PDA

View Full Version : :/ ...Ах ТаЗи РеВнОсТ... :/



tedinkata_
10-17-2006, 06:19
Искам просто до споделя...
Ситуацията при мен е следната: Много обичам момчето с което сме заедно вече почти 5 месеца но проблема е че адски много го ревнувам...Можеби повечето пъти ревноста е безпочвена но найстина ме е страх да не го загубя :| - Той е единственото момче досега което обичам истински. Заради тази моя глупава ревност често сме стигали до скандали и сме били на прага да скъсаме... :( Затова-Все търся вината в себе си-какво ли мога да не му давам аз за да реши дa потърси друга?[след като се старая да правя всичко за него?!?]- Повечето ще ми кажат-"Щом му нямаш доверие значи не го обичаш"- да ама не!Обичам го но аз тъкмо му повярвам всичко е ок и той сам започва да ме кара да се съмнявам с неволни реакций и думи.Съмненията ми се засилиха още повече когато имаше период в който скъсахме за седмица[беше ми много тежко и колко съм плкала само аз си знам] - тогава той се виждал с едно момиче за което отдавна знаех че си пада по него и го сваля.. Той много добре знаеше че го ревнувам от нея но въпреки всичко го направил :| :!: чак седмица след като отново бяхме заедно той ми призна за нея.Уверяваше ме че нямало нищо между тях и аз [досто трудно]приех че е истина но има нещо което до днес немога да приема-факта че 7 дни сме разделени ОБИЧА МЕ а веднага се вижда с друга следкато знае че ще ми е ужасно кофти като/ако/ разбера ](*,)
Сега проблема е не че го ревнувам от нея а изобщо..и незнам дали вече не си въобразявам .
Молбата ми е ако има тук някой който има или е имал подобен проблем да ме посъветва какво да правя-Дали имам основание след това да го ревнувам.. и как да не бъда толкова ревнива защото ме е страх в стремежа си да не ми го отнеме друга, да не го отблъсквам сама от себе си -
А Аз НЕмога Без НЕГО :cry: :smt049

crazy_sexy_cool`f
10-17-2006, 08:01
щом ти е признал за т'ва момиче, значи все пак много държи на теб и е решил да бъде честен с теб. Наистина трябва да се поуспокоиш малко. Тази ревност е една ГОЛЯМА пречка в вашата връзка. Опитай се да му вярваш. Направи всичко възможно да спреш тази ревност.

NaDuFcHe
10-17-2006, 08:07
Ami da ti kaja milichka az sum sushtata da ne kaja malko po zle..revnuvam go ot vsichko i vsichki...Tochno zatova sme skarani v momenta shtoto snoshti izleze s brat mu i hodili v nqkakvo kafe a na men mi beshe super shitnq losho i tn i ne otidoh i po edno reme mi call i vika az sum edikudesi s brat mi i 2ma nego fr..obache v sushtiq moment chuh nqkakuv jenski glas i ti kazvam pobesnqh napravo..kazah mu vednag da si trugva a to defakto nqmashe kak da stane shtoto ebshe kusno nqmshe gredski transport a ot centara do lulin e baq pit..i toi kaza che she si trugne s drugite sledmalko i v momenta da ti kaja ne se znae dali ziobshto hodim a i az adski mnogo go obicham obache s taq revnost po-dobre da ne sme zaedno zahstoto taka samo a zi toi stradame...

tedinkata_
10-17-2006, 08:22
Ami da ti kaja milichka az sum sushtata da ne kaja malko po zle..revnuvam go ot vsichko i vsichki...Tochno zatova sme skarani v momenta shtoto snoshti izleze s brat mu i hodili v nqkakvo kafe a na men mi beshe super shitnq losho i tn i ne otidoh i po edno reme mi call i vika az sum edikudesi s brat mi i 2ma nego fr..obache v sushtiq moment chuh nqkakuv jenski glas i ti kazvam pobesnqh napravo..kazah mu vednag da si trugva a to defakto nqmashe kak da stane shtoto ebshe kusno nqmshe gredski transport a ot centara do lulin e baq pit..i toi kaza che she si trugne s drugite sledmalko i v momenta da ti kaja ne se znae dali ziobshto hodim a i az adski mnogo go obicham obache s taq revnost po-dobre da ne sme zaedno zahstoto taka samo a zi toi stradame...

ox mn kofti taka :| pone edin 4ovek da e na moeto mqsto... ne mili4ka-ako si gi obi4ame i dvete triabva da se opitame da se promenim i da ne gi revnuvame tolkova...az li4no 4esto sam opitvala da prikrivam revnosta si ama e dosta trydno i posle mi e kofti taka...mai vse pak triabva da opitam da mu vqrvam pove4e..-napravi sashtoto i ti ;-) moje bi s vremeto te shte ni dokajat 4e mojem da imame doverie... nadqvam se.... xaide -uspex macka i na teb O:)

koalka
10-17-2006, 09:17
Разбирам страха ти,но много по-вероятно да ги загубиш с тези скандали!Ти си била на прага и тогава какво щеше да стане?Внимавай малко все пак,но има и друго...все пак не виждам защо излиза с момиче,което го е харсевало.Имаш право да го питаш това-защо не ти е казал за втория път и защо го прави като знае,че ще ти е гадно?Помоли го да не прави така,защото ти става зле.

