PDA

View Full Version : mnogo boli... ;{{{{ ujasno mnogo !!!



prosto nikoq
10-17-2006, 12:46
Tolkova shtastliva!Nikoi ne moje da pomrachi smeha,zashtoto teb te ima!Ti mi se usmihvash,za men si sbadnata mechta,izvaqna ot nai krasivite mi sanishta!Sreshtnah te taka sluchaino,I v edin moment nasheto priqtelstvi sqkash beshe bezkraino.Choveka s koito moga da spodelqm vsqka bolka,na koito moga da se doverq!I s raka na sarceto kazvam che te obicham!Moje bi ti si choveka,koito ne poznavam otdavna.no bih dala vsichko,zashtoto sarceto mi useshta che si istinski!Karash me da se usmihvam.Govorish milo.Vsqka tvoq duma krie nqkakva manichka nadejda v men.Blagodarq ti priqteliu!A kak da ti se otblagodarq?Moje bi sas sashtoto!Ti si do men v tezi trudnosti,kolko sam shtastliva! :D
Da,az izpitvah tova…predi kogato ti beshe do men!Sega te nqma,chast ot men si tragna s teb. :( Ujasno mi e tajno.Lipsvash mi!Ne mojesh li da se varnesh?Az te molq donesi mi onazi svetlina,donesi mi nadejdata,che otnovo moga da bada jiva,donesi mi nadejdata,che tozi svqt ne e tolkova jestok,kolkoto izglejda sega!Molq te,zashtoto ti si edinstveniq,za koito shte placha,I za koito plakah nai mnogo!Molq te,pokaji mi che tova za koeto tolkova mechtah I mislih che imam ne e bilo prosto laja!Bez teb ne moga!Nqma koi da mi pokaje patq,nqma koi da me podkrepq,bez teb az sam nishto!Vremeto,koeto mina moje bi ne e mnogo za teb,no za men tova e vreme,prez koeto az plakah vseki den,prez koeto mislih samo I edinstveno za teb!Tarsih kak da izdarja,a veche ne moga!E shte se varnish li,priqteliu,shte donesesh li s teb I nadejdata,che jivota mi shte prodalji?Gospodi,s salzi na ochi,az useshtam,che shte badesh samo spomen,koito vinagi shte nosi bolka I taga po edno izgubeno priqtelstvo,po edna izgubena lubov…
:smt010

Tova izpitvam az sega :{{{ ne che sega se chustvam po-dobre,no iskah da go kaja,zashtoto veche ne izdarjam :{{{{{{ prosto tozi chovek be6e vsi4ko za men,i prodaljava da e dori sled meseci... :{{{{{ :smt010

everything
10-17-2006, 13:08
Какво е станало между вас де.. разкажи.
Колкото и да те боли небива да се предаваш, негуби надежда.
Просто следвай сърцето си :?

iiirish
10-17-2006, 14:16
каквото и да е станало явно това е бил края. ако е така примири се, ако не - опитай да си върнеш надеждата, че този човек наистина ще се върне при теб. живота е хубав! не го помрачавай със сълзи и незмислени плачове, защото някой ден ще съжаляваш за изгубеното в страдание време

50_cent_fan
10-17-2006, 14:40
nqma da e zle da razkaje6 kakvo e stanalo ako iska6 da se ypitame da ti pomognem

WindWaker
10-17-2006, 14:49
mi .... hul.... i ?

insomnya
10-17-2006, 16:22
а бе много е дълго за да го чета ама...
що не си ебеш майката ?

koalka
10-17-2006, 17:54
Ами...хубаво е,но какво е станало,че да се разделите?

KuReC
10-17-2006, 19:23
emi davai togaa :smt073 :smt073 :smt073