PDA

View Full Version : Любов ли - аре стига бе!!



penio_m
10-17-2006, 07:50
Аз се казвам Пеньо, от София съм на 16 години и съм 10-ти клас в ПГТМД - СФ.Аз водя бурен и изпълнен с премеждия живот.
Хората казват за мен че съм симпатичен, с огромно чувство за хумор и т.н.
Аз като започнах да уча в този клас хората в него бяха много готини и печени .Тази година всичко се е променило, поне от моя гледна точка.
Първи курс ,една от моите съученички ме попита дали иска да ходим - аз естествено и отговорих ДА защото това момиче ми доподна ужасно много.
Та ние тръгнахме всичко си беше перфектно , но след известно време това момиче ми каза че иска да си останем само приятели.Аз се съгласих със нея защото това си е неин избор и аз немога да го променя - а само тя.И в последствие така и стана,Тя дойди при мене и ми каза "Ще можеш ли да забравиш това дето ти казах и всичко да е както преди"(Тогава беше хванала под ръка един младеж малко по голям от нас)
На следващият ден тя ме беше страшно обидена - незнам защо .Това момиче не от София и е започнола да ходи с едно момче от нейният град.Но в неин стил е да иска още и още от живота и отнове след няколко месеца отново ме попита искаш ли да ходим ОТНОВО - аз пак се съгласих защото страшно много я обичах.Еми пак тръгнахме пак всичко беше ОК ходихме до края на годината и тя си се прибра в тях и аз в нас с думата че ще се срещаме през лятото.
Аз започнох работа както и тя, но по една време тя ми пише по скайп и ми казва "Айде аз ще тръгна с онова момче от неиният град само за ЛЯТОТО " Аз отново се съгласих ,но с думите "Надявам се да не си промениш отношението към мен както аз няма да го променя" - тя ми каза ОК.Мина и ваканцията и на 15 септември се срещнахме, обаче нейното поведение беше много странно.
Тя странеше от мен и ни искаше да разговаряме - Може би разбирате как се почуствах аз тогава.
Сега нещата са коренно различи - Тя отново си ходи с момчето от неиният град обаче хем много ме обича,хем не може да скъса с нея.
Обаче аз съм си казал че 3-ти път няма да има две възможности пропиля трета няма да има (може би съм прав, а може би не)
Наскоро много ми подна в очите ,няма да споделям ситуацията защотото е смешна за момичета от 10-ти клас
Всички се лигави ме ,но те преминаха всички социални граници.
Както и да е нещата ще се развият може би с лошо.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

MuJIoTo
10-17-2006, 08:07
Ami da ti kaja naistina ne zaslujava, mene ako pita6 nqma6e i vtori 6ans da i dam...

NaDuFcHe
10-17-2006, 08:13
Taka ti se unijavash nai-golqmata glupost koqto si napravil e bilo tova che si se suglasil d ahodi i s teb i s nego...prosto otsega natatuk dobri poznati i nishto poveche za da ne stanesh smeshen v ochite na obshtite vi poznati

zoben_pitbul
10-17-2006, 08:20
Според мен не си заслужава и да я погледнеш повече тая-тя си прави ебати подигравката с теб,не се унижавай повече!По няколко момчета наведнъж-тя си е чиста к***а.

penio_m
10-17-2006, 08:23
И аз така мисла и вече ни ми пука казвам си квото мисля и немага да се праа че не съв видял кво стаа или не съм чул :wink: Все пак мерси за съветите

sunshine_
10-17-2006, 08:34
tova naistina e nai-pravilnoto re6enie!ama ti ako q obi4a6 tfa nqma da stane prosto ei-taka...vuob6te nqma da ti e tolkova lesno kolkoto predpolaga6!no spox,vsi4ko minava sus vremeto,prosto trqbva da ima6 silna volq i da ne q dopysne6 pove4e do sebe si!

Мечо пух
10-17-2006, 08:46
OOOOOOO.. тая си е изпяла песента,мисля си че,бая време те е въртяла на малкия си пръст и продължава да иска да го прави,за това и кажи да не ти се мярка пред погледа.Ако я хванеш пак,независимо от това че имаш чувства към нея,тя пак ще те зареже и ти пак ще си на същата ситуация.Съветвам те да забиеш някоя нейна близка приятелка :)

koalka
10-17-2006, 10:03
Това нейното просто не е любов.Как като обичаш някой можеш да ходиш с друг за през лятото!!!??Супер тъпо е.И после ходи с онова момче.Не се обиждай ама това момиче просто не си заслужава.Тя има някви такива неопределени чувства,но ЛЮБОВ-абсурд.Следващият път,ако ти каже,че иска да ходите я отрежи.

Sunny_stz
10-17-2006, 10:35
Това нейното просто не е любов.Как като обичаш някой можеш да ходиш с друг за през лятото!!!??Супер тъпо е.И после ходи с онова момче.Не се обиждай ама това момиче просто не си заслужава.Тя има някви такива неопределени чувства,но ЛЮБОВ-абсурд.Следващият път,ако ти каже,че иска да ходите я отрежи.

