PDA

View Full Version : Странно държание?



f
10-16-2006, 20:01
Ми...ходих с едно момче и скъсахме.Останахме си приятели,тъй като никой не изпитваше нищо към другия.Миналата седмица влиза в чата в 11 часа вечерта,и казва че са го били,премазали,чупили са му бутилка в главата,ритали са го в главата и т.н.
На следващия ден беше като неадекватен в чата-не помнеше почти нищо,много неадекватен беше и каза че се бил срещал с лекар и установили че губел памет.На следващия ден влиза в чата и е абсолютно нормален-все едно нищо не се е случило,но не помнеше че сме си писали 2-рия ден...Та...единия ми въпрос е..Възможно ли е наистина за 1 ден да му е минало комоциото,или си е измислял?А днес като дойде да училище нямаше дори драскотинка.. :-s И както си говорехме нещо в чата и той ми каза "Млъквай бе келеш" #-o И му казах да се държи по-нормално,а той ми каза да свиквам,че той така си говорел и псувал много...Какво да правя,като го виждам в даскало да го подминавам и да се правя че не го виждам ли,кво... :smt012

Tender Poison
10-16-2006, 20:07
Според това което сподели,мисля че момъка си измисля за побоя
А за останалото недей да го подминаваш,това е най-тъпото което може да правят двама души,които са имали връзка,дори и да си пада малко идиот в случая 8-[

NaDuFcHe
10-16-2006, 20:19
Spored men si izmislq nemoje da sa go premazali ot boi da sa mu troshili botilki v glavata i da nqma edna draskotina..moje da e bil piqn i da te e izlugal i sledtova da ne pomni kakvo e kazal za tova da si e izmisli za tova che zabravq...Inache ako se durji losho s teb i ti govori ne kakto trqbva go predopredi che ako ne prestane shte spresh dori da go pozdravqvash i ako ne spre anistina go podminavai..moje da ste imali ruzka no tova ne mu dava pravo da te obijda a ti da mu turpish glupostite

iiirish
10-16-2006, 20:23
да бе :-s пребили го, чак и паметта си губи, а пък нито драскотина по него няма :? човека явно е решил да се позабавлява на твой гръб, но представям си толко е прост милия, че да мисли, че ще му се вържеш! той да не е на 12?!

10-16-2006, 20:25
Не,на 16 е.. :-k
Ама деба...Дори и най-добрия му приятел го питах ...цитирам:
"Той или се прави,или е наистина зле"
и тои отговори:
"много е зле,познавам го много добре"
](*,)

koalka
10-17-2006, 09:29
Лъже естествено.За какво си пишеш с него?Вижда ми се доста зле.

tedinkata_
10-17-2006, 09:36
mislq che luje i to qko.. a ti ne triabva da mu se vruzvash na nomerata i sled kato se durji losho s teb po dobre go ostavi shtoto edin PRIATEL ne zaslujava da mu govorqt taka grubo osobenno sled kato nqkoga ste bili pove4e ot priateli mislq 4e ti dalji nai malko uvajenie!!! -spored men samo se ebava s teb :|

zoben_pitbul
10-17-2006, 09:52
Знам какви са последиците от една ЧАША(не бутилка!) разбита в главата,така че не е възможно това да е станало наистина и на него да му няма нищо.От тоя побой дето ти е описал при добро стечение на обстоятелствата може и да не му останат белези,но поне 2 седмици ще си личи(РИТНИЦИ в ГЛАВАТА!?),даже по принцип от стъклото такива рани стават,че трябва да се шие.Не му вярвай,явно нищо такова не е ставало.

dAnnyb0y
10-17-2006, 12:09
Кви са тея абсурдните работи. Излиа, че са го пребили а после му няма нищо .. ако тея работи които ти е казал са верни, тряяше да ходи да си вади нова лична карта с новата потрошена физиономия .
Зарежи и не се занимавай повече с него