PDA

View Full Version : С анцуг в обществото...



bai_joran_4uka
10-16-2006, 20:21
Дочук слухове че имало някви дискотеки дето не пускали с анцуг? И имало някви "типове" дето гледали с лошо око на ходещите с анцуг. Има ли тук такива? :smt013 :smt014

machoka
10-16-2006, 20:23
Викат му фейс контрол и го има във всеки себеуважаващ се клуб. В Екзит /зад БНБ/ не пуснаха приятелчета, защото бяха с къси панталони.

priti_kiti
10-16-2006, 20:23
Офтопик

.: machoka :.

cvetityy
10-16-2006, 20:24
лелеее незнаех че има и такива работи вече който както иска да си се облича бе деба

kudravoto
10-16-2006, 20:25
ee machok i ti li hodi6 v exit???i edin moi priqtel ne go pusnaha 6oto be6e s kusi pantalonki!!

cvetiiii
10-16-2006, 20:32
da v Exit i edno priqtel4e ne go pusnaxa za6toto be6e s JAPANKI!!! a za men su6to se pozamislixa za6toto bqx po ancung no qvno za6toto sum momi4e li ne znam ama me pusnaxa oba4e nego ne!!!! a tova e super tupo spored men!!!

midian
10-16-2006, 21:00
Трябва да си пълен селяндур,за да тръгнеш с анцуг из града,още повече на дискотека :shock:

IKisseDAGirL
10-16-2006, 21:22
Трябва да си пълен селяндур,за да тръгнеш с анцуг из града,още повече на дискотека :shock:
ахам :roll:

Jamalska
10-16-2006, 21:22
Зависи от анцунга..и от разбиранията...Аз пък супер мн се кефя на некфи широки анцузи,кецове и...бе тфа е...Уважавам такива хора дет си ходят наистина както им е удобно и със свой си стил без да им пука за хорското мнение...

brain_stew
10-16-2006, 21:25
Зависи от анцунга..и от разбиранията...Аз пък супер мн се кефя на некфи широки анцузи,кецове и...бе тфа е...Уважавам такива хора дет си ходят наистина както им е удобно и със свой си стил без да им пука за хорското мнение...

Ееее!То кой не ги уважава тея хора.Лошото е че не пускат такива хора навсякъде!
Бтв, спомних си, че още докато живях в Хасково, по едно време имаше мода да се ходи с анцунг и токчета!Малеее!Имаше истински бисери, но, признавам, имаше и някои индивиди подбрали..."тоалета" си с вкус и изглеждаха добре!Но вс епак!Анцунк с токчета! :shock:

NaDuFcHe
10-16-2006, 21:31
Men lichno i v Exsit i v Buad sa me puskali s ancung...Na edni priqteli im bqha napravili problem vednuj v Dai Dai zashtoto bqha s djapanki i neiskaha da gi puskat obache za tova kak si oblechen za 1vi put chuvam che ne puskat v diskoteki..btw midian koe po tochno mu e selskoto az kato si hodq s ancung kfo selqnka li sum..i 90% ot dupetata deto se razhojdat sportno oblecheni s ancuzi i tn kfo i te li sa selqni..ne e opredlqsht faktor tova koeto nosish a nachina ti na durjanie

LunaTriCk
10-16-2006, 21:44
Не се пускат хора с анцунг в дискотеката поради същата причина, заради която не може да отидеш на сватба или погребение с анцунг. Анцунга е за спортуване. Култура се иска малко.

Mo6nooo
10-16-2006, 21:45
Хахахахха...

Култура се искало, Друг път. Доста хора посещаващи дескотеките нямат култура, а и музиката, която пускат там не предполага да имаш култура...

Inn0c3nCe
10-16-2006, 21:52
А я си влаам с шушлека и ма не бръка от никой ;щ

LunaTriCk
10-16-2006, 22:04
Хахахахха...

Култура се искало, Друг път. Доста хора посещаващи дескотеките нямат култура, а и музиката, която пускат там не предполага да имаш култура...

Да съм казъл, че няма и такива хора ?

WILD__BOY
10-16-2006, 22:16
Трябва да си пълен селяндур,за да тръгнеш с анцуг из града,още повече на дискотека :shock:

а ако се връщам от тренировка или отивам на такава?!

Фейсконтрола ... нож с две остриета.

bulgarche
10-16-2006, 22:17
Е то туй е селско бе. Аз най-много до магазина да ида с анцунг или да вляза в мазето, а мисълта да излизам с него...изобщо не ми е минала през главата.

