PDA

View Full Version : ei pak toia photoshop plssss



krisi_laloka
10-16-2006, 17:20
ei nerviram se ve4e mn sorry za povtarq6tata se tema ama slu6aite izteglih si v4era Photoshop CS2 0.9 i mi iska osven serien nomer koito se pak go iznamerih i nekav dr nomer pro4etoh vav foruma 4e na Photoshop 7 nqma nikvi kodove i takiva i go izteglih a sega mi pi6e za seriiniq nomer :shock: otkade da go namera toia nomer pls pomognete i sorry pak za temata ! i 6te sam mn blagodarna na toia koito mi pomogne 10x predvaritelno i po barzi4ko s otgovorite ! :evil: [/b]

krisi_laloka
10-16-2006, 19:45
aide molia vi se pomagaite 4e mn mi se iska taq programa da q imam kato xorata i da rabota s neq aide plsss pomo6ttt ](*,)

WILD__BOY
10-17-2006, 06:23
виж дали имам пака крак във виртуалното СД което си моунтнала. виж вътре за кейген. Ако няма тогава пиши.
А и съм сигурне, че я има инсталцията описана или от там където си го изтелгила или на някъв тхт файл от тва дето си дръпнала.

пп Изтеглила си версия 9, а не 0.9 (такава май не пуснаха 90те години)

10-18-2006, 13:00
Така значи, трябва да имаш кейген в папката на крак-а на виртуалното CD. Сега отваряш фотошопа и като те пита за регистрация избираш мануал и след това, че искаш да регестрираш по телефона. Така, то ще ти даде 1 код. Този код го копираш в второто каре на кейгена. След това натискаш генерейт и ти излиза един дълъг код, който трябва да сложиш в празните карета на фотошопа.