PDA

View Full Version : egati lubovta



10-17-2006, 09:18
hora.. kogato ste s lubimiq 4ovek tova sa mnogo hubavi migove za vas no kogato se suberete i s drugi hora stava mnogo kofti.
Kogato gajeto mi e s drugi neini priqtelki komentirat koi bil qk, sladuk s nz si kvo tqlo, ili v kompaniqta na drugi mom4eta use6tam 4e sa gotovi da napravqt mnogo ne6ta za neq :-s A i kato 4e li imam 4uvstvoto 4e proqvqva simpatii kum drugi mom4eta.Prosto tova nqkak si mi ubiva cqloto gotino 4uvstvo i mislite mi sa edinstveno v tova kak da sum dostoen za neq,kak da buda ne6to pove4e ot ostanalite. Kogato stane podobno ne6to se 4uvstvam bezsilen i edva li ne 4e tq e prekaleno dobra za mene. ne razbiram za6to ne moje vsi4ko da e kato horata.Prosto se 4uvstvam glupavo ne mislq 4e e revnost a po-skoro nqkakuv kompleks. mnogo mi e gadno da komentirat nqkakvi "gotini pi4ove". dobre be mamka mu kakvi sa tiq muskuli kvo e tva ne6to. toq bil pi4 oniq bil pi4. ponqkoga ne moga da razbera horata ](*,)
i moi priqteli i priqtelki sa mi kazvali 4e dosta mom4eta sa gotovi na mnogo ne6ta za neq i togava mi stava o6te po-tupo... samo na men li mi e tolkova gadno ot tozi fakt i vuob6te slu4va li se na drugi osven men?

koalka
10-17-2006, 09:23
Ами на мен примерно не ми се случва.Но в едно съм почти сигурна-тя не държи толкова на теб,колкото ти на нея.Не мога поне аз д аси представя как можеш да "обичаш" някой и да обсъждаш кой е готин и кой не.Според мен е леко невъзможно от гледна точка на това,ако желаеш да правиш нещо повече с него.По-добре говори с нея,ама надали ще помогне...тя пак ще сиги обсъжда.Кара те да ревнуваш.Аз бих се разделила с нея.Нон-стоп да ми е гадно-е,не мерси.

50_cent_fan
10-17-2006, 15:12
zapo4ni da govori6 su6tite ne6ta za momi4etata koito tq govori za mom4etata

white_chik
10-17-2006, 17:13
Еми мойто гадже също не обича да обсъждам други момчета пред него,а и той самият не обсъжда момичета.Според мен трябва да се поговориш с нея и да й кажеш:"Виж.....много те обичам,но непрекъснато имам чувството,че не съм достатъчно добър за теб и че не те заслужавам,а не мога да живея без теб" и тогава съм почти сигурна,че тя ще те прегърне и ще те убеди,че си единственият,който я интересува

Cuddly
10-17-2006, 17:20
коалка, не съм съгласна с теб. Това, че си с някой не означава, че не може да се заглеждаш по други или да ги обсъждаш. Все пак сме хора, това е нещо нормално. Мога да дам пример с моята връзка. Случвало се е да се заглеждам по други момчета, както и приятелят ми - по други момичета, но това не означава, че не той не държи на мен и не ме обича. Има толкова красиви жени/мъже, но той е избрал да бъде с мен нали, както и аз с него. Не е ли това по-важно? Това си е лично мое мнение де, поне аз така приемам нещата! :D

zoben_pitbul
10-17-2006, 18:02
Според мен най-истинската любов изключва възможността да виждаш красотата в другите.Аз се чувствам така и не смятам,че съм "прецакан" по някакъв начи.Дори напротив,това е много по-хубаво отколкото да лицемернича(щото всички крякате как имало много красиви мъже и жени,ама колко от вас са го КАЗВАЛИ на гаджетата си в прав текст това или пък са обсъждали някой друг с гаджетата си?)Изобщо всеки се прави на смел,но само до един момент =;

koalka
10-17-2006, 18:03
Сuddly,да всеки има право на мнение.Хора сме така е,нормално е повечето да се заглеждат,но трябва ли това постоянно да се обсъжда?И да го правиш,за да ревнува човека до теб и да го наранява?Аз мога да кажа с ръка на сърцето,че не се заглеждам.Може на теб да ти е странно при положение,че го правиш,но е така.Просто нямам нуждата да го правя и не ме привлича за заглеждам други момчета.На мен само приятелят ми ми харесва.