А нормално да има някакви ограничения. Аз...като видя някой с анцунг...еми не ме зарибява :)

Amayo
10-16-2006, 22:21
Трябва да си пълен селяндур,за да тръгнеш с анцуг из града,още повече на дискотека :shock:
ахам :roll:
Груб селялялян

Briseis
10-17-2006, 04:20
Ми както не можеш да идеш на метъл концерт с клинче и поличка, така и с анцунг не можеш да влзеш в дискотека.Dress Code му се вика...И щом софианци се разхождат по анцузи, не знам...

Jamalska
10-17-2006, 07:18
Ми както не можеш да идеш на метъл концерт с клинче и поличка, .
афшмхм....секфи ги има :? Всъщност за по метал концерти само съм чувала ама на хип-хоп парте дет сичко що шава е е смъкнато и то не тип р&б...от време на време се появяват некфи мадами по бели панталончета и токченца и 2 флакона лак в косата...яко филми брат

Amayo
10-17-2006, 19:21
Ми както не можеш да идеш на метъл концерт с клинче и поличка, .
афшмхм....секфи ги има :? Всъщност за по метал концерти само съм чувала ама на хип-хоп парте дет сичко що шава е е смъкнато и то не тип р&б...от време на време се появяват некфи мадами по бели панталончета и токченца и 2 флакона лак в косата...яко филми брат
То тиея са от контингента на арендби рекърдс. Всички са по прашки със големи цици, в нашта банда е забранено за девици. \:D/

koalka
10-17-2006, 20:02
Ами нямам нищо против анцузите,ама малко ми е селско да тръгнеш из центъла така,незнам.

drawers
10-17-2006, 20:06
на мен пък не ми изглежда селско.
но ходя така само когато спортувам и вкъщи 8)

scissorhand
10-17-2006, 20:09
Анцугът е спортно облекло и точка. Разбира се има различни анцузи, но в крайна сметка си е за спортуване и чалгите с розови анцузи с пухчета и в същото време с остри високи обувки изглеждат като опасни извънземни прасета :lol:

rosskata
10-17-2006, 22:06
:lol: С анцуг- на дискотека??? В някоя селска кръчма може би, но не и на дискотека. Според мен също не е много яко да се разхождаш по анцуг из града, но това си е въпрос на вкус. Само не мога да разбера какво е чудното на това, че не те пускат с анцуга в дискотеката...

п.с За джапанките- :shock: Цяло лято си шляпам с джапанки, и не са ми правили проблем никъде...

Amayo
10-17-2006, 22:08
Ако си с джапанки БУМЕРАНГ няма да си много авторитетна. :lol:

NiKOLAN
10-17-2006, 22:45
Дочук слухове че имало някви дискотеки дето не пускали с анцуг? И имало някви "типове" дето гледали с лошо око на ходещите с анцуг. Има ли тук такива? :smt013 :smt014така е селтаци не се допускат, това дискотеката да не е неква кръчма

а ако се връщам от тренировка или отивам на такава?! то е ясно че след тренировка или преди такава няма да ходиш на дискотека (или поне след като се изкъпеш ще идеш предполагам, а као е така нищо н епречи да си сложиш чифт нови дрипи)

fake
10-17-2006, 22:54
Ако си с джапанки БУМЕРАНГ няма да си много авторитетна. :lol:
за това-само джапанки SPORT за два лева от пазара :lol:

Amayo
10-17-2006, 22:56
Ако си с джапанки БУМЕРАНГ няма да си много авторитетна. :lol:
за това-само джапанки SPORT за два лева от пазара :lol:
Не има едни OSCAR където ако някой ден живот и здраве спечеля оскар ще отида на връчването с тях. 8-[

rosskata
10-17-2006, 23:08
:lol: Мойте нямат марка , ама имат цветенца и са 5 лева, а не два, да си имаме уважението.
А пък в летните дискотеки по плажа половината хорица са с джапанки...
Ама няма никй с анцуг... ХАхахаха кофти ли еее... :P

NiKOLAN
10-17-2006, 23:16
...А пък в летните дискотеки по плажа половината хорица са с джапанки...ми те на морето 80-90% са има ли смисъл да го казвам

the_destiny
10-18-2006, 07:51
Вие за анцузи се разправяте, а аз помня как в Атина не ме пуснаха в един клуб, защото бях с кецове и пола :shock:
на това му се вика dress code ...

