PDA

View Full Version : ревност



10-16-2006, 14:37
Моля ви помогнете!Харесвам едно момче но щом го видя с някое момиче и эапочвам да ревнувам ужасно много!Направо целия ми ден се скапва и эапочвам да си мисля какви ли не неща-че са гаджета,че той я харесва и такива работи! :smt010 моля ви кажете как да направя така че това да не се случва,эащото вече не иэдържам!!!!!!! :smt010 И също да ви попитам как да му покажа че не ми е беэраэличен,эащото мисля че той чувства нещо към мен?
Предварително благодаря!!!!!!

iskamTe_vednaga
10-16-2006, 14:40
na kolko si ?

iiirish
10-16-2006, 14:47
щом не сте гаджета ти дефакто по един или друг начин нямаш правото да го ревнуваш, защото той не е твой така да се каже. и вместо да питаш как да подтиснеш тази ревост, първо се замисли над факта, че тя е безмисленна от твоя страна

kobrichka
10-16-2006, 14:55
нямаш право да ревнуваш,първо се запознаи с него,той да знае за чувствата ти,ако те харесва може да стане нещо между вас и чак едва тогава можеш да испитваш някаква ревност,сега да ти кажа честно е смешно все е дно аз да ревнувам Димитър Бербатов човек които дории не знае за съществуването ми.

FiRe_LaDy
10-16-2006, 15:42
Emi to pochti vinagi lubovta i revnostta vyrvqt ryka za ryka.I pri men beshe taka,ama tova e minalo.Prosto se samozalygvah,che az ne moga da revnuvam i che ne revnuvam i doide edin moment,v koito naistina ne revnuvah.Sega dori i da vidq momcheto,koeto haresvam s drugo momiche - ne mi puka.Typo e da revnuvash bez prichina dori ot nai malkoto!A shto se otnasq za chuvstvata ti - pyrvo se opoznaite,zapochnete da izlizate i to malko po malko neshtata shte se naredqt!Uspeh ;-)

TraPPed
10-16-2006, 15:45
Ami vpredvid 4e toi ne ti e o6te priqtel ima za kakvo da go revnuva6,no ne stoi taka i samo go revnyvai ami deistvai!

Tender Poison
10-16-2006, 15:50
Ревност без да сте гаджета-нямаш право,а относно как да му покажеш че имаш нещо към него :-k Усмихвай му се по-така,заговаряй го,намигай му,абе и аз нз

dAnnyb0y
10-16-2006, 15:53
Да ревнуваш без повод е глупаво, а с повод - късно. Помисли си внимателно дали искаш да си разваляш отношенията, виждайки го просто до момиче без нищо кой знае какво.
А ако видиш, че се зарибява със всяка, зарежи. Тъпо е да се занимаваш, ще се изтощиш напразно. Успех !

stasi_girl
10-16-2006, 15:54
явно си много объркана.Немога да разбера каква е тая ревност след като той не е твои нито пък е бил,разбирам да ти е бил гадже да е имало нещо между вас.... :-k Ако не се познавате се запознаи с него.Разбери дали си има приятелка,харесва ли си някоя,вижда ли се с нея... :roll: Ако няма гадже и някоя с която да се вижа деистваи.. запознаи се с него и не веднага след време като видиш как ще тръгнат нещата му признаи чуствата си :smt007 Ти каза че мислиш че и той има чуства към теб :arrow: Как го разбра? Да не би да те е погледнал веднъж и два пъти да ти се е усмихнал :?: :smt017 Първо проучи нещата и след това деистваи...