Cuddly
10-17-2006, 20:28
Да, кофти да е коментираш, ако знаеш, че това дразни приятеля ти. Тук съм съгласна. Всеки е различен... Така мисля. Коалка, да не се обидиш нещо? :) Въпрос на виждане!

iiirish
10-17-2006, 20:39
напълно нормално е всеки да изпитва симпатии към някой, който му допада. разликата е, че при различните хора тази степен на симпатия е различна. някой показват това по-явно, други по-скрито, но няма човек (колкото и влюбен да е той), че да не забелязва останалите. все пак никой не може да си затвори очите или да върви като кон с капаци, съгласи се!

roken
10-17-2006, 21:14
Ne se ot4aivai

. Marto.cool . .
10-17-2006, 22:26
Ne se ot4aivai bratle.. az na tvoe mqsto bih oti6al pri neq za da pogovorim ako zapo4ne da se upravdava bih q reznal malko v smi da i pokaja 4e i az imam 4ustva i tova koeto pravi tq ne mi haresva.. ako prodalji bih q zarqzal.. i posle sled 1-2 sedmici ako naistina darji na teb 6te vidi6 4e 6te se vurne i ne6tata 6te sa se promenili za6toto 4ovek ocenqva 4obeka koito e dil do nego kogato go zagubi....
V smi da dam primer - primerno ti si dobur v ne6to koeto na neq mn i haresva kogato pravi6 ne6to i taka.. i kato te nqma tq 6te si kaje e are golqma rabota.. i 6te se opita da nameri nqkoi koito da te zamesti v tova otno6enie i primerno tozi koito izbere tq 6te o4akva da napravi su6toto ne6to kato teb ama toi ili 6te sedi i 6te gleda kato otepan v tazi situaciq ili 6te se opita ama ni6to nqma da se polu4i.. i togava tq 6te razbere 4e si bil po dobur ot toq i 6te go smeni i 6te vidi 4e i toq drugiq pak ne e kato teb.. i nakraq 6te si te iska pak samo 4e 6te se e promenila.. i vsi4ko 6te vi e OK ako nestane taka zna4i netrqbva da sujalqva6.. za6toto tq i na drugiq 6te pravi taka i nqma da se promeni kakvoto i da stava a spored men ti nemoje6 da tarpi6 ve4no i da se drazni6 samo..

neznam dali nqkoi razbra ne6to ot tovakoeto kazah no s 2 dumi trqnba da se naloji6 nad neq spored men i da i pokaje6 4e i ti ima6 4usta i nemoje6 ve4no da tarpi6.. a i ako taroi6 do izvestno vreme i stane ne6to i se razdelite nqma6 predstava kolko 6te te e qd 4e ne si napravil ni6to i si turpql... USPEH nadqvam se da sum ti pomognal makar i malko.. :::

baby girl
10-18-2006, 05:18
на всички се случва а някой даже него разбират

KuReC
10-18-2006, 10:39
interesno ... i az bih govoril s neq ama ne mislq 4e 6a izdurjite o6te mnogo sorry 4ovek ...

10-18-2006, 12:32
spoko be batka! tva sa gluposti - i az kato se subera s averkite NON STOP obsujdame boys, prosto..nqma kak xax :) pravila sum go i pred gajetata mi - moje bi sa se drazneli muni4ko, no pak tva e edin vid da go nakara6 pone malko da revnuva i da ti pokaje 4e trqbva da se bori6 za neq, a ne sled kato ste "trugnali" da se durji6 s neq kato s nqkakva dadenost koqto 6te bude tvoq do kato ti pisne, tva e ;)

koalka
10-18-2006, 13:24
Да, кофти да е коментираш, ако знаеш, че това дразни приятеля ти. Тук съм съгласна. Всеки е различен... Така мисля. Коалка, да не се обидиш нещо? :) Въпрос на виждане!Не съм се обидила.Няма за какво.Надявам се поне д асме помогнали на автора на темата.

kobrichka
10-18-2006, 15:04
ми аз лично когато се съберем само женската ни копания без гаджета ни си се бъзикаме,коментираме дадени мамчета кои ни харесва кои не,но в кръга на шегата и на забавлението,но никога не съм коментирала пред гаджето си че дадено момче било мн сладко или нещо от този род според мен това е глупава постъпка