NaDuFcHe
10-17-2006, 09:33
tedinkata_ mi milichka to veche pri men edvaline e bolestno sustoqnie...v smiusl otkacha kogato znam che e navun a az sum na dr mqsto..ujas... :( No loshoto e che nemoga da prekrivam revnostta si..opitvala sum se..i otkacham vednaga nqkaksi nemoga da se zdurjam ... :cry:

WindWaker
10-17-2006, 09:36
ай да зема малко на кирилица да пиша, че втръсна латинеца. ми по темата...ем да, аз съм си същия. а и ревността си я показвам винаги. все искам да замълча и все не успявам. именно заради разни случайни приказки и действия и полудявам. от началото на връзката ми (сегашната, вече година и повече) има момче от което ревнувам (имаше и един малък инцидент в началото от нейна страна така че има за какво). иии положението е че и двамата имаме право да се сърдим. аз иам право да се сърдя за станалото и да ревнувам, а тя има право да се сърди защото случката стана много отдавна, а аз все не забравям и това я ядосва. на няколко пъти е имало големи скандали, на няколко пъти сме късали и кво ли още не. да не говорим и че той ми е и мой приятел, завършихме едно време заедно (един випуск). в крайна сметка след поредния супер скандал й дадох едно обещание - аз оттук нататък ще си мълча за всичко свързано с него, няма да споменавам името му и въобще нищо - докато тя не започне да прекалява с примерно с излизанията с него или нещо от сорта. ревността е гадно нещо от една страна - от друга може пък да е хубаво, лично аз го приемам като знак че човека се страхува да не те загуби -> обича те. тя също доста ме ревнува и от най-малкото и мен ми е приятно - в същото време гледам да не давам поводи. към надуфчето - стига глупости и ти не било добре да продължавате. ееее айде де. просто се поспри малко или най-малкото не му казвай. ми тъй ми. мразя изказвания от сорта - най-добре да се разделим, по-добре ще е - глупости на търкалета. я се стегни

RuSKoTo
10-17-2006, 16:53
Ami chesno da ti kaja az imam sashtiq problem....i neznam kakvo da pravq...vinagi kogato go revnuvam e ot liubov no toi ne moje da me razbere....

Tender Poison
10-18-2006, 19:12
Ами,мила,нормално е да изпитваш ревност!А и щом толкова го обичаш е логично да се страхуваш да го загубиш... 8) Само че не прекалявай,защото това ще му омръзне и ще те остави колкото и да му е трудно или не ;) За това я давай по-спокойно :smt004

iiirish
10-18-2006, 19:40
няма връзка без ревност, просто при всички двойки тя е с различна дълбочина. аз също ужасно много ревнувам, но за разлика от теб на мен ми доказват по хиляда пъти на ден, че аз съм единствена и няма друга като мен. може би ти също се нуждаеш от доказателства, а не просто от думи. но това, че е бил няколко дни с друга не трябва да те прави мнителна. вярно, че ревността е нормално да стане по-голяма, но нали знаеш, че никой не обича да бъде постоянно под прицел и да бъде следена всяка негова крачка - явно или тайно

eas7a
10-18-2006, 19:50
Ревността значи, че държиш на него, но тя трябва да си остане вътре в теб и да не влияе на отношенията ви... ако започне да влияе тогава се опира до довеието...

He3HauKa
10-18-2006, 19:58
Milichka v nqkoi sluchai e po dobre da si premalchish.Ima mn prichini da se e vijdal s tova momche-da e iskal da te zabravi,da te nakara da revnuvash,da se e chustval svoboden no tova da e s druga qvno ne mu e dopadnalo shtom otnovo e s teb.Obichai te se,sled kato e s tebi toi te obicha
:mrgreen:

baby girl
10-19-2006, 06:21
щом ти е признал за т'ва момиче, значи все пак много държи на теб и е решил да бъде честен с теб. Наистина трябва да се поуспокоиш малко. Тази ревност е една ГОЛЯМА пречка в вашата връзка. Опитай се да му вярваш. Направи всичко възможно да спреш тази ревност.
тя е много права послушай я

tedinkata_
10-19-2006, 10:53
blagodarq na vsi4ki za mneniata :) strahotni ste :D naistina shte opitam da se promenq i da ne revnuvam tolkova zashtoto nai malkoto koeto zaslujava choveka koito obi4am e doverieto mi :!: O:)

Angel_Girl
10-19-2006, 15:23
няма връзка без ревност, просто при всички двойки тя е с различна дълбочина. аз също ужасно много ревнувам, но за разлика от теб на мен ми доказват по хиляда пъти на ден, че аз съм единствена и няма друга като мен. може би ти също се нуждаеш от доказателства, а не просто от думи. но това, че е бил няколко дни с друга не трябва да те прави мнителна. вярно, че ревността е нормално да стане по-голяма, но нали знаеш, че никой не обича да бъде постоянно под прицел и да бъде следена всяка негова крачка - явно или тайно