Съгласна съм !!!Не си заслужава ,та тя те е разигравала през цялото време а ти си я оби4ал.....трябва да я забравиш колкото и да е трудно!!Намери си друго моми4е на което да не позволяваш такива волности да си играе с 4увствата ти!!!!Бъди твъд...,но не и груб!!!

olive_oil
10-17-2006, 12:24
зарежи я тази!!!btw и аз съм от пгтмд.

tX
10-17-2006, 12:33
LOLOL! 'Ше ходя с него само за лятото...' :lol: :lol:
Що не й каза 'Ми, оке, аз тамън ше наваксам в секса с кварталните парцали.' ? Аз бих го казал. :mrgreen:

Viktoriq_
10-17-2006, 18:06
Ако трябва да съм честна , вашата връзка от самотоо начало е била без преспектива ! Тези " любови" направо са трагични ... когато ти си тук , а тя е там ! И не , че те осъждам и не , че аз не правя точно както теб (влюбена съм до болка в момче от друг град )...Но за " твоето момиче " не си струва да те боли , защото тя не уважава 1во себе си , после и теб ... !
Не се самонаранявай , не бъди роб на самия себе си ...
Kiss !!! USPEH

KisskilleRcHe
10-17-2006, 18:55
Братле, само да ти обада, че и аз сам 10клас. Та да ти кажа че тааа те праи за две стотинки... Спомени майка и два-три пъти и ......

Не и говори повече !!!!

Amayo
10-17-2006, 19:01
Ти къв балък сииии. Я кажи пак оная част как водиш бурен и изпълнен с премеждия живот :-) .

KuReC
10-17-2006, 19:15
WHAT THIS BITCHES WANT FROM A NIGGA ?
na4i pi4 sq vij kak 6a q nakofti6 mnogo zdravo ama mnogo prai6 na gurmqn kat ti sa natisne po nqkoe vreme ... iz4ukva6 q zverski i na drugia den sorry ku*vo maika ti da e*a i q zaeba6 skusva6 i slivata za posledno i da sa nau4i !!! mama i mrusna kurva

tedinkata_
10-17-2006, 19:18
Аз се казвам Пеньо, от София съм на 16 години и съм 10-ти клас в ПГТМД - СФ.Аз водя бурен и изпълнен с премеждия живот.
Хората казват за мен че съм симпатичен, с огромно чувство за хумор и т.н.
Аз като започнах да уча в този клас хората в него бяха много готини и печени .Тази година всичко се е променило, поне от моя гледна точка.
Първи курс ,една от моите съученички ме попита дали иска да ходим - аз естествено и отговорих ДА защото това момиче ми доподна ужасно много.
Та ние тръгнахме всичко си беше перфектно , но след известно време това момиче ми каза че иска да си останем само приятели.Аз се съгласих със нея защото това си е неин избор и аз немога да го променя - а само тя.И в последствие така и стана,Тя дойди при мене и ми каза "Ще можеш ли да забравиш това дето ти казах и всичко да е както преди"(Тогава беше хванала под ръка един младеж малко по голям от нас)
На следващият ден тя ме беше страшно обидена - незнам защо .Това момиче не от София и е започнола да ходи с едно момче от нейният град.Но в неин стил е да иска още и още от живота и отнове след няколко месеца отново ме попита искаш ли да ходим ОТНОВО - аз пак се съгласих защото страшно много я обичах.Еми пак тръгнахме пак всичко беше ОК ходихме до края на годината и тя си се прибра в тях и аз в нас с думата че ще се срещаме през лятото.
Аз започнох работа както и тя, но по една време тя ми пише по скайп и ми казва "Айде аз ще тръгна с онова момче от неиният град само за ЛЯТОТО " Аз отново се съгласих ,но с думите "Надявам се да не си промениш отношението към мен както аз няма да го променя" - тя ми каза ОК.Мина и ваканцията и на 15 септември се срещнахме, обаче нейното поведение беше много странно.
Тя странеше от мен и ни искаше да разговаряме - Може би разбирате как се почуствах аз тогава.
Сега нещата са коренно различи - Тя отново си ходи с момчето от неиният град обаче хем много ме обича,хем не може да скъса с нея.
Обаче аз съм си казал че 3-ти път няма да има две възможности пропиля трета няма да има (може би съм прав, а може би не)
Наскоро много ми подна в очите ,няма да споделям ситуацията защотото е смешна за момичета от 10-ти клас
Всички се лигави ме ,но те преминаха всички социални граници.
Както и да е нещата ще се развият може би с лошо.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

i az sam ot PGTMD !!! :) o kolkoto do mackata-ne si zaslujava, pich-shte namersih po dobra koqto shte te rabere ! uspex :!:

iiirish
10-17-2006, 20:59
грешката ти от самото начало е била, че си й играл по свирката. недей допуска такава грешка отново. момичетата винаги оценяват когато им угаждаш, но да вървиш след полата по този начин си е чисто унижение