PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Kак да преодолеем мъката от любовта ?



YahoGirl
10-16-2006, 13:13
Kak preodolqvate liubovnite muki-zabravqte za 4oveka,ostavate si priqteli,opitvate se da go namrazite,za da vi e po-lesno...hvurlqte se v avantiuri za po vednuj,zatvzrqte se v sebe si...? :-k neka vseki,koito iska da spodeli svoq izpitan sega6en ili nqkoga6en na4in po-bezbolezneno da svikne s lipsata na liubimiq 4ovek :roll: az li4no ili napulno spiram da mislq za vsi4ko,ne se opitvam da anliziram kakvo e stanalo i otbqgvam da si pripomnqm dori i hubavite momenti ili puk ostavam mn blizka priqtelka s biv6iq :)

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

dAnnyb0y
10-16-2006, 13:53
Разбира се, че няма да го анализираш, когато това ти носи болка. При раздяла, каквато и да е тя, можеш да наблегнеш на възстановяването или на самата раздяла. Ако започнеш да мислиш къде са грешките, защо, как и т.н., рискуваш съвсем да изпаднеш в депресия и да се отдадеш на тъга.
Не трябва да забравяш няколко неща. Първото е, че независимо от изхода на връзката, на теб се е случило нещо хубаво, което ти е носело щастие, нещо което те е обогатило.
По въпроса за приятелите - те са най-добрият лек. Нужно е само да има такава личност около теб, която да прояви инициатива, истински приятел, който да е готов да ангажира времето си за теб. Така по-бързо ще превъзмогнеш всичко.
И да не забравяме... има прекрасни момчета и момичета. За да срещнеш нови интересни хора трябва да се разделиш с някого - т.е. за да има нови срещи трябва да има и нови раздели. Въпроса е мъката и тъгата да не бъдат причина да не оцениш новите хора. Между тях може да има и по-стойностни от досегашните ти връзки, а ти да ги отблъснеш под влияние на депресия.
Така че.. горе главата :)

Nightmare
10-16-2006, 17:07
I don't know who I am, както винаги най точния отговор Dan :)

Няма лек, който да помага винаги. Въпрос на време, въпрос на мислене, въпрос на желание да продължиш напред. Всичко минава, някой спомени остават, за да не забравяме, че въпреки болката сме преживели нещо красиво. И след всяка красота идва малко мъка, след всяка мъка идва отново красивото. Не губи надежда.

PerfectStrang3r
10-16-2006, 17:22
I don't know who I am, същото е и моето мнение по въпроса. Аз лично съм претърпял доста раздели и то все по гаден начин без да съм виновен, ама ги преживях. Трудно, но стана :)

Tender Poison
10-16-2006, 20:25
Разбира се, че няма да го анализираш, когато това ти носи болка. При раздяла, каквато и да е тя, можеш да наблегнеш на възстановяването или на самата раздяла. Ако започнеш да мислиш къде са грешките, защо, как и т.н., рискуваш съвсем да изпаднеш в депресия и да се отдадеш на тъга.
Не трябва да забравяш няколко неща. Първото е, че независимо от изхода на връзката, на теб се е случило нещо хубаво, което ти е носело щастие, нещо което те е обогатило.
По въпроса за приятелите - те са най-добрият лек. Нужно е само да има такава личност около теб, която да прояви инициатива, истински приятел, който да е готов да ангажира времето си за теб. Така по-бързо ще превъзмогнеш всичко.
И да не забравяме... има прекрасни момчета и момичета. За да срещнеш нови интересни хора трябва да се разделиш с някого - т.е. за да има нови срещи трябва да има и нови раздели. Въпроса е мъката и тъгата да не бъдат причина да не оцениш новите хора. Между тях може да има и по-стойностни от досегашните ти връзки, а ти да ги отблъснеш под влияние на депресия.
Така че.. горе главата :)



Абсолютно правилно!!!

iiirish
10-16-2006, 21:00
ами до сега не ми се е налагало да забравям или да "изтръгвам" някой от сърцето си. просто защото никога не съм хлътвала достатъчно дълбоко и сериозно, че да не мога без този човек. винаги съм преживявала разделите като нещо нормално в този живот.

но питам се какво ли ще правя ако загубя човека, който е до мен сега?! мисля, че никога не бих успяла да преодолея загубата, защото едно е харесването, а съвсем друго е... влюбването!