PDA

View Full Version : 6te umra bez nego



LoVe_PeTkO
10-16-2006, 21:12
ima edno mom4e koeto mn obi4am ama ot cqlto si sarce,no to ne mi vqrva.misli 4e haresvam drugite 6toto vednaj bqha napravila edna golqma glupost s edni mneniq v sait.sega 4uvstvam otvratitelno i mn sajelqvam.tva mome mi vdahva jivot i bez nego sam kragka nula.toi e celiq mi svqt.6te umra bez nego ,ako se razdelim(koeto se molq da ne stane) nikoga nqma da go preodoleq.toi ne moje da zabravi uniq mneniq v saita i kato po4nem da vorim za tqh vinagi mi stava uajsno zle 6tot ose 4usvtvam vinovna.na nqkolko pati zaradi tova sme na raba i sq pak.v momenta mi e mn tajno.molq kajete kakvo da napravq za da se iztrie vs tova,za6toto ako nqkoi dne ostana bez nego tva 6te e kraq na sveta za men.. :(

NaDuFcHe
10-16-2006, 21:14
Kakuv sait kakvi mneniq kaji po tochno...

iiirish
10-16-2006, 21:19
ами обясни му истинските причини поради които си писала тези мнения, дори и те да са били нещо моментно. явно има неща, които нараняват прекалено много и това е едно от тях. не бъди такава егоистка и помисли как се чувства той и дали изобщо на него му е лесно

LoVe_PeTkO
10-16-2006, 21:36
zna4i mneniqta bqha za edni snimki na edni mom4eta.az prosto si kazvah mnenieto ne sam mislila 4e tva mom4e na snimkata go haresvam i t.n.,no lo6oto e 4e v ednoto ima6e i edna {} .az znam 4e na nego ne mu e lesno i s tva go naranih ,i iskam da mu pomogna da iztrie tva za koeto sega ujasno mn se razkaivam

GLeZoRanA
10-16-2006, 21:48
Няма друга такава движеща сила като женската тъпотия :-) . По точно мъжката ..
По темата - Щом не ти вярва каква връзка очакваш с този човек.пък и това е една {} в някъв глупав сайт...

Amayo
10-16-2006, 22:03
Няма друга такава движеща сила като женската тъпотия :-) . По точно мъжката ..
По темата - Щом не ти вярва каква връзка очакваш с този човек.пък и това е една {} в някъв глупав сайт...
Мъжете са ревниви - тва е друго. [-X

. Marto.cool . .
10-16-2006, 23:44
To e dostata4no i samo da e napisala nqkakvo mili ne6tica za da ti stane kofti a a ko ima i {} napravo poludqvame..
Ina4e mu kopni ako iska6 stranicata na toq forum i mu pokaji 4e naistina darji6 na nego 6tom pita6 i tuk za suveti..

crazy_sexy_cool`f
10-17-2006, 06:17
Ама този е голям ревнивко!!! Сигурно даже като те види да говориш с някое момче пак ще започнат скандалите. Явно, че той ти няма доверие. Пък и това {} не значи, че си влюбена там в въпросното момче, а че просто ти е симпатично. Пък и това е само и единствено в чата, или в сайта, там каквото е. Незнам...според мен няма смисл да продължавате тази връзка.

tedinkata_
10-17-2006, 06:27
poznata istoria ama ot drugata strana ... ami az puk mislq che ima smisul ot takava vruzka ..prosto momcheto e mn revnivo no tova e zashtoto te obi4a prepolgam i go e strax da ne te izgubi... mislq 4e triabva da pogovirsh s nego i da da mu obqsnish che ni si vlagala nikakvi chuvstva v tezi neshta s {}... i 4e obi4ash samo nego! no nali znaesh che vaprosa e ne samo da kajesh no i da dokajesh :wink: uspex :-)

koalka
10-17-2006, 09:25
Поговори с него да това последен път,кажи му истината и ако не ти повярва не заслужава любовта ти.