NiKOLAN
10-18-2006, 19:04
Викат му фейс контролaбе тва не е ли дето гледат дали имаш 18

Amayo
10-18-2006, 19:10
Викат му фейс контролaбе тва не е ли дето гледат дали имаш 18
То да не е забранено да правиш две неща едновременно?

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-18-2006, 19:53
hmmmm sega go 4uvam za 1 put :smt017 a i da kofti e da trugnesh s ancung iz grada...

Briseis
10-18-2006, 20:52
Вие за анцузи се разправяте, а аз помня как в Атина не ме пуснаха в един клуб, защото бях с кецове и пола :shock:
на това му се вика dress code ...
Сама каза-клуб, а не дискотека.Има разлика.

Ескада
10-18-2006, 21:58
Ами с анцуг също може да изглеждаш стилно,но колкото и стилно да е,не е за дискотека или клуб...с него се спортува,можеш да минеш на пазар или в даскало като има физическо...пък и то се очаква да си по-добре облечен в диското :roll:

ssiimmoonna
10-19-2006, 11:43
e izvinqvai ne 4e na nqkoi mu vliza v rabotata koi s kakvo hodi ama suglasi se 4e ne e mn hubavo da hodi6 po ulicite s nqkuv ancig e zavisi kakuv e nqkoi hora nai-redovno si hodat ama se pak e gadno spored mene 6toto ancika ne e ne6to koeto moje da nosi6 po ulicite

Davidoff
10-19-2006, 16:15
verno 4e ancuzite ne sa za diskoteka, ama ina4e 6o da ne nosi6 ancuzi. vednaj beh s priateli v pld i beh po ancug i slu4aino re6ihme da hodim na disko(poprincip ne hoda po ancug na disko,ama ne biah podgotven) i hop ohranata mi vika"nemoje,6tot si s ancug" "4akai malko"vikam mu"Tva e ancug Adidas-180lvmaratonki-Adidas-120lv. az sam s drehi za 300lv. i ne me puskate,a pikluvcite s danki ot 30 lv gi puskate"
nema lo6o v ancuzita,ama v gazarskite,markovi ancuzi a ne onia ot sergiite deto prili4at na parcali

Amayo
10-19-2006, 18:53
Аз даже имам един приятел от Перник къде си ходи из неговия център с кимоното от каратето. Със се пояса. 8)

LunaTriCk
10-19-2006, 19:01
verno 4e ancuzite ne sa za diskoteka, ama ina4e 6o da ne nosi6 ancuzi. vednaj beh s priateli v pld i beh po ancug i slu4aino re6ihme da hodim na disko(poprincip ne hoda po ancug na disko,ama ne biah podgotven) i hop ohranata mi vika"nemoje,6tot si s ancug" "4akai malko"vikam mu"Tva e ancug Adidas-180lvmaratonki-Adidas-120lv. az sam s drehi za 300lv. i ne me puskate,a pikluvcite s danki ot 30 lv gi puskate"
nema lo6o v ancuzita,ama v gazarskite,markovi ancuzi a ne onia ot sergiite deto prili4at na parcali

и за 1000лв да е, анцунга си остава спортно облекло.

Davidoff
10-19-2006, 20:58
verno 4e ancuzite ne sa za diskoteka, ama ina4e 6o da ne nosi6 ancuzi. vednaj beh s priateli v pld i beh po ancug i slu4aino re6ihme da hodim na disko(poprincip ne hoda po ancug na disko,ama ne biah podgotven) i hop ohranata mi vika"nemoje,6tot si s ancug" "4akai malko"vikam mu"Tva e ancug Adidas-180lvmaratonki-Adidas-120lv. az sam s drehi za 300lv. i ne me puskate,a pikluvcite s danki ot 30 lv gi puskate"
nema lo6o v ancuzita,ama v gazarskite,markovi ancuzi a ne onia ot sergiite deto prili4at na parcali

и за 1000лв да е, анцунга си остава спортно облекло.
da oba4e markovite ancuzi sa gazarski i sa hubavi(da ne kaja i stilni)

АТАКАБГ
10-20-2006, 16:19
Трябва да си пълен селяндур,за да тръгнеш с анцуг из града,още повече на дискотека :shock:
Именно.
Въпреки че не е редно да се забранява на хората как да се обличат стига да не е прекалено скандално. Или да тръгнеш гол например.
Аз знам,че в някои от най-елитните заведения не пускат,ако не си с костюм например.

