PDA

View Full Version : da mu se obadq li?



Nadelina
10-17-2006, 12:08
Zdraveyte.. Sled po malko ot mesec imam Rojden den.. i v posledno vreme mi minava prez akyla ideqta da se obadq na momcheto koeto obicham (poveche ot godina sym vlubena v nego no po stechenie na obshtoqtelstvata ot april mesec veche ne si govorim.. otminavame se kato pytni znaci.. sled vsichko koeto e imalo mejdu nas.. a az ne mojah tolkova vreme da spra da go obicham.. obicham go tolkova mnooogo) Ta misleh da mu zvynna i da mu kaja .. "Shte se radvam da doidesh na rojdeniq mi den" .. Govorih s edna priatelka i tq kaza che mai ne e dobra ideq.. Taka shte se unija poveche.. shte se izloja :( .. No pyk kakva po hubava vyzmojnost ot rojdeniq mi den .. Oh nz .. iskam mnenia.. Tnx prevaritelno!

gotinam
10-17-2006, 13:20
Ами, обади му се. След като го обичаш и го желаеш, просто го направи. Човек не трябва да подтиска желанията си и да страда. Дори и да не приеме, поне няма да съжаляваш, че не си опитала. Моят съвет е да му се обадиш.

Reich_06
10-17-2006, 13:24
еми попринцип зависи как сте се разделили,за какво сте се скарали...но ако искаш отношенията ви да се оправят не е зле да му се обадиш...може и да стане!успех:)

KisskilleRcHe
10-17-2006, 13:28
Обади му се !!! И да знаеш, че въобще не се унижаваш, защото по този начим му показваш, че той не е бил поредния за теб и въпре всичко ти още го обичаш...... Така по-точно унижаваш него !!!

Успех и задължително да му се обадиш!!!

everything
10-17-2006, 13:28
Ами да добра идея е въпреки, че аз него направих. Нямах смелост да го направя. Но щом мислиш, че можеш покани го.
Все пак какво губиш? - Нищо.
Какво печелиш? - Още един шанс да му докажеш, че го искаш, че го обичаш и че държиш на него.
Ако дойде на рождения ти ден, направи невъзможното да му докажеш, че го обичаш!!! :-)

iiirish
10-17-2006, 13:34
може би идеята наистина не е добра. след като се отминавате като "пътни знаци" както каза ти, едва ли той ще има желанието да дойде и да уважи празника ти. ако искаше отношенията ви да се подобрят поне малко, досега да е направил всичко, което може, а не просто да те отминава сякаш не е и чувал за теб

Nadelina
10-17-2006, 13:45
Eto .. tova sa dvete strani na monetata.. anito.sl e ezi .. a ostanalite tura.. :P

No_LiMiTe^f
10-17-2006, 14:34
Аз гласувах за не!Вярно че нищо не тио коства,но май наистина ще е под достойнството ти!Както си прецениш сама естесвено!

BeatrisSs
10-17-2006, 14:40
Мммм и аз гласувах за НЕ и не смятам че е добра идеята!
Наистина ще е под достойнството ти да му се обадиш и да го поканиш на рождения си ден...
Представи си ако дойде и е решил да ти съсипе вечерта!
Или да те отреже най-нагло и като те види да ти се подиграва и неговите приятели също!
Съжалявам ,че дадох най-лошите примери ,но идеята не е добра ... от личен опит го казвам :?

IlLuSi0nS`
10-17-2006, 17:10
ем зависи кой е прекъснал отношенията ви. ако ти си го зарязала няма смисъл да се връщаш назад, а ако той те е зарязал значи просто приеми че не те иска...аз гласувах НЕ

TraPPed
10-17-2006, 17:18
Az ne bih my se obadila,nito puk na sega6niq mi priqtel(istoriqta e sy6tata)pri polojenie 4e ot kavalerstvo 6te mi otkaje ili po negovi si pri4ini,no 6te e bolezneno ako ti otkaje!

white_chik
10-17-2006, 17:18
Няма кво да му мислиш повече,обади му се и най-учтиво го покани.Един приятел казва "Хубавите неща се случват в този момент в живота,когато кроиш планове за бъдещето",така че не му мисли дали ще се унижиш,какво ще кажат или ще си помислят другите.Слушай сърцето си :wink:

Viktoriq_
10-17-2006, 17:36
Обади му се ...
какво ще загубиш ... абсолютно нищо ! Не трябва да ти пука чак толкова много ...! Ако ти откажи и измисли добра причина , браво , значи му пука , но пак ако приеме значи те обича все още ! НИЩО НЕ ГУБИШ !!!
ДЕЙСТВАЙ !!

koalka
10-17-2006, 17:43
Доста е успорвано-50 на 50.Виж...според мен не трябва да му се обаждаш.Зависи...ако не си говорите,защото той не иска да говори с теб просто няма смисъл.Аз не бих го поканила.Влюбена си,но замисли се-щом от април не ти се е обаждал мислиш ли,че той се интересува то теб?

everything
10-17-2006, 17:46
50/50 тук решаваш ти.

die_die_my_darling
10-17-2006, 17:54
mi bori se za lubofta si ne6to ne pre4i da probva6 :)

zoben_pitbul
10-17-2006, 17:54
Според мен винаги трябва да се действа.

KuReC
10-17-2006, 19:21
golqma gordost golqm avtoritet ..... pf koi 6a razbere kat mu zvunni6 samo toi i ako te otreje ko gubi6 ni6to nit 6a kaje na nqkoi nit ni6to pulni gluposti
est. 4e trq mu zvunni6

Scarabey
10-17-2006, 19:25
Мммм и аз гласувах за НЕ и не смятам че е добра идеята!
Наистина ще е под достойнството ти да му се обадиш и да го поканиш на рождения си ден...
Представи си ако дойде и е решил да ти съсипе вечерта!
Или да те отреже най-нагло и като те види да ти се подиграва и неговите приятели също!
Съжалявам ,че дадох най-лошите примери ,но идеята не е добра ... от личен опит го казвам :? Напълно съм съгласна

tedinkata_
10-17-2006, 19:27
az ne bix mu se obadila dori mn da iskam zashtoto taka moje da me uniji mn pove4e ako kaje NE.. no ti si poznavash tvoq chovek - ako mislish pove4e nad 60% 4e bi go napravil po dobre ne riskuvai i da si omra4ish praznika zaradi nego . ina4e uspex kakvoto i reshenie da vzemesh ;-)

gangbang
10-17-2006, 19:51
Просто му се обади! Така и така си го изгубила, поне имаш шанс да си го върнеш отново. Тъй, че нема кво да губиш ако му се обадиш 8)

IKisseDAGirL
10-18-2006, 09:10
Ами, обади му се. След като го обичаш и го желаеш, просто го направи. Човек не трябва да подтиска желанията си и да страда. Дори и да не приеме, поне няма да съжаляваш, че не си опитала. Моят съвет е да му се обадиш.
бих те посъветвала същото