PDA

View Full Version : mislite li 4e o6te obi4am tova mom4e?



morsheeba
10-17-2006, 08:27
Moeto mom4e


Dokato podrejdah 4ekmedjeto si vnesapno se natuknah na edna snimka.Edno sineoko mom4e mi se smee6e ot neq.Zagledah se v negovite ogromni sini o4i.Tolkova qsni I studeni izglejdat sinite o4I prozra4ni kato stuklo,kato led,no kolkoto pove4e se vziram v tqh tolkova pove4e me obzema toplina I nejnost.V men postepenno se subujda nostalgiq,bezumna obi4.Koe e tova mom4e, 4ii sa tezi krasivi o4I koito taka me vulnuvat 4e ne moga da udurja buinite sulzi koito ve4e se sti4at po liceto mi.Vednaga gi poznah,tova sa o4ite na moeto mom4e.Samo to moje da me razpla4e samo kato mi se usmihva ot snimka,samo kato me pogledne,samo kato mi prati pozdrav za rojdeniq mi den.Samo tova mom4e moje da me nakara s nqkolko stiha da se po4uvstvam specialna,samo toi moje da mi dari tolkova obi4 s edno pismo.Do snimkata mu sum pribrala I pismata mu.Vednaga pone4vam da gi razgurna no ne6to me spira,nima ne osuznavam,4e dori I vsqko edno ot tqh da e krasiv spomen,nejen jest kara6t me da potrupvam I da jaduvam za pone o6te malko ot onazi obi4 popita v tqh,vupreki vsi4ko ne biva da gi 4eta.te sa zaklu4eni kato ptici v kafezi,dulboko v surceto mi,to4no kato spomenite mi za onova mom4e.Ne trqbva da gi otklu4vam,strah me e 4e 6te hvruknat,6te izbqgat,I ve4e nqma da mi ostane ni6to ot onova krasivo mom4e.Izpudih lubovta mu,sama sum si vinovna.sega pazq mqstoto I v surceto si,tolkova e pusto I samotno tam.Pazq go,makar da znam, 4e to nikoga nqma da se zapulni otnovo,za6toto tova mqsto nikoga nqma da prinadleji na nqkoi drug.Nikoi nqma da zamesti moeto mom4e.
4ove6koto surce moje da pobere neizmerimo koli4estvo lubov I zatova nikoga ne se osvobojdava ot starata,prosto dava put na nova.Ponqkoga kogato obi4a6,za da si 6tastliv nevolno naranqva6,no kogato naistina obi4a6 si gotov da narani6 sebe si v imeto na 6tastieto na obi4niq ot teb 4ovek.Nadqvam se moeto mom4e da e 6tastlivo zatova go pusnah na svoboda.Stradah iskah otnovo da imam lubovta mu,otnovo da use6tam kak me milva vluben,no osuznah 4e ne iskam pak da se jertva zaradi men,osuznah 4e nai mnogo iskam toi da e 6tastliv,da e vesel,siqen,I svoboden,bez da go porobvam s moqta lubov.Zatova iskam da mu dam priqtelstvoto si.Iskam da go obi4am da sum blizo do nego,no da znam,4e nai posle 6te go napravq 6tastliv.Kazah mu:
“Blagodarq ti za vsi4ko!Omruzna mi samo da polu4avam ot teb,sega 6te ti dam cqlata si obi4 I priqtelstvo,cqloto 6tastie koeto zaslujava6,a ti zaslujava6 mnogo,za6toto si bil,si I vinagi 6te bude6 moeto mom4e!”
Poglednah otnovo krasivite sini o4I,celunah snimkata,izbursah sulzite I q vurnah na mqstoto I, tam,sladko priutena v surceto mi!

white_chik
10-17-2006, 08:45
Да,мисля,че все още обичаш това момче ](*,)

Jessika_MG
10-18-2006, 19:37
ооо да и не си срещнала друг, с когото да замениш тези спомени ...

Viktoriq_
10-19-2006, 19:50
дали го обичаш ли !? и още как :)

CrazyWitch
10-19-2006, 21:08
Да,мисля,че все още обичаш това момче ](*,)

8) Споделям мнението ти : " ](*,) " хихи.. =)

SweetYGirL93
10-20-2006, 18:39
Obi4a6 go mnogo qsnu

white_chik
10-20-2006, 20:01
Видя ли мармолинке кво ти казват хората :smt005 хахахаха