SickBoy
10-21-2006, 07:24
Да бе!не пускали ако не си с костюм!Вчера бях в Escape и си ме пуснаха както си бях с дънки и кецове,кво ми говорите......

10-21-2006, 07:38
to escape e qkiq elit deto vsi4ki sa s kustiumi ](*,)

ivelino
03-07-2007, 18:35
i kvo mu e selskoto na ancuga be smeshki smisal smeshno e da hodish nqkade po zavedeniq i taka natatuka oba4e pr da izlezesh v kvartala ne6to govora za hubav ancug ne nekoi ot pazara na odibos abe nz ne6to nike novite model4eta ima ne loshi i hubavi maratonki na nike da se vruzvat s ancuga si e mn tejko bih kazal O:) O:) O:)

Mimka_sweet
03-07-2007, 19:10
Къф е тоя фейс кънтрол бе :smt005 :smt005 :smt005

Amayo
03-07-2007, 19:12
i kvo mu e selskoto na ancuga be smeshki smisal smeshno e da hodish nqkade po zavedeniq i taka natatuka oba4e pr da izlezesh v kvartala ne6to govora za hubav ancug ne nekoi ot pazara na odibos abe nz ne6to nike novite model4eta ima ne loshi i hubavi maratonki na nike da se vruzvat s ancuga si e mn tejko bih kazal O:) O:) O:)
И един синджир от кенефа отгоре върху шушляка. Ако може златен, и златен часовник от тие дето циганите ти ги предлагат по улицата. 8) 8) И в джоба безжичен телефон от тия дето приличат на джиесеми и гледаш да не се отдалечаваш много от къщи че да не губи обхват и да си говориш по цял ден. Знаеме ги кварталните мафиоти... 8) 8) 8)

HardcorE_AFA
03-07-2007, 19:14
преди е имало такива...ама специални клубове с определена музика,самба ала бала кадето се изисква строго облекло...Аз лично ходя с анцуг само когато съм на тренировка

air_J
03-07-2007, 19:51
И какво му е смешното на анцунга? И защо с анцунг да е смешно, а с дънки да не е? На официално мероприятие не върви да ходиш с анцунг, но не върви и да ходиш с дънки. Анцунга си е за спорт, за разходки, за неангажиращи кафета с приятели, а ако е готин, и такъв ти е стила (стил тип Али Джи, макар че неговите не съм съвсем сигурен дали са анцузи) може да го носиш и на дискотеки и разни такива. Преди години, когато беше модата на шалварите, с тях не беше ли по-смешно и жалко? Айде преди да пишете нещо - мислете! Анцунг не е много подходящ единствено за дискотека (разбира се има изключения) и за официални мероприятия, за всичко останало анцунга си е супер. :-({|=

MiRaCuLiXbb
03-07-2007, 20:01
Анцунг не е много подходящ единствено за дискотека
И що пък не? А фейс контрол има единствено за разни тийнчета, които на пръв поглед просто нямат пари.

Shadow_Walker
03-07-2007, 20:17
Аз лично не харесвам анцузи, освен в час по физическо...а пък на дискотека с анцунг-ами тъпо е...Но иначе който както иска така да се носи и това със фейс контрола е още по-тъпо.

Amayo
03-07-2007, 21:13
ЛЕлелелелел, кат ми влязат такива селяци в заведението и обявявам по микрофона - ШУШЛЯЦИТЕ ВЪН!

BastardOfChrist
03-07-2007, 21:56
Как си мислите , че ще ви пуснат кадето и да е с джапанки,кецки,анцузи и каквото и да е облекло , което не е предназначено за публична изява? Уникално смешно е просто...

FikyScHetOo
03-07-2007, 22:02
Нищо против анцуга за: разходка в парка (примерно), спорт (особено), сутрешно кафе, до пазара (магазина, да хвърлиш боклука...и т.н.), Вкъщи, на село...
Против анцузите в: клубове, кафета,кина,дискотеки, барове и т.н. ...просто не върви
Не е селско да си с анцуг, ама трябва да се преценяват тея неща. Това е като да си с маратонки на официялна вечеря. С право са спрели твоя приятел. Като си с приятели и ходите по кафета/магазини какво правят те с анцуг (вечерта).

positive
03-08-2007, 11:50
a kvo tolkoz ti ako iska6 i s puturi si hodi v diskotekata kvo

I'm crazy
03-08-2007, 19:33
Я си хоим по анцунг по Витошка :smt005 е чак там не де...ама по квартала мии :twisted: