PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Разочарования от любовта. Споделете...



cat_woman
10-16-2006, 16:11
Някога някой разочаровал ли ви е или няранявал ли ви е и как, с какво?

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

dAnnyb0y
10-16-2006, 16:17
Отговорът не е ли ясен ?
Винаги е имало и винаги ще има рани от любов. Неминуемо всеки ги чувства рано или късно. По-скоро бих добавил, как вие сте се възстановили след това, и какво сте натрупали като опит и сте разбрали за себе си и за света ? .. Това е ценното от мъката и тъгата всъщност и което си струва да се коментира тук - именно опита и каляването на духа, които получаваме.

No_LiMiTe^f
10-16-2006, 16:46
Естесттвено че да!На мен лично въпросното момче ми изневери докатобях извън града-по-точно си намери друга приятелка!Стана ми много гадно и много ме заболя!Но естествено после му отмъстих!Той поиска да се върна при него-направих го (вече нямах чувства) и му върнах със същото!Отмъщението понякога е много сладко!:)

He3HauKa
10-16-2006, 17:34
Vinagi ima hora koito shte se opitvat da naranqvat.Do sega sam popadala na mnogo takiva ,no samo ot edin me zabolq naistina mn i shte go pomnq sigurno dosta vreme.Zashtoto sam naivna i kogato toi mi kajeshe ,,obicham te'' az mu vqrvah,i vapreki che s nito edna postapka ne mi go pokaza ,az pak vqrvah i.. obshto vzeto izlaga me ne vednaj mnogo gadno,unijavashe me ,no se radvam che toq chovek ostana v minaloto :smt068

Kisses_P
10-16-2006, 17:38
изпитвала съм по-силни чувства към двама. За 1вия давах всичко, адски много значеше за мен , но той опита да се забие с най-добрата ми приятелка и и говореше как съжелявал че е срещнал мен преди нея и някфи такифа и скъсахме след тва.мн кофти ми беше, той после разбра че се е подлъгал и съжалява,но...... втория реши че не иска сериозна връзка и нямаше как да го спра..

koalka
10-16-2006, 17:41
Ами аз преди приятеля ми никой не съм обичала,сега разбирам какво е любовта,така че не съм била наранявана от любов например.Само с него искам да бъда,както и той с мен,така че не се нарянаваме.

10-16-2006, 18:52
mi na men mi se slu4i ne6to mnoo gadno tfa lqto.zna4i zapoznah se s 1 mom4e..super gotin pi4 no tfa nqma zna4enie.az o6te 6tom go vidqh i go haresah.....v posledstvie az poznavah negovi mnoo dobri fr i te mu kazaha 4e go haresvam!ottam se zapoznahme i toi prizna 4e su6to me haresva!ta ottogava po4nahme da se vijdame abe prekarvahme prekrasni migove zaedno....no taka i ne mi predloji.....togava si go obqsnqvah s tfa 4e go e sram oba4e toi vsu6tnost vaob6te ne e takuf 4ovek koito go e sram da si priznava 4uvstvata.....no togava bqh slqpa i ne razbirah!ta naloji mi se da zamina za 2 dena.be6e mi adski tujno 6oto naistina bqh hlutnala po toq 4ovek!6tom se vurnah oba4e toi se be6e promenil adski mnoooo...bqh izumena 6oto kato me vidq i 1 zdrasti ne mi kaza! :( su6tiq den go vidqh s 2 momi4eta da se razmotava......i ottam natatuk vse s tqh hode6e!az togava se qdosah adski mnoo 6oto ne sum sviknala mom4e da se otnasq taka s men!naprao otidoh pri nego i go pitah "ei kfo stava 6to ne mi govori6 da ne se surdi6 ne6to".togava tfa laino izmrunka ne6to ot rod na"burzam sega posle 6e govorim".e ne govorihme posle!az re6ih da go ostavq 6tom e takuf glupak!e kakto i da e ve4e sum go zabravila,.....no tfa mi be6e purvoto goplqmo razo4arovanie!

PaMit0
10-16-2006, 19:08
Вси4ки са преживявали разо4арования,но наи гадно според мен е приятел да ти забие нож в гьрба.На мен ми се слу4и преди 2 3 месеца,тогава ходех с едно мом4е и го запознах с приятелките ми и както и да е и така наре4ената ми приятелка ми го сви наговори му какви ли не льжи за мен и той й повярва говорих с него но ни6то не можах да променя и след 2 3 седмици слу4айно ги видях двамата и поразпитах насам натам и се оказа 4е те ве4е са гаджета и тогава ми стана мн кофти но сега като се замисля разбирам 4е той никога не ме е оби4ал,а тя не ми е била истинска приятелка,но сега не ми пука за тях да се оправят и от тогава мн внимавам кой ми е приятел и кой не.Просто не 4е ми пука за тях но постьпиха по много тьп на4ин ма няма зна4ение.Всяко зло за добро,вси4ко се врьща в даден момент така :twisted:

Tender Poison
10-16-2006, 20:16
Винаги има наранени...Въпроса е след като го преживееш,да осмислиш случилото се и да не го повтаряш :::

iiirish
10-16-2006, 20:40
всеки е приживял нещо в любовта, което да го е разочаровало, но какво всяко мимолетно нещо и това отминава и остава само спомена и най-вече поуката от ситуацията 8-[

моята история беше свързана с първото момче към което наистина изпитвах нещо силно. за съжаление той беше женкар, а всеки знае какво става щом хлътнеш по такъв мачо, който гледа само поредната бройка... :(

но за мен това е минало и сега гледам само напред :D