човек колкото и да ми е симпатичен, ако не се познаваме и той просто ей така на пътя ми подаде ръка и ми каже "здрасти"... мии ще реша, че нещо не е вред или се базика :-s 8-[
Ами според тебе кво да и каже...Аз съм Петър Петров Панов от Долнонанагорнище на 16 се съм и т.н докъто си каже биографията.Ако на мене някой ме спре и ми подаде ръка и каже здравей кво да не е извън земен :) подаваш ръка здрасти и следва запознанството.Много са ми странни идеалите ви за запознанства...
именно,незнам какво да мисля,втория път като пробвам,как да подходя,пак така ли със здравей или нещо др,че аз не се сещам :-k