PDA

View Full Version : Нов сайт за запознанства с интересен дизайн.



angeloff
10-16-2006, 23:26
Здравейте на всички наскоро пуснахме нов сайт (http://www.impulse.bg)за запознанства и преди да си кажете "поредният" ще ви препоръчам да хвърлите 1 око, защото наистина е нещо по-различно и свежо.

Адреса е: www.impulse.bg

Очаквам вашите мнения и коментари относно сайта, дизайна, навигацията и предлаганите услуги.

Поздрави, angeloff!

m1m0ZzA
10-17-2006, 08:14
Ami da po razli4en e saita ot ostanalite.. No za6to ne se slojat godini na rajdane `91 i `92? Primerno az iskam da se registriram no nqma moqta godina i zatva...

NaDuFcHe
10-17-2006, 08:15
Eeee aide stiga mu pravi reklama na toq sait edna tema za nego stiga ne da nafloodish celiq forum s nego... ](*,)

WILD__BOY
10-17-2006, 08:17
най-накрая един човек да се научи да ползва като хората фотошоп и да има малко по-добро чувство за естетика.
хубав е сайта ма няма да се регистрирам.

Bonbonenata
10-17-2006, 17:42
Ее, защо е само до 1990 година :(

WILD__BOY
10-17-2006, 19:02
Ее, защо е само до 1990 година :(

една от идейте е 13 годишни да не пускат снимки по сутиени. Не за друго, ама още са прекалено малки, за да осъзнаят напълно действията си и ефектите от тях. ;)

10-18-2006, 10:26
Ее, защо е само до 1990 година :(

една от идейте е 13 годишни да не пускат снимки по сутиени. Не за друго, ама още са прекалено малки, за да осъзнаят напълно действията си и ефектите от тях. ;)

Да това са едни от факторите да няма години след 90. Като цяло искаме да предпазим поне някаква част от децата.

Радваме се, че сайта ви харесва и ще се радвам да се регисттрирате. Защо съм го пуснал в 2 теми ли, ами защото искам повече хора да знаят за него, но не мисля че това е лощо.В крайна сметка ако админа прецени ще изтрие темата.

Bonbonenata
10-18-2006, 19:51
Ами не може ли да има тогава някакъв по-специален контрол спрямо снимките и въобще спрямо непълнолетните и малолетните? Обмислян ли е такъв вариант?

WILD__BOY
10-18-2006, 21:31
Ами не може ли да има тогава някакъв по-специален контрол спрямо снимките и въобще спрямо непълнолетните и малолетните? Обмислян ли е такъв вариант?

Е нали знаеш, че ще има доста недоволни. Ще се мрънка, че има двоен стандарт. Така е добре. Предпазват се и от педофилия (частично, но е нещо). Айде към пясъчниците деца. Там ви е мястото не пред компа да дебелеете.

teenkopele
10-19-2006, 07:15
Дизайнът е хубав, но нямам намерение да се регистрирам. :wink:

10-21-2006, 14:58
Дизайнът е хубав, но нямам намерение да се регистрирам. :wink:

Явно не е бил достатъчно добър щом не си се регистрирал. Проблема с годините е отстранен, но наистина ще се наложи специален контрол спрямо непълнолетните потребители.

Ако има други забележки ще се радвам да ги чуя.

Поздрави, Impulse.bg (www.impulse.bg)

Forslor
10-21-2006, 16:32
Не искам да обидя авторите на сайта. Но не ми харесва. Да оставим на страна ,че непонасям розовото и останалите негови оттенъци . "Хората говорят" -може и без да говорят много, розово белия банер "Регистрирай се" напълно излишен (според мен) то който е решил да се регистрира ще си направи труда да погледне 3-4 см по нагоре .
Имам чувството ,че този сайт е само за жени ,,,, дизайна ,цветовете, аранжировката ....
Надявам се да не съм обидил никого ,не ми е било това целта . Изразявам лично мнение. :wink:

Bonbonenata
10-21-2006, 19:43
Благодаря за компромиса.
Регвам се и разпращам линка на всиички познати и целия ми Skype/ICQ лист :wink:

10-28-2006, 11:46
Не искам да обидя авторите на сайта. Но не ми харесва. Да оставим на страна ,че непонасям розовото и останалите негови оттенъци . "Хората говорят" -може и без да говорят много, розово белия банер "Регистрирай се" напълно излишен (според мен) то който е решил да се регистрира ще си направи труда да погледне 3-4 см по нагоре .
Имам чувството ,че този сайт е само за жени ,,,, дизайна ,цветовете, аранжировката ....
Надявам се да не съм обидил никого ,не ми е било това целта . Изразявам лично мнение. :wink:


Здравей, не обиждаш никои разбира се всеки има право на мнение и има собствен вкус. Иначе не е правен само за жени :)))) .
Основната цел на тези цветове е сайта е жив, да изглежда свежо

Поздрави, Impulse.bg (www.impulse.bg)

04-01-2007, 09:25
Сайта е мн готин!Даже имам рег